ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Чому забезпечення «доступності» є важливим?
4.04.2012

Повноцінно жити. Користуватися благами цивілізації. Отримувати послуги. А відтак – мати доступність до соціальної та громадської інфраструктури. І це важливе питання не лише для осіб з інвалідністю. Дослідження доводять, що насправді відсоток людей, які вимагають доступної інфраструктури та послуг, перевищує 20% населення в кожній країні світу.

Доступність (архітектура, транспортна, інформаційна) важлива для того, щоб особи з інвалідністю мали можливість користуватися своїми правами та брати активну участь у житті суспільства. В багатьох країнах світу будь-яке фізичне обмеження в доступі до інфраструктури вважається формою дискримінації.

В забезпеченні доступності фізичного оточення, транспорту, інформації, спілкування, європейські країни дотримуються принципів «Універсального дизайну», який передбачає, щоб будинки, громадські місця, транспорт були пристосовані для користування ними якомога більшості людей.

Більш того, доступна розбудована інфраструктура є економічно привабливою; функціонально вона більш гнучка й більш життєздатна, оскільки існує менше потреб для коштовної адаптації на пізніших стадіях. Особи з інвалідністю є цінними споживачами, й належний доступ має розглядатись не тільки як моральне питання, але й як перевага для розвитку та процвітання бізнесу.

23 березня 2012 року в малій залі обласної державної адміністрації під головуванням начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галини Корінної відбулося засідання обласного комітету для забезпечення доступності інвалідів та інших мало-мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Серед присутніх були заступники голів районних державних адміністрацій, начальники управлінь Житомирської обласної державної адміністрації, члени громадських організацій, представники ЗМІ.

Заступник начальника соціального захисту населення А. П. Д’яченко розповів про створення безперешкодного доступу до закладів, установ, організацій для інвалідів та інших мало-мобільних груп населення в Житомирській області, про недоліки і досягнення проведеної роботи.

Серед виступаючих були заступник начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації А. Ф. Горецький, заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації О.С. Зайченко, начальник управління праці та соціального захисту населення І. В. Єсін, заступник міського голови міста Малин В. І. Тимошенко, які донесли до членів Комітету Доступності про заходи які проводяться в області щодо створення безперешкодного доступу у транспорті та інфраструктурі міст та сіл області.

Комітет для забезпечення доступності інвалідів та інших мало-мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури відмічає, що в області проводиться відповідна робота, спрямована на створення безперешкодного доступу для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Райдержадміністраціями та міськвиконкомами затверджено та виконуються відповідні заходи, які спрямовані на забезпечення вільного доступу для осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Районними та міськими комітетами для забезпечення доступності інвалідів та інших мало-мобільних груп населення спільно з представниками громадських організацій інвалідів вивчено питання створення безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та проведено перевірки об’єктів соціального та громадського призначення, на яких з метою створення вільного доступу для інвалідів на візках, застосовано «кнопку виклику персоналу». З’ясовано, що практично всі «кнопки виклику» використовуються без переговорного пристрою, відсутнє накриття для інваліда на візку.

Також залишається невирішеним питання облаштування пандусами приміщень житлових будинків, первинних закладів охорони здоров’я, будинків культури, сільських та селищних рад, а в окремих випадках приміщень органів державної виконавчої влади.

Для забезпечення безумовного виконання Указу Президента України від «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями» та відповідного розпорядження голови облдержадміністрації обласний комітет визначив відповідальних, які мають всіляко здійснювати контроль і сприяти забезпеченню інвалідів та інших мало-мобільних груп населення доступу до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Конкретні пропозиції і рішення направлені до профільних служб, органів, на адресу керівників міст і районів області.