ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ для ОСББ – не просто тренд, а вимога часу!
4.05.2018

Тема енергоефективності стала особливо актуальною та набрала обертів не тільки на глобальному, але й на місцевому рівнях.

З метою популяризації питань енергозбереження та енергоефективності, інформування громадськості про основні на сьогодні можливості та джерела фінансування проектів і заходів з енергозбереження в житловому секторі в міському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка 03 травня відбувся семінар «Джерела фінансування енергозберігаючих заходів та енергоефективних проектів». Захід організований управлінням економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради в рамках виконання заходів загальноміської програми «Впровадження системи енергетичного менеджменту в місті Коростені».

Захід розпочався із вітальних слів секретаря міської ради Володимира Вигівського, який зазначив про важливість впровадження енергоефективних заходів і відновлення житлового фонду міста Коростеня, розповів, що в місті зроблено в даному напрямку, в тому числі у співпраці з програмами та проектами міжнародної технічної допомоги.

Енергоменеджер міста Тетяна Чудаківська розповіла присутнім про основні кроки реалізації заходів з енергозбереження в будинках: з чого починати і на що слід звертати особливу увагу.

Завдяки участі у заході представників уповноважених банків присутні мали змогу отримати вичерпну інформацію про можливість участі в державній програмі з енергозбереження - «теплі кредити» та програмі Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) - IQ energy.

Про основні страхи та упередження мешканців багатоквартирних будинків, які вирішують скористатись кредитом аби реалізувати свої проекти, а головне як їх подолати, розповіла присутнім Оксана Рафальська, регіональний консультант Проекту Міжнародної фінансової корпорації IFC «Енергоефективність у житловому секторі України». Зокрема, фахівець розповіла про кращі і не зовсім вдалі практики впроваджених проектів.

 «Керівники ОСББ - саме ті люди, які розуміють, що немає сенсу сподіватися на когось, і, якщо хочеться, щоб в будинку був порядок та комфорт, то потрібно братися за все своїми руками. Безумовно, міська влада не залишається осторонь і підтримує ОСББ, які проявляють активність. Так,  на попередній сесії міської ради був затверджений Порядок відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня» - такими словами розпочав свій виступ голова постійної комісії з питань бюджету, економіки та комунальної власності Володимир Боровков. Як один з ініціаторів та розробників даного документу, Володимир Валентинович детально розповів про умови отримання описаної в Порядку підтримки. Ознайомитись з Порядком можна за посиланням http://www.korosten-rada.gov.ua/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/sesiyi-miskoyi-radi/21-sesiya-05-04-18r-/rishennya/, з питаннями звертатись до управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради (УЖКГ).

Про актуальність організованого заходу, свідчили жваве обговорення присутніми порушених питань, шквал запитань до спікерів, а також наданих пропозицій.