ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
На Житомирщині презентували проект ліберального Податкового кодексу України
4.04.2017

Днями у приміщенні Головного управління ДФС у Житомирській області відбулася зустріч Президента Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе, начальника ГУ ДФС у Житомирській області Олександра Лаврова, голови Ради територіального відділення АППУ в Житомирській області Геннадія Карпінського з представниками бізнес-середовища. В обговоренні також прийняли участь представники місцевих органів влади, члени Громадської ради при ГУ ДФС у Житомирській області та фахівці ГУ ДФС у Житомирській області.

Темою круглого столу була презентація та обговорення проекту ліберального Податкового кодексу України, розробленого фахівцями Асоціації платників податків України за участі та тісній співпраці з українським бізнесом. Вперше проект був представлений 23 листопада 2016 року на Міжнародному бізнес-форумі «УКРАЇНА-LEVER UP 2016». Асоціація платників проводить масштабну роботу та приймає від представників бізнесу зауваження та пропозиції задля його вдосконалення, щоб даний проект пройшов широке громадське обговорення та були враховані всі пропозиції, які базуються на вимогах сьогодення.

Відкриваючи засідання круглого столу Президент ВГО «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе наголосив, що у сучасному житті і бізнес, і влада мають працювати враховуючи інтереси один одного, а іноді, навіть і йдучи на  компроміс. Саме в пошуках компромісу і було підготовлено проект ліберального Податкового кодексу України, який повинен відповідали вимогам часу, бути дієвим та прийнятними усіма сторонами. З цією метою проходить презентаційний загальноукраїнський тур  у форматі «круглого столу», на якому кожен учасник обговорення має можливість долучитися до процесу законотворення, надавши обґрунтовані зауваження чи пропозиції. Вперше за останні роки важливим кроком є прийняття ліберального Податкового кодексу за шість місяців до початку нового фіскального року, що сприятиме відновленню роботи бізнесу та відновить довіру громадян до держави.

Начальник ГУ ДФС у Житомирській області Олександр Лавров підтримав таку ініціативу та зазначив, що зустрічі та узгодження законопроектів з громадськістю дають можливість у подальшому не допускати конфлікту інтересів та приймати виважені рішення, йти шляхом лібералізації. В роботі податкової служби відбуваються кардинальні зміни, тому ми підтримуємо ініціативу Асоціації платників податків у процесі розроблення ліберального Податкового кодексу. Ця робота важлива як для платників податків, так і для податкових органів.

Представники ВГО АППУ, які презентували проект ліберального Податкового кодексу довели до присутніх, що серед головних пропозицій розробленого Кодексу – залишити 9 з 13 наразі існуючих податків: 5 загальнодержавних та 4 місцевих. Також фахівці пропонують об’єднати два податки в один: податок на доходи фізичних осіб і єдиний соціальний внесок, і з 1 січня, разом із введенням у дію ліберального Податкового Кодексу, встановити його на рівні 32% з поетапним скороченням до 2020 року до 20%.   

Активну дискусію в обговоренні щодо необхідності глобального реформування податкового законодавства висловили присутні на заході представники малого та середнього бізнесу Житомирщини, члени Громадської ради при ГУ ДФС у Житомирській області. Учасники заходу висловили впевненість, що у майбутньому спільна праця надасть можливість  впевнено розвиватись українському бізнесу та економіці України.

                                                                За матеріалами ГУ ДФС у Житомирській області