ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
11.03.2019

Індексація пенсій

Цього року автоматичну щорічну індексацію здійснено для понад 10,2 млн. пенсіонерів. Здійснюється вона відповідно до інфляційних процесів і зростання рівня заробітної плати в Україні в 2018 році.

Формула перерахунку залишається незмінною. За нею автоматично переглядатимуть пенсії щороку. Ця формула враховує стаж (зокрема роки сплати соціальних внесків), рівень заробітної плати, яку одержував пенсіонер, і рівень середньої заробітної плати по країні – спеціальний показник для розрахунку пенсійних виплат. І саме цей показник збільшуватиметься щороку,  а отже, збільшуватиметься загальний розмір пенсії.

Показник середньої заробітної плати, який враховують під час обчислення пенсії, збільшуватиметься на 50% зростання середньої заробітної плати по країні плюс 50% інфляції. Тобто, виходячи із цих даних, показник середньої заробітної плати має зрости на 17%. На стільки само зросте і основна, базова частина пенсії. Але зазвичай пенсії мають й інші складові, наприклад, доплату за понаднормовий стаж. Цю складову пенсійної виплати не індексують, але якщо пенсія до перерахунку менша за розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, то і вона частково зросте. Саме тому в кожного пенсіонера збільшення буде індивідуальним.

У рамках зазначеної індексації з 1 березня за ініціативою Президента України запроваджено також додаткову пенсійну виплату пенсіонерам.

Це одноразова індексація тим, хто має великий страховий стаж – понад 35 років чоловіки і 30 років жінки (вихід на пенсію після 2011 року) і 25/20 років (вихід на пенсію до 2011 року).

Ідеться про пенсіонерів, пенсія яких дорівнює або менша за 1669,20 грн. Додаткова виплата становитиме 2410,17 грн. (два транші: 1205,09 грн. у березні та 1205,08 грн. у квітні).

 

Інформацію підготувала начальник Коростенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області М. Мурга