ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Порядок виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки
13.02.2019

Порядок виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 року № 1017 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 року № 785 і від 07 лютого 2007 року № 150”, якою визначено механізм розрахунку середньої вартості за путівку чи за самостійне санаторно-курортне лікування для виплати грошової компенсації особам з інвалідністю.

Відповідно до пункту 7 Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 року № 785 (зі змінами) та пункту 4 Порядку виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2007 року № 150(зі змінами) середня вартість путівки для виплати грошової компенсації та компенсації самостійного санаторно-курортного лікування обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, щороку встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність.

     Законом України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”, установлено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 01.01.2019 року у розмірі 1497,00 гривень.

       Таким чином, середня вартість путівки для виплати особам з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування у 2019 році становить 524,00 гривні (1497*35).

Грошова компенсація виплачується особам з інвалідністю внаслідок війни раз на два роки, іншим особам з інвалідністю, якщо вони протягом трьох календарних років не одержували безоплатної путівки до санаторно-курортного закладу та перебували на обліку на забезпечення санаторно-курортною путівкою в управлінні праці та соціального захисту населення.

Грошова компенсація за невикористану санаторно-курортну путівку та за самостійне санаторно-курортне лікування у 2019 році нараховується і виплачується у таких розмірах (округлених до однієї гривні):

1. Особам з інвалідністю внаслідок війни І і ІІ групи – 524 грн. (100 відсотків середньої вартості санаторно-курортної путівки );

2. Особам з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи – 393 грн. (75 відсотків середньої вартості санаторно-курортної путівки);

3. Особам з інвалідністю I та II групи та з дитинства І і ІІ групи – 393 грн. (75 відсотків середньої вартості санаторно-курортної путівки);

4. Особам з інвалідністю загального захворювання та з дитинства ІІІ групи – 262 грн. (50 відсотків розміру середньої вартості санаторно-курортної путівки).

         За додатковою інформацією звертатися в управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Шевченка, 8, каб. 6, тел. 4 21 62.