ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Бібліотерапія для учасників АТО
24.10.2017

23 жовтня 2017 року в приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації населення в місті Коростені, який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, соціальний педагог Центру Вікторія Обиход провела для учасників АТО круглий стіл на тему: «Пільги для учасників бойових дій» та запропонувала присутнім захисникам долучитися до заняття з використанням методівбібліотерапії.

Бібліотерапія – корекційний вплив на клієнта за допомогою читання спеціально підібраної літератури з метою нормалізації або оптимізації його психічного стану. Тому саме категорії отримувачів послуг в ЦСПР учасникам АТО підходить така методика роботи. На занятті була підібрана художня література. Читання творів та віршів (за вибором воїнів), приводить в стан спокою, умиротворення. Захисники мали можливість отримати нові навики самодопомоги задля досягнення емоційної та душевної рівноваги.

По закінченню заняття корекційний вплив читання виявився в тому, що ті чи інші образи і пов’язані з ними почуття, потяги, бажання, думки, засвоєні за допомогою книги, заповнюють недолік власних образів і уявлень, замінюють тривожні думки та почуття або направляють їх по новому руслу, до нових цілей.

Під час обговорення питань круглого столу, учасники АТО отримали нову інформацію, що моніториться кожного дня фахівцями ЦСПР, щодо їх успішної соціальної, психологічної, юридичної реабілітації. Хлопців зацікавили заняття з використанням методів бібліотерапії, тому починаємо збирати книжки для своєї міні-бібліотеки задля урізноманітнення вибору літератури.

 

Соціальний педагог ЦСПР

Вікторія Обиход