ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Нарада у Міністерстві у справах ветеранів України
3.07.2019

     Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження, згідно якого Центри соціально-психологічної реабілітації населення, які знаходяться в Київській та Житомирській областях із сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО будуть передані до сфери управління Міністерства у справах ветеранів України.

      27.06.2019  відбулася нарада керівників Центрів за участю Державного секретаря Міністерства - Людмили Дараган, Першого заступника Міністра - Григорія Галагана, заступників Міністра-Оксани Гаврилюк та Олександра Терещенка, заступника Департаменту-начальника  відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Державної служби  справах ветеранів війни та учасників АТО- Наталії Грицунь та Юлії Мазур-головного спеціаліста цього ж відділу  з вирішення організаційних питань подальшої діяльності центрів.

       Керівники Центрів виступили з доповідями про результати діяльності за 2015-2019рр, зокрема про програми та проекти, які реалізуються Центрами, основні форми роботи з цільовими категоріями отримувачів послуг.

      Сергій Вигівський - директор Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені звернув основну увагу на особливості надання соціально-психологічних послуг для  основної цільової категорії – учасників АТО, ветеранів війни та членів їх родин, які проживають у м. Коростені та Коростенському районі. Він ознайомив з основними програмами та проектами, на які була спрямована діяльність закладу впродовж 2015-2019рр., виокремив пріоритетні напрямки на даний час, де найбільше уваги приділяється демобілізованим бійцям, ветеранам війни для задоволення їх запитів. Також керівник Центру акцентував увагу  на заходах, які проводяться в межах закладу та інших установах у співпраці з державними та громадськими організаціями різних рівнів, згадав про роботу, направлену на патріотичне виховання підростаючого покоління  в загальноосвітніх закладах за участю демобілізованих бійців. Директор Центру звернув увагу на специфіку, штат  та  статистичні дані, якими оперує заклад за результатами звернень клієнтів та  їх проблематику.

     Основний акцент зустрічі- це пошук нових видів та форм роботи з вразливими категоріями населення, які б сприяли максимальному задоволенню їх запитів та вирішенню нагальних проблем.

      Попри всі складнощі роботи з основною цільовою категорією-учасниками АТО/ ООС та членами їх сімей, ми віримо, що допомога, яку вони отримують у нашому закладі вносить позитивні зміни в їхньому житті та сприяє їх соціалізації в громаді після складних випробувань військовими реаліями.

 

 

 

 

 

 

 

 

Віра Гис- спеціаліст ЦСПР населення

у м. Коростені