ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нотатки з 13 сесії Коростенської міської ради VII скликання
5.04.2017

05 квітня 2017 року відбулась 13 сесія Коростенської міської ради VII  скликання, на розгляд якої було винесено 48 питань порядку денного.

Розпочалось пленарне засідання з інформації Коростенської міської виборчої комісії про реєстрацію наступного за черговістю депутата Коростенської міської ради VII скликання, обраноного на чергових виборах депутатів Коростенської міської ради 25 жовтня 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», оскільки депутат Грищенко Сергій Володимирович достроково припинив свої повноваження, в зв’язку з обранням його депутатом Житомирської обласної ради. В результаті було прийняте рішення про визнання повноважень депутата Коростенської міської ради VІІ  скликання Цибулі Ольги Миколаївни. 

Далі з доповіддю «Про стан аварійності на дорогах міста в 2016 році та заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху на 2017 рік» виступив заступник міського голови Якубовський Л.П., який детально зупинився на основних чинниках, які впливають на стан аварійності на дорогах. У підсумку, за результатами обговорення питання, з врахуванням пропозицій, які надійшли від депутатів, було прийняте рішення,  спрямоване на вжиття конкретних заходів з покращення стану вулично-дорожньої мережі міста та підвищення безпеки дорожнього руху, зниженню аварійності на дорогах.

Відповідно до ст.6 Закону України «Про прокуратуру», керівник Коростенської місцевої прокуратури Островський І.М. проінформував населення  щодо результатів діяльності Коростенської місцевої прокуратури на території м.Коростеня, шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних.

Також, депутати, розглянувши звернення керівників підприємств, установ та організацій міста, які є розпорядниками бюджетних коштів щодо внесення змін до Положення про здійснення допорогових закупівель в місті Коростені, затвердили Порядок здійснення допорогових закупівель в місті Коростені, вимоги якого застосовуються з 10.04.2017 року до замовників за умови, що річна вартість предмета закупівлі товару (товарів), роботи (робіт), послуги (послуг) згідно Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 дорівнює або перевищує 50,0 тис.грн.

Крім того, депутати прийняли звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Генеральної прокуратури України, щодо скасування рішення НКРЕКП з встановлення щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Були розглянуті й інші питання міського бюджету, комунальної власності, земельних відносин, різне та прийняті відповідні рішення.