ОГОЛОШЕННЯ

/gromada/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нотатки з 29 сесії міської ради VIІ скликання
21.02.2019

21 лютого 2019 року відбулась 29 сесія Коростенської міської ради VIІ скликання. На початку пленарного засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих під час Революції Гідності у лютому 2014 року. Міський голова представив присутнім голову комісії територіального виборчого округу №64 з виборів Президента України – Гуріна Олега Вячеславовича; вручив Коростенській міській гімназії та колегіуму паспорти на інтерактивні дошки для ведення факультативів з вивчення основ підприємництва, які стали продовженням проекту «Школа підприємництва міста Коростеня».

Також до відома депутатів та присутніх Волівецьким М.А.  була доведена інформація про роботу ініціативної групи з перевірки розрахунків на теплопостачання.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, який складався із  64 питань. Зокрема, були затверджені підсумки  виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Коростеня за 2018 рік; затверджено звіт про  виконання міського бюджету за 2018 рік; затверджено Положення про порядок справляння туристичного збору на території м. Коростеня та встановлення ставок на 2019 рік; внесені зміни до  міського бюджету міста Коростеня на 2019 рік;   створено комунальну установу «Туристично-культурний інформаційний центр міста Коростень» та затверджено її положення; надано дозвіл на розробку детальних планів території; затверджено Порядок розміщення інформаційних наметів для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних рекламних заходів та визначення місць для їх розміщення при проведенні заходів передвиборної агітації, заходів публічної агітації на території м. Коростеня; затверджено «Екологічну програму міста Коростеня на 2019-2021 роки». Також були внесені зміни до шести загальноміських програм, пов’язані з фінансуванням окремих заходів та розглянуті 35 проектів рішень, що стосувались земельних відносин.

Питання «Про фінансування Револьверного фонду, створеного Громадською організацією «Спілка голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Солідарність» було відправлене на доопрацювання.

Після виступу голови ГО «Гуртом легше» Ущапівського С.М., який запропонував обладнання передати до Центру соціально-психологічної реабілітації населення, де можуть отримати кваліфіковану допомогу всі учасники АТО, питання «Про надання дозволу комунальній установі Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Коростень    на укладення з громадською організацією «Учасники АТО Коростенщини» договору оперативного управління, утримання та обслуговування обладнання, придбаного в рамках Бюджету участі» не набрало необхідної кількості голосів «за».

Крім того, депутати прийняли звернення до ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» та ПАТ “ЖИТОМИРГАЗ» щодо відміни нарахування коефіцієнту приведення до стандартних умов об’ємів спожитого газу побутовим  споживачам міста Коростеня та проведення перерахунку плати за  природний газ за  місяці, в  яких безпідставно до сплати нараховувалась сума більша ніж за показниками лічильника та до АТ «Житомиробленерго» й ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія» (ТОВ «ЖОЕК») щодо врегулювання проблемних питань зі сплати за отримані послуги мешканцями міста.

Також на пленарному засіданні були озвучені висновки та рекомендації постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики від 15.02.2019 року «Про поведінку депутата міської ради VII скликання Васяновича А.Ю.» Комісія засудила поведінку депутата Васяновича А.Ю. та зробила висновок, що така поведінка депутата є негідною, неприпустимою та несумісною зі статусом народного обранця, як представника громади міста Коростеня, та ганьбить увесь депутатський корпус Коростенської міської ради.

Однак, депутат проігнорував дану йому рекомендацію – вибачитись перед колегами - депутатами  за свою неетичну поведінку.