ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Ефективна взаємодія: у Коростені обговорили нові можливості захисту від домашнього чи гендерного насильства
22.03.2018

 

21 березня  представниками Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з представниками Коростенського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді в рамках проекту «Я маю право» та роботи мобільного консультаційного пункту доступу до БПД був організований інформаційний захід на тему: «Ефективна взаємодія державних інституцій та громадськості Коростенщини з метою оперативного відновлення порушених прав та захисту законних інтересів дітей та осіб, які постраждали від домашнього чи гендерного насильства».

Участь у круглому столі взяли: начальник відділу комунікацій РЦ з надання БВПД – Гончарова Дар’я, інтегратор Коростенського МЦ з надання БВПД – Оксана Сергієнко, директор Коростенського районного ЦСССДМ – Любов Барановська та провідний фахівець із соціальної роботи – Барановська Тетяна, старший інспектор з ювенальної превенції – Ольга Яценко, головний спеціаліст сектору у справах сім`ї, молоді та спорту Коростенської РДА – Жанна Сидоренко та фахівець із соціальної роботи – Олеся Семенчук, начальник служби у справах дітей Коростенської РДА – Олена Онищук.

Під час заходу за круглим столом учасники обговорили головні зміни в законодавстві України щодо механізмів запобігання та протидії домашньому та гендерному насильству.

«Аби реально допомогти тим, хто потерпає від домашнього чи гендерного насильства ми повинні налагодити ефективний механізм співпраці між державними, правоохоронними та судовими органами влади, місцевою владою, громадськими організаціями. Інколи люди просто не знають куди звернутися за допомогою» - наголосила інтегратор Коростенського МЦ з надання БВПД – Оксана Сергієнко.

Під час обговорення представники вказаних органів розповіли про свої повноваження та можливості у питаннях запобігання та протидії домашньому та гендерному насильству, а також підкреслили важливість створення механізму обміну інформацією поки не функціонує Єдиний державний реєстр випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Особливу увагу звернули на перелік документів, що підтверджують належність особи до однієї з вразливих категорій – суб’єктів права на отримання такої допомоги.

Після обговорення та обміну думками учасники зустрічі домовились продовжити роботу по створенню механізму надання допомоги конкретній людині в процесі відновлення порушених прав та захисту законних інтересів дітей та осіб, які постраждали від домашнього чи гендерного насильства. Провести правопросвітницьку роботу в різних районах для дітей та дорослих.