ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Новий принцип роботи задля вирішення проблем тривалого внутрішнього переміщення осіб (ВПО) в Україні
26.09.2017

25 вересня 2017 року в місті Києві відбувся семінар високого рівня на тему «Новий принцип роботи задля вирішення проблем тривалого внутрішнього переміщення осіб (ВПО) в Україні» під керівництвом Уряду України, за підтримки координатора системи ООН та гуманітарного координатора, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні, представників ПР ООН в Україні та Світового Банку.

На семінарі було проведено зустріч з керівництвом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, яке висвітлювало низку питання, які стосуються внутрішньо переміщених осіб. Представниками ООН та ПР ООН в Україні було розкрито безліч тематичних питань у сфері тривалого внутрішнього переміщення осіб, зокрема: вплив тривалого внутрішнього переміщення на Україну та методи його припинення на основі досвіду інших країн; особливі потреби ВПО та приймаючих громад, правові та адміністративні перешкоди для ВПО на шляху відновлення фінансової незалежності, медичне обслуговування, освіта та соціальний захист ВПО та ін.

Начальник управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Єсін Ігор Володимирович, який безпосередньо приймав участь у даному засіданні, на обговорені за круглим столом назвав низку проблемних питань та позитивних зрушень в місті Коростені у сфері соціального захисту внутрішньо переміщених осіб. Зокрема було озвучено, що відповідно до статті 27 п. 3 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" діти, які з батьками фактично прожили останні 2 роки в зоні радіаційного забруднення, а саме в м. Коростень, мають право отримати посвідчення потерпілих від Чорнобильської катастрофи серії Д (дитячі). При отримані даних посвідчень діти переселенці мають право на безкоштовне гаряче харчування в шкільних закладах та отримання безкоштовного санаторно-курортного лікування в літній період.

Проблемним питанням для управління праці є довготривале очікування від прикордонних служб інформації про стан переміщення ВПО. Додатково було озвучено проблему довготривалого очікування відповідей від Держприкордонслужби про перетин кордону ВПО, тому відповідно Ігорем Володимировичем було зроблено запит до представників Міністерства соціальної політики з проханням про влив на прискорення подання даних Держприкордонслужбою про перетин кордону внутрішньо переміщеними особами.