ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Підсумкова зустріч українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»
18.04.2018

Підсумкова зустріч українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»

Минулого тижня делегація міста Коростеня брала участь у проекті, який проходив у Харкові. Це був 4-ий заключний етап спільного українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні». Цього разу було спільне засідання представників міст і об’єднаних територіальних громад (серед міст, які брали участь – це Київ, Коростень, Бориспіль, Луцьк, Чернігів, Вінниця, Кривий Ріг, Павлоград, Чугуїв, Первомайськ і 12 ОТГ з різних областей). Всього 32 пілотних проекти.

Місто Коростень представляли начальник відділу інформаційно-консультативного забезпечення, депутат міської ради Ольга Гречко, начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради Ольга Заєць, начальник відділу охорони здоров’я, депутат міської ради Микола Заєць.

Основним завданням цього етапу була презентація Планів підвищення ефективності діяльності виконавчого комітету міської ради, який був підготовлений за результатами соціологічного дослідження. У ході засідання соціологи компанії «Оперативна соціологія» із Дніпра презентували результати соціологічного дослідження у розрізі міст та ОТГ. Надзвичайно приємним було те, що у порівнянні з іншими містами у нас найвищий показник довіри до міського голови і один з найвищих рівень довіри до міської влади.

Так само, як і в нас, в усіх опитаних містах є недоліки та слабкі сторони, над якими варто працювати:

–       низька комунікація між депутатами та їх виборцями;

-         бюджетна безграмотність населення (тобто мешканці не до кінця розуміють, як формується та розподіляється міський бюджет).

Також під час проекту було представлено досвід норвезьких муніципалітетів, зокрема місто Фредрікстад (Камілла С.Ейдсволд, фахівець з розвитку демократії). По завершенню керівниками проекту було прийнято рішення організувати візит до Норвегії для голів ОТГ.

Крім того, у рамках засідання члени робочої групи мали можливість відвідати місто Чугуїв на Харківщині, яке є одним із міст-учасників. Поспілкувались з міським головою, відвідали виконавчий комітет міської ради, ЦНАП, НАB-city, «Соляну кімнату", оздоровчий комплекс, музей ім. Рєпіна, картинну галерею.

Загалом, зустріч була досить насиченою, цікавою, змістовною та конструктивною. Дякуємо координаторам норвезького проекту, Асоціації міст України, соціологам, модераторам за незабутні враження, унікальний досвід та нові знання.