ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • Про встановлення туристично-інформаційної дошки
  25.09.2020
  Встановлено туристично-інформаційну дошку біля центрального входу парку культури і відпочинку "Древлянський" завдяки співпраці з Житомирським обласним туристичним інформаційним центром. На дошці розміщена інформація про парк культури і відпочинку "Древлянський" українською, англійською мовами та шрифтом Брайля. Також є QR код з посиланням на аудіогід та 3D тур. Висловлюємо подяку за сприяння у встановленні дошки Олександру Каленському, керівнику ТОВ "АРМ-ЕЛЕКТРО", Миколі Данюку, керівнику Електромеханічного заводу.
 • Запрошуємо до читальної зали "під відкритим небом"!
  22.09.2020
  Поєднати відпочинок і читання запрошують бібліотечні працівники Коростенської міської центральної бібліотеки. Запрошуємо!
 • "Бібліотека суспільного простору" запрошує!
  20.09.2020
  В рамках проекту "Бібліотека суспільного простору" бібліотечні працівники міської центральної бібліотеки продовжують пропонувати всім бажаючим ознайомитися з періодичною пресою та "новинками" видань в місцях центральної частини міста, зокрема у  парку культури і відпочинку "Древлянський".
 • Про участь у Всеукраїнській туристичній виставці ZT EXPO 2020
  13.09.2020
      11 вересня, в місті Житомирі вдруге була проведена Всеукраїнська туристична виставка ZT EXPO 2020. Відділ культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради, КУ "Туристично-культурний інформаційний центр місто Коростень" презентували Коростень як місто з потужним туристичним потенціалом, унікальним історико-культурним надбанням древлянського краю. #zt_expo2020  
 • Виставка живопису Галини Інгули
  8.09.2020
      З 8 по З0 вересня 2020 року триватиме виставка живопису Галини Інгули "Реалізми інших реальностей", присвяченої 65-річчю від дня народження батька художниці Валерія Нечипоренка.    Презентація заходу відбудеться 10 вересня, о 16.00.    Адреса розміщення виставки: Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого, вул.Михайла Грушевського,1, м.Київ)
 • Про події в Коростенській школі мистецтв ім.Анатолія Білошицького
  6.09.2020
  4 вересня колектив Коростенської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького провів на заслужений відпочинок Білошицьку Ларису Юріівну, викладача сольфеджіо відділу музично-теоретичних дисциплін, голову профспілкового комітету школи, яка більше 45 років присвятила викладацькій праці, 15 років - активній діяльності профспілки. На урочистості завітали колеги та друзі Лариси Юріївни, привітавши її щирими подяками, побажаннями, творчими виступами та прекрасними квітами.  
 • Коростенська центральна бібліотека ім.М.Островського запрошує
  6.09.2020
  Коростенська центральна бібліотека ім.М.Островського продовжує пропонувати відвідувачам захоплюючі видання, зокрема запрошує до ознайомлення з цікавими книгами українських авторів, у назвах яких згадується осінь. Приєднуйтеся!