ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Коростенський РВ УДМС інформує
7.11.2017

Головним пріоритетом ДМС це дотримання прав людини та підвищення рівня задоволеності громадян процесом отриманням адміністративних послуг.

Втілюючи євроінтеграційні процеси, працівниками Коростенського РВ спільно із правоохоронними органами, за підтримки органів місцевої влади, виконують завдання відповідно своїх посадових обов’язків, надаючи адміністративні послуги населенню, контролюючи міграційну ситуацію на обслуговуємій території.

Продовжується реформа роботи ДМС у сфері документування, подальше удосконалення законодавства, розвиток співпраці із ЦНАП та впровадження новітніх технологій.

В підрозділі встановлено та функціонує три станції із встановленим спеціальним програмним забезпеченням, для виготовлення біометричних документів.

Вже документовано 4252 осіб новими біометричними паспортами громадянина України для виїзду за кордон, та 2050 осіб біометричним паспортом громадянина України у вигляді ID – картки.

З приводу отримання біометричних паспортів до Коростенського РВ звертаються громадяни не залежно від місця проживання та перебування.

За звітний період до Коростенського РВ для отримання дозволу на імміграцію звернулося 44 іноземних громадян, отримано 53 посвідок на постійне та 29 тимчасове проживання. Набуло громадянства України 33 особи.

Разом із тим є і багато порушень перебування іноземців на території Коростеня та району. Тільки за десять місяців цього року виявлено 70 порушень за незаконне перебування на території України, відносно яких складено за статтею 203 Кодексу про адміністративні правопорушення 43 протоколи, за 204 -1 протокол.

За порушення з боку громадян України, які надали можливість незаконного перебування іноземців на території України притягнуто 23 осіб за статтею 205 Кодексу про адміністративні правопорушення, та 3 особи за статтею 206. Накладено штрафів на загальну суму 27880 грн., стягнуто 26010 грн.

Відносно 14 іноземних громадян прийнято рішення про примусове повернення в країну походження. Відносно двох, встановлено заборону в’їзду в Україну на 3 роки.

Трьом іноземним громадянам скорочено терміна перебування на території України.

Комплекс цієї всієї роботи проводився за участю працівників правоохоронних органів та значної підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Щодо контролю за міграційною ситуацією на території м. Коростень та Коростенського району постійно проводиться взаємна співпраця з працівниками поліції, СБУ та Прикордонною службою в рамках проведення профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант», яку розпочато 16.10.2017 року.

Начальник Коростенського РВ УДМС П.В.Сергієнко