ОГОЛОШЕННЯ

/gromada/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нотатки з 22 сесії Коростенської міської ради
25.05.2018

24 травня  2018 року відбулась 22 сесія Коростенської міської ради VII скликання, на порядок денний якої було винесено 64 питання. З доповіддю по основному питанню Про стан поводження з твердими побутовими відходами в м.Коростень виступив заступник  міського голови Якубовський Л.П.. Своє бачення цього питання представила учнівська молодь міста. А саме, Гуня Єгор – учень Коростенської ЗОШ №9 презентував депутатам проект «За життя без сміття». Голова постійної комісії з питань бюджету економіки та комунальної власності Боровков В.В. наголосив на необхідності  напрацювати чіткого плану дій в питанні поводження з твердими побутовими відходами в м.Коростень.

Також, депутати своїм рішенням встановили податок на майно, ставки єдиного податку,  ставку збору за місця для паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування, ставку туристичного збору на 2019 рік.

З метою профілактики та протидії проявам пияцтва  серед населення, попередження правопорушень, пов’язаних із вживанням алкоголю, впорядкування продажу   алкогольних   напоїв   у   торговельній   мережі   міста з 01 липня 2018р. прийнято рішення про заборону  продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та  пива, крім безалкогольного, у стаціонарній торговельній мережі міста, крім закладів ресторанного господарства,   з 23.00 до 08.00 години.

Для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу, прийняте рішення про створення комунальної установи «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр» Коростенської міської ради Житомирської області.

Крім того, під час пленарного засідання затверджено:

  • Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової  участі  у  розвитку  інфраструктури  міста Коростень,
  • Положення про Систему електронних реєстрів місцевого Самоврядування міста Коростеня.
  • Положення про Бюджет участі в місті Коростень  в новій  редакції
  • Меморандум  про співпрацю  між Коростенською міською радою та громадською організацією «Спілка голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Солідарність»

Також, прокурор Коростенської місцевої прокуратури проінформував населення  щодо результатів діяльності Коростенської місцевої прокуратури на території м.Коростеня, шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних.

 

Результати розгляду питань порядку денного пленарного засідання 22 сесії Коростенської міської ради доступні за посиланням http://golos.rada-kor.gov.ua/