ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Підвищення кваліфікації працівників центрів СССДМ
20.10.2017

Нещодавно фахівець із соціальної роботи Коростенського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Надія Прокофієва взяла участь в п`ятиденному семінарі-навчанні з питань встановлення опіки, піклування, створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу для працівників служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, який проходив на базі Центру підвищення кваліфікації працівників сфери управління Міністерства соціальної політики України.

Серед питань, які розглядались на семінарі, особливо значимими були: популяризація сімейних форм виховання,організаційні етапи встановлення опіки, піклування, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, соціально-психологічні особливості дітей даної категорії, методи виховання дітей у сім’ї та керування їх емоційним станом.

Під час навчання опрацювали українську версію Програми ПРАЙД (підготовка кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, опікуни, піклувальники).

В малих групах детально опрацювали такі важливи теми, як повноцінний розвиток дитини та причини його затримки; подолання у дитини почуття втрати; задоволення потреб дитини та й формування її прив`язаностей; посилення сімейних зв`язків, планування стабільності життя дитини та сім`ї.

По закінченню курсу навчання всі учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Сімейні форми виховання дітей-сиріт, дітей, позбалених бітьківського піклування, являються пріоритетними в м. Коростені. На сьогоднішній день в місті функціонує 2 прийомні сім`ї, в яких виховуються 7 дітей та 7 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 53 дітей. Всі вони перебувають під соціальних супроводженням Коростенського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Також при Центрі діє группа підтримки прийомних батьків, батьків-вихователів.