ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Переможці Всеукраїнського літературно-мистецького свята «Просто на Покрову»
18.10.2017

            

НАГОРОДЖЕНІ:

Творча акція учнівської молоді «Література свіжого повітря»:

Поезія

3 місце – Дарина Герцева (міський ліцей)

2 місце – Альона Приймаченко (ЗОШ №13)

1 місце – Анастасія Скорик (ЗОШ №8)

Проза

3 місце – Тетяна Пересунько (НВК №12)

2 місце – Дарина Улісько (ЗОШ №8)

1 місце – Ангеліна Федоренчик (ЗОШ №11)

 «Урок прози»:

Грамоти з подарунками одержали: Поліна Камінська  (Коростень, 3 місце), Тетяна Кереселідзе (Коростень, 2 місце),  Ірина Кримська (Малин, 1 місце).

«Доктором прози» визнано  Івана Сергієнка з Києва, «Академіком» – Ларису Паламарчук з Житомира, «Майстром прози» стала Тетяна Іванчук з Києва.

 «Поетичний марафон»:

Грамоти з подарунками одержали: Олег Антонюк  (Житомир, 3 місце), Микола Антощак (Київ, 2 місце), Валерій Хмелівський (Бердичів, 1 місце).

«Молодим і перспективним» визнано Анну Підлужну з Коростеня.  Диплом «За найбільшу любов до рідного краю» вручено Віктору Михайленку з Малина, «Абсолютним чемпіоном» «Марафону» став Олександр Кучеренко з Києва.

Дипломи «За найкращий творчий потенціал» вручені колективам 5А класу Коростенської НВК №12 та міського колегіуму; «За золоті руки» – Овруцькій арт-вітальні «Зорепад»; «Від вдячних земляків» – жіночому клубу «Стиль життя» та письменнику з Житомира Анатолію Сірику; «За любов до Коростенщини» – колективу Коростенської центральної міської бібліотеки та художниці Оксані Федотюк з Коростеня.  «Генієм свята» визнано «Золотого письменника України» Тимура Литовченка, «Найпопулярнішим учасником свята» – Коростенського міського голову Володимира Москаленка, а «Найвідомішою учасницею свята» – голову ЖОО НСПУ Світлану Штатську.

Традиційні дипломи народного депутата України Володимира Арешонкова в номінації «Барвисте слово рідного Полісся» та грошові винагороди одержали: письменник Василь Довжик з Києва, Іванна Гурська з Коростеня, Марія Розбіцька з Житомира, Алла Продащук з Олевська, Василь Пінчук з Овруча та Володимир Березенець з Бучі. Коростенська міська жіноча рада нагородила найповажнішу учасницю свята Ганну Туриченко з Тернополя та наймолодшу учасницю – Софію Жукову з Бородянки.

 Літературно-мистецькі відзнаки імені Валерія Нечипоренка вручені: Миколі Скуратівському з м. Малина за книгу віршів «Нуртує біль, ятриться в крилах» та Михайлу Пасічнику з м. Бердичів за книгу  спогадів «Петро Опанасенко: політ без приземлення».

 Всеукраїнську літературно-мистецьку премію імені Василя Юхимовича одержали: Валерій Романько з м. Слов`янськ за книгу літературних портретів та хрестоматійний матеріал «Слов`янськ літературний: перша половина ХІХ – початок ХХ століття», Петро Кухарчук з Житомира за книгу прозових образків  «Коло», Валентина Сидорук з м. Чорноморськ, що на Одещині, за книгу прози «Життя після війни», Богдан Дячишин з м. Львів за книгу есеїв «Крихти живого часу Андрія Содомори», Надія Позняк з м. Суми за книгу віршів «Шкіра», Анатолій Клюско  з м. Новограда-Волинського за книгу поезій  «Філософія кохання».