ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Коростень і Ханчжоу (Китай) – міста-побратими
10.09.2019

Коростень і Ханчжоу (Китай) – міста-побратими
3-6 вересня 2019 р. міський голова Володимир Москаленко з офіційним візитом відвідав місто Ханчжоу (Китай). До складу офіційної делегації увійшли також депутати міської ради Ольга Гречко та Володимир Стужук.
На запрошення міста Ханчжоу Володимир Москаленко взяв участь в конференції мерів міст-побратимів Ханчжоу і Засіданні Ради BRLC («Один пояс - один шлях»). Це був перший офіційний візит до Ханчжоу, під час якого був підписаний договір про співпрацю та Меморандум про взаєморозуміння між Ханчжоу і Коростенем. Відтепер список міст-побратимів Коростеня поповнився ще одним китайським містом Ханчжоу. Офіційна церемонія підписання угоди відбулася 4 вересня у залі засідань Ханчжоу Інтерконтиненталь під час урочистого відкриття.
В рамках візиту відбулася низка офіційних зустрічей з керівництвом міста Ханчжоу та представниками інших делегацій з країн США, Японії Болгарії, Туреччини, Угорщини, Англії, Голландії, Азербайджану, Лаосу тощо. Відповідні зустрічі міських голів міст-побратимів Ханчжоу проходять 1 раз на 2 роки. Всього до складу Ради BRLC («Один пояс - один шлях») входить 75 міст з усього світу.
Варто зазначити, що саме за ініціативи Ханчжоу Коростень став єдиним українським містом, яке ввійшло до складу Ради BRLC. Під час Конгресу міський голова Володимир Москаленко презентував місто Коростень та гідно представив Україну на міжнародному рівні. У ході зустрічі керівники міст Коростеня і Ханчжоу провели перемовини щодо налагодження співробітництва в різних сферах, обмінялися досвідом вирішення інвестиційних, економічних, культурних та соціальних питань.
Програма перебування була надзвичайно цікавою та насиченою: учасники делегацій мали змогу ознайомитись із програмою «Розумне місто» у майбутній ері 5G, цифровою економікою, інноваціями та підприємництвом, застосуванням інформаційних технологій. Відвідали китайську публічну компанію Alibaba Group, що працює в сфері інтернет-комерції та роздрібної онлайн-торгівлі.
На знак закріплення партнерських і дружніх відносин була висаджена алея дерев.
Візит був також приурочений до Міжнародного дня Ханчжоу. Тож гості мали змогу насолодитись лазерним та світловим шоу на Західному озері, відвідали старовинний парк, історія якого налічує понад 5000 років.
Висловлюємо велику подяку керівництву міста Ханчжоу за гостинний і теплий прийом. Маємо надію на успішні партнерські відносини між Україною і Китаєм. Щиро сподіваємось, що співпраця між містами Коростень і Ханчжоу продовжуватиметься, а дружні відносини будуть зміцнюватись.