ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI2.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • Про робочу зустріч працівників клубних установ Коростенської територіальної громади
  18.02.2021
     18 лютого 2021 року, в конференц-залі Коростенського міського Палацу культури ім.Тараса Шевченка відбулася нарада працівників клубних установ Коростенської територіальної громади. До участі в робочій зустрічі та обговоренні важливих питань розвитку сфери культури в округах долучився заступник міського голови Олександр Синицький. Основні напрямки та вимоги ефективної діяльності закладів культури громади в умовах сьогодення висвітили Ольга Козаченко, начальник відділу культури і туризму, Лариса Бондар, заступник начальника відділу культури і туризму, Володимир Желєзко, директор Палацу культури ім.Тараса Шевченка, Любов Колесник, методист. Про важливість туризму і необхідність популяризації історико-культурної спадщини для розвитку громади наголосив Сергій Гераймович, завідувач КУ "Туристично-культурний інформаційний центр місто Коростень". Атмосферність заходу та святковий настрій подарували неперевершені народний жіночий вокальний ансамбль "Кришталеві роси" (керівник М.Вознюк) та народний гурт "Коростенські музики" (керівник А.Стужук).  
 • Тризуб як символ свободи
  12.02.2021
   Цього року відзначаємо 103-тю річницю затвердження тризуба державним гербом Української Народної Республіки. «Це сталося 12 (25) лютого 1918 року в місті Коростень, де відбувалося тоді засідання Малої Ради Української Центральної Ради, адже Київ уже був у руках більшовиків», - ось таку стислу інформацію можна прочитати у виданнях з історії України. Та за цими реченнями стоїть вкрай важлива віха у розвитку на шляху до незалежності і саме в нашому місті, у штабному вагоні, було прийнято історичне рішення. Про головну державну емблему УНР, «родинне дерево» тризуба можна дізнатися в центральній бібліотеці міста Коростеня, у виданнях суспільно-політичного, історичного характеру, а також у статтях із газет «Голос України», «День». Тризуб виринув із глибин давнини і продовжив свою тисячолітню історію, об’єднуючи українців різних часів навколо спільної мети — захисту незалежності України.    
 • Відбулася підсумкова нарада працівників бібліотек громади
  11.02.2021
    10 лютого 2021 року у читальній залі центральної міської бібліотеки відбулася  підсумкова  нарада  працівників бібліотек у формі професійної панорами в офлайн та онлайн режимі на тему: «Ресурси і послуги бібліотек. Сучасний діапазон діяльності».    На нараді були присутні: заступник міського голови Олександр Синицький, начальник відділу культури і туризму Ольга Козаченко, директор міської  школи мистецтв ім. А.Білошицького Володимир Демиденко, директор міського палацу культури ім.Т.Шевченка Володимир Желєзко, начальник Коростенського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Микола Тімбуровський та бібліотекарі  із сіл, що приєдналися до Коростенської територіальної громади.   Із доповіддю «Бібліотеки м. Коростеня - не лише про книги» виступила директор ЦБС  Галина Боцман, яка підвела підсумки роботи бібліотек міста, означила здобутки та проблемні питання, розповіла про роботу під час пандемії  та звернула увагу на фінансування галузі за звітний період.   Питання «Якісні бібліотечні послуги-запорука ефективної діяльності бібліотек» та «Бібліотеки онлайн: трансформація та новотворчість у соціокультурній діяльності» висвітлили завідуюча бібліотеки-філії №2 Тетяна Маєвська і методист І-ІЦ ЦБС Галина Примак.     У виступах Олександра Синицького та Ольги Козаченко основним посланням прозвучало: незважаючи на стрімкий розвиток цифрових технологій,  книга і читання залишаються у пріоритеті  розвитку та збереження інтелектуального здоров’я  мешканців  новоствореної міської територіальної громади. Особливо це відчувається у селах,  де бібліотеки є чи не єдиними носіями культури.     Підсумковою нарадою бібліотекарі ЦБС м. Коростеня перегорнули останню сторінку літопису діяльності книгозбірень за 2020 рік  і разом з тим відкрили нову - із сподіваннями, що 2021 рік буде вдалим для роботи бібліотек Коростенської міської територіальної громади у співпраці із владою та громадою.
 • Про творчі успіхи Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького
  10.02.2021
  Вітаємо Анастасію Ленько, переможницю у міжнародному професійному конкурсі "Зірки Європи", з отриманням I місця в номінації народний спів. Викладач – Ярослава Демик. Бажаємо подальших творчих успіхів!  
 • Про заходи в Коростенському міському Палаці культури ім.Тараса Шевченка
  6.02.2021
  6 лютого 2021 року, в Коростенському міському Палаці культури ім.Тараса Шевченка відбувся Вечір пам’яті Кузьми - Андрія Кузьменка, відомого українського співака, музиканта, лідера гурту "Скрябін", організований за ініціативою та участю Миколи Тимошенка, Олександра Вербила та Михайла Вовчка з гурту SaMi (викладачів Коростенської міської школи мистецтв), Юрія Нестерчука, Зої Ульянчук. Глядачі пам’ятного концерту із задоволенням слухали добре знайомі хіти Кузьми, зокрема "Історія", "Старі фотографії", "Мам", "Люди, як кораблі", "Нас кинули", "Не стидайся, то твоя земля" та інші незабутні пісні. Захід був проведений з дотриманням карантинних вимог.
 • Про творчі досягнення Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького
  5.02.2021
  Відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого «Шевченківським дням» (м. Житомир 2021р.) Вітаємо переможців, учасників та викладачів міської школи мистецтв ім.А.Білошицького! Ковганич Катерина – II місце (викл. Костюченко М.М.) Василенко Софія – IV місце (викл. Завілейський О.В.) Участь: Дученко Софія (викл.Возняк Л.О.) Мєшкова Віталіна (викл.Костюченко М.М.) Міліневська Уляна (викл.Аловська Н.Л.) Ніколаєнко Ангеліна (викл.Костюченко М.М.) Павленко Олексій (викл.Возняк Л.О.) Ольшевська Анна (викл.Шикета О.М.) Цегельська Дар’я (викл.Аловська Н.Л.)  
 • Вечір пам’яті Андрія Кузьменка (Кузьми)
  5.02.2021
  6 лютого 2021 року, о 15.00 в Коростенському міському Палаці культури імені Тараса Шевченка відбудеться вечір пам’яті Кузьми. Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних вимог. Організатор: Микола Тимошенко, громадський активіст.