ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
«Підтримка. Порозуміння. Людяність»
10.11.2017

      Саме під такою назвою 07листопада 2017 року в Центрі соціально – психологічної реабілітації населення у м. Коростені відбувся семінар з елементами тренінгув рамках реалізації проекту «Покращення якості надання послуг з психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам в Центрах соціально – психологічної реабілітації населення в центральних областях України».

     Директор Центру –Сергій Вигівський привітав гостей та повідомив присутніх про даний проект, який реалізується у співпраці з Товариством Лева (Україна) та Фонду TerraHumana (Польща) за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Він поінформував слухачів про цільові категорії, які задіяні на семінарі та на наступних етапах проекту.

На навчання були запрошені представники місцевого, районного самоврядування, служб соціального захисту, державних та громадських організацій для обміну досвідом з питань допомоги вимушено переміщеним особам задля більш ефективної їх інтеграції в приймаючих громадах.

     В якості експертів виступали  представники ГО «Об’єднання вимушених переселенців Донбасу «Добротвор».

     Хоча семінар тривав не одну годину, він пройшов у невимушеній, дружній обстановці, незважаючи на те, що питання, які обговорювались були болючі для кожного з нас, так як всі проблеми, які ми маємо зараз, власне, пов’язані з неоголошеною війною на Сході України чи як її називають антитерористичною операцією.

     Маючи колосальний досвід у проведенні таких семінарів, ми, тренери, хвилювалися, бо знали, що питання є одним із непростих та аудиторія має певний досвід у спілкуванні з вразливими категоріями населення та проблеми, які існують в суспільстві далекі від вирішення і на рівні держави такі рішення мають місце для вдосконалення.

   Семінар проходив у швидкому темпі, так як було багато питань, які хотілося обговорити та усвідомити. Форми роботи мінялися як в калейдоскопі, швидко, по  суті та тематично. Працювали як індивідуально так і в групах, долали стереотипи стосовно ВПО, проводили експрес-дослідження, навчалися, сперечалися, проводились  релаксаційні вправи.

     Основні питання семінару складали 2 модулі:

 «ВПО -сучасні реалії в Україні», «Історичний аспект вимушеного переселення в Україні», «Стереотипи стосовно ВПО та їх подолання». «Досвід роботи Центру з надання соціально-психологічної допомоги для ВПО», «Практики роботи з ВПО та приймаючими громадами», «Міжнародний досвід та допомога у вирішенні питань вимушених переселенців» (І модуль, тренер: провідний фахівець із соціальної роботи-Віра Гис)

ІІ модуль: «Особливості соціально-психологічної підтримки ВПО»  та «Психосоціальна реабілітація дітей та підлітків.» (тренер: заступник директора Центру-Людмила Пінська).

Наприкінці заходу було проведено анкетування, де змогли більше дізнатися про побажання наших слухачів та подальші дії. Одне із слушних побажань: частіше проводити такі заходи, щоб мати змогу обмінятися досвідом, навчитися чомусь новому. Приємно те, що очікування, про які писали наші гості, справдилися, дехто навчився щось нове, дехто знайшов для себе корисну інформацію та новий досвід.

   Сподіваємося, що завдяки таким інформаційним та дієвим семінарам, ми зможемо подолати негаразди, об’єднати наші зусилля задля досягнення нашої спільної мети-вирішення проблем не тільки ВПО, а держави в цілому.

 

 

 

 

Віра Гис-провідний фахівець із соціальної роботи

ЦСПР населення у м. Коростені