ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Платники єдиного податку стабільно поповнюють місцеву скарбницю Коростенщини
19.04.2016

 Позитивна динаміка спостерігається у надходженнях єдиного податку від малого бізнесу міста та району . За  3 місяці 2016  року платники податків, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів міста та району  4,8 млн. грн. єдиного податку, що на  21,1 тис. грн. більше ніж за відповідний період минулого року.

 З них, юридичними особами сплачено 1,0 млн. грн., фізичними особами – 3,8 млн. гривень, платниками єдиного податку сільгосптоваровиробниками , які перебувають на ІV групі  8,3 тис.грн..

Сьогодні повнота та своєчасність надходжень до місцевих бюджетів має велике значення, адже бюджети сіл, селищ та  районів – це безпосереднє джерело видатків на потреби громади, а єдиний податок – одне із джерел, що його стабільно наповнює.

Нагадаємо, Законом України від 24 грудня 2015 р. № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» внесено зміни до спрощеної системи оподаткування.

Зокрема, з 1 січня 2016 року встановлені нові відсоткові ставки для платників єдиного податку ІІІ групи у розмірі:

3% доходу – у разі сплати податку на додану вартість;

5% доходу – у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

Також, збільшено розмір ставок податку для єдинників IV групи:

• для ріллі, сіножатей і пасовищ (окрім ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях, а також ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників, які спеціалізуються на виробництві (вирощуванні) і переробці продукції рослинництва на закритому ґрунті, або надані їм у користування, у т.ч. на умовах оренди) — 0,81;

• для ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях, — 0,49 ;

• для багаторічних насаджень (окрім багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях) — 0,49;

• для багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях, — 0,16;

• для земель водного фонду — 2,43;

• для ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників, які спеціалізуються на виробництві (вирощуванні) і переробці продукції рослинництва на закритому ґрунті, або надані їм у користування, у т.ч. на умовах оренди, — 5,4.

Зменшено розмір граничного річного обсягу доходу єдинників ІІІ групи із 20 млн. грн. до 5 млн. грн. Якщо фізичні особи – підприємці, протягом 2016 року, отримають доходи обсягом більше 5 млн. грн., такі платники будуть зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, в якому відбулося таке перевищення. Такий самий підхід застосовується і для платників єдиного податку третьої групи – юридичних осіб.

Відповідно до норм Податкового кодексу України за умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених Податковим кодексом України для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.

При цьому у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється реєстрація платника податку на додану вартість у порядку, встановленому ПКУ, у разі обрання ним першої або другої групи чи ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка включає податок на додану вартість до складу єдиного податку.

                                           Сектор організації Коростенської ОДПІ