ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Безпечна міграція та працевлаштування за кордоном.
11.03.2019

5 березня 2019 року  в приміщенні Коростенського професійно – технічного училища  № 16 відбувся тренінг для тренерів за участю координаторів проекту ( членів громадської організації «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Климчук Марії та Людмили ) та тренерів ( начальника відділу активної підтримки безробітних Коростенського МЦЗ Бондарчук Людмили, фахівця з соціальної роботи Коростенського районного центру соціальних служб для молоді Семенчук Олесі, інспектора з ювенальної інспекції Коростенського відділу поліції Дупленко Ірини, учнів Коростенського ПТУ № 16 ). Даний захід – це підсумок роботи з реалізації  проекту « Підвищення рівня обізнаності вразливого населення Житомирської області щодо міграції та працевлаштування », який здійснюється з 15 жовтня 2018 року за сприяння уряду Канади та Міжнародної організації з міграції. Головна мета проекту  – надання  інформації вразливим категоріям населення,  а саме дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, учням ПТНЗ та безробітним, щодо безпечної міграції, працевлаштування за кордоном та торгівлі людьми.     

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу. За оцінками Представництва  Міжнародної організації з міграції понад 230 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року.  

Отже, реальність така, що громадяни нашої країни продовжують масово виїжджати за кордон, ризикуючи при цьому стати жертвами торговців людьми. За цим стоять великі гроші. Для цього створюються агенції з працевлаштування та фірми-одноденки, поширюється в газетах рекламна інформація про працевлаштування за кордоном. Торговцям допомагають тисячі людей, які свідомо, чи не задумуючись, вербують за кордон. Вербувальниками можуть стати і люди, яким ви довіряєте- знайомі, сусіди.

В ході реалізації проекту начальником відділу активної підтримки безробітних Коростенського МЦЗ Людмилою Бондарчук було проведено 6 інформаційних семінарів «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» для 136 безробітних. Під час семінарів переглядали та обговорювали відеофільм «Життя на продаж»,  види торгівлі людьми, групи ризику, найбільш вразливі до торгівлі людьми категорії населення, шляхи виїзду українців за кордон; безробітні отримували конкретні поради та інформаційні буклети щодо безпечного працевлаштування за кордоном.