ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
ЕСКО - механізм – доступний інструмент залучення інвестицій
13.05.2019

ЕСКО - механізм – доступний інструмент залучення інвестицій 

Коростень не стоїть осторонь таких важливих питань як енергоефективність і особливу увагу спрямовує на об’єкти соціальної сфери, а саме на проекти по підвищенню енергоефективності будівель шкіл і садочків. Разом з тим, важливо знайти механізми, які б дозволили скоротити споживання енергоносіїв без додаткових бюджетних витрат.

На сьогодні, одним з таких інструментів є ЕСКО-механізм, суть якого полягає в реалізації комплексу енергоефективних заходів за кошти приватних інвесторів (ЕСКО компаній) на умовах повернення інвестицій виключно за рахунок економії енергоресурсів. Іншими словами, ЕСКО компанія (виконавець послуг) бере всі основні ризики на себе – фінансування, досягнення економії енергії та коштів, якісне виконання робіт, грамотну експлуатацію обладнання, дотримання комфортних умов в приміщеннях. 

Місто співпрацює з проектом ПРООН «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування проектів ЕСКО» та готується вперше впровадити ЕСКО-механізм в ряді бюджетних закладів міста.

Аби розібратись в нюансах ЕСКО, оцінити ризики (якщо такі є) та переваги місто звернулось за консультацією до КП «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва», як до одного з найуспішніших й найдосвідченіших замовників та реалізаторів енергоефективних проектів.

11 травня 2019 року делегація з міста Коростень у складі секретаря Коростенської міської ради Володимира Вигівського, заступника міського голови Олександра Ясинецького, а також фахівців управління економіки та відділу освіти, на зустрічі з Андрієм Лісовиком та Владиславом Поваляєвим, фахівцями згаданого підприємства, отримала вичерпну інформацію з усіх необхідних для успішної реалізації вищезазначеного проекту питань.

Зверніть увагу: додаткові бюджетні кошти не залучаються! Вкладені інвестиції ЕСКО компанія повертає виключно за рахунок зекономлених бюджетною установою витрат на енергоносії.

Далі буде…

Управління економіки

виконавчого комітету

Коростенської міської ради