ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Навчання прийомних батьків та батьків вихователів
30.09.2019

Відповідно до Положення про прийомну сім’ю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року №565 та Положення про дитячий будинок сімейного типу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року №564, прийомні батьки та батьки-вихователі один раз на два роки обов’язково проходять навчання з метою підвищення свого виховного потенціалу.

30 вересня в конференц-залі міського Палацу культури ім. Т.Г.Шевченка працівниками Житомирського обласного та Коростенського міського центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводився 2-й день триденного підвищення кваліфікації для прийомних батьків, батьків-вихователів північного регіону Житомирщини.

Учасників курсів привітав заступник міського голови Олександр Дзиґа та директор Коростенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олександр Микитчук. З нагоди національного Дня усиновлення Олександр Олексійович Дзиґа за плідну багаторічну співпрацю, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток благодійництва, формування духовної культури громади відзначив Подякою міського голови керівника благодійного фонду «Елеон» Москалика Ігоря Аркадійовича та вручив подяки Коростенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей прийомним батькам та батькам-вихователям м. Коростеня.

Запрошені представники державних установ та організацій ознайомили учасників навчання з умовами фінансово-матеріального забезпечення та можливостями соціального супроводження сім’ї, яка взяла на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування. Працівниками Житомирського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено тренінгові навчання, в яких висвітлено проблеми виховання підлітків, взаємодії батьків з дітьми, статевого виховання, профілактика ризикової поведінки та емоційного вигорання.

Прийомні батьки та батьки-вихователі активно брали участь в обговоренні проблем, спільно визначали найкращі шляхи їх розв’язання для різних вікових категорій дітей, ділились власним досвідом. Всі учасники відзначили необхідність та позитив таких форм тренінгів та спілкування батьків.

На сьогодні Коростенським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді постійно здійснюється соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. В м. Коростені станом на 30.09.2019 р. функціонує 8 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 55 дітей та 2 прийомні сім’ї (6 дітей). Центром щорічно узгоджується план соціального супроводу а в грудні проводить оцінку ефективності функціонування ПС та ДБСТ.