ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
До уваги осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства!
23.01.2019

До уваги осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства!

 

Громадяни з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства,  які перебувають на обліку в Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради для забезпечення санаторно-курортною путівкою, відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 22.01.2018р. № 73 «Про затвердження форм документів щодо забезпечення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення санаторно-курортним лікуванням осіб пільгових категорій», та які стали на чергу для забезпечення санаторно-курортною путівкою в 2016 році, але не отримали путівку, повинні  у 2019 році поновити медичну довідку № 070 (за довідкою потрібно звернутися до сімейного лікаря), копію паспорта, пенсійного посвідчення, довідки МСЕК про інвалідність. 

Уразі неподання даної довідки в поточному році громадяни будуть зняті з обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, відповідно до п. 5 Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві  держадміністрацій, виконавчими органами міських рад затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 року № 187 зі змінами.

Оновлену довідку та документи надати до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: 

вул. Шевченка, 8, каб. № 6.

Також нагадуємо, що громадяни з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства,  з 2018 року  забезпечуються санаторно-курортними путівками в порядку черговості подання заяв, а не по нозологіям, відповідно до п. 9 Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських рад затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 року № 187 зі змінами та наказу Міністерства соціальної політики України від 22.01.2018 № 73 «Про затвердження форм документів щодо забезпечення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення санаторно-курортним лікуванням осіб пільгових категорій».