ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Делегація міста Коростеня відвідала місто-побратим Краснік (Польща)
10.08.2018

Нещодавно офіційна делегація міста Коростеня взяла участь у святкуванні Днів Красніка (Польща). 3-6 серпня 2018 р. партнерське місто відзначало 641-річницю з дня заснування. Вже стало гарною традицією щороку вітати польських колег з Днем народження міста. До складу офіційної делегації ввійшли депутати міської ради Ольга Гречко, Микола Заєць, директор КП «Коростеньмедіа» Наталія Чижевська. Окрім представників з українських міст Коростеня та Турійська до Красніка приїхали делегації з Бельгії.

Програма святкувань була, як завжди, цікавою та досить насиченою. Серед заходів: виставка автомобілів, собак, Кубок Народних Сил, вечір кабаре, виступ популярного польського гурту Lady Pank. Також відбулося ознайомлення з соціально-економічним та культурним життям сучасного Красніка.

Крім того, учасники делегації мали можливість відвідати місто Люблін, яке славиться своєю унікальною історією та культурою. Було проведено цікаву екскурсію до Старого міста, Площі Літевської та інших культурних центрів Любліна.

Неділя 5 серпня розпочалась з обов’язкової святкової меси в Костьолі Найсвятішої Марії Панни в Старому Красніку та молитви за розвиток свого міста і добробут мешканців міст-побратимів.

Під час візиту від імені міського голови Володимира Москаленка було передано вітання та сувенірні подарунки, що символізують дружньо-партнерські відносини міст – Красніка та Коростеня.

Висловлюємо велику подяку керівництву міста Красніка та особисто бургомістру Мирославу Влодарчику за гостинний і теплий прийом. Щиро сподіваємось, що співпраця між містами продовжуватиметься, а дружні відносини будуть зміцнюватись.