ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Наставництво для дітей-сиріт
15.09.2017

12-13 вересня 2017р. в м. Житомир відбулось навчання з методології наставництва, в якому брали участь директор Коростенського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Олександр Микитчук та начальник служби у справах дітей Ніна Фіцай. Навчання проводила громадська організація «Одна надія», яка ознайомила учасників заходу з історією наставництва, ключовими поняттями та практичним досвідом у цій сфері.

В Україні восени 2016 практики наставництва введені в законодавство як елемент системи підтримки дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, насамперед у підготовці до самостійного життя.

Що ж таке наставництво? Це добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя та не є сімейною формою виховання.

Наставник – це повнолітня дієздатна особа, яка готова протягом 1-2 років і більше індивідуально допомагати та підтримувати дитину з  інтернатного закладу, розвивати у неї навички самостійного життя, ділитися власним досвідом.

Це друг для дитини, на якого можна покластися у будь який час, який спілкується щотижня з вихованцем, підтримує стосунки протягом тижня за допомогою телефону та соціальних мереж, мотивує до розвитку та є для дитини джерелом емоційної підтримки, допомагає зрозуміти здібності і зорієнтуватися в професії, будувати плани та слідувати поставленим цілям.

Особа, яка виявила бажання бути наставником, повинна звернутись до  центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за місцем свого проживання, склавши відповідну заяву та надати відповідний пакет документів, який підтверджує її спроможність здійснювати наставницьку діяльність та проходить курс підготовки з питань соціальної адаптації дітей та їх підготовки до самостійного життя.

За додатковою інформацією про наставництво можна ознайомитись в Коростенському міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за адресою вул. Музейна, 3, тел. 5-07-59, 4-79-07.