ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
25 березня відбулись громадські слухання з обговорення питання доцільності реорганізації служб, що надають комунальні послуги в місті Коростені
26.03.2014

25 березня  в залі засідань міськвиконкому, враховуючи звернення мешканців міста, були проведені громадські слухання з обговорення питання доцільності реорганізації служб, що надають комунальні послуги в місті Коростені. В роботі слухань взяли участь представники підприємств, закладів міста, громадських організацій, депутати міської ради, голови вуличних і будинкових комітетів, громадськість. Загальна кількість учасників склала 75 чоловік.

Розпочались слухання з доповіді заступника міського голови Якубовського Л.П., який  окреслив стан справ у комунальних підприємствах, яких у місті  7, зазначивши по кожному з них кількість працюючих, середню заробітну плату, наявну техніку та рівень її зносу, а також заборгованість по платежах, що надходять від населення за надані комунальні послуги.

В обговоренні питання активно взяли участь Невмержицький В.М. – ГО “Правозахист”, Городничий П.О. – начальник КВЖРЕП №1, Омельянчук В.П. – депутат міської ради, Галицька М.В. – головний бухгалтер КВЖРЕП №4, Приходько М.В. – мешканець вулиці Мельника, Бондарчук М.М. – мешканець вулиці Грушевського, Капітанчук О.А. – мешканка міста, Васяк П.М. – мешканець міста, Журавський Ю.З. – начальник КВГП, Ліневич Л.М. – мешканка вулиці Сосновського, Літвінчук С.В. – представник ГО «Нове покоління».

В залі звучали різні думки по питанню що розглядалося.  Так, пропонували об’єднати КВЖРЕпи, об’єднати КП «Водоканал» з КП «Теплозабезпечення», створити єдиний автопарк техніки. Були й застереження - підходити обережно до «схрещення» підприємств аби не зруйнувати те, що працює. Також звучали пропозиції брати управління будинками в свої руки шляхом створення ОСББ. Говорили учасники слухань і про те, що питання не на часі, до нього можна буде повернутись після проведення загальнодержавної реформи місцевого самоврядування.

Півтори години в залі точилась досить жвава дискусія, після чого було прийнято наступну резолюцію громадських слухань:

1.Пропозиції та зауваження, висловлені виступаючими з питання  доцільності реорганізації служб, що надають комунальні послуги в місті Коростені висвітлити в  засобах масової інформації.

2.Проводити реформування  галузі житлово-комунального господарства з метою зменшення собівартості надання послуг та підвищення їх якості.

3.Довивчити питання проведення ревізії наявної комунальної техніки міста та об’єднання її в одному підприємстві.

4.Про хід виконання  зауважень і пропозицій, внесених під час обговорення даного питання повідомити через засоби масової інформації.