ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Культура
 • "Коростень збирає друзів"
  6.12.2019
  7 грудня, о 17.00 в Коростенському міському Палаці культури ім.Тараса Шевченка відбудеться І Всеукраїнський фестиваль "Коростень збирає друзів" за підтримки міського голови Володимира Москаленка. Запрошуємо! Вхід вільний.
 • Про участь у презентації грантових програм Українського культурного фонду
  4.12.2019
    3 грудня, з метою виявлення участі представників відділу культури і туризму виконавчого комітету Коростенської міської ради у грантових програмах Українського культурного фонду, було відвідано презентацію конкурсної програми "Культурні столиці України" на 2020 рік, яка відбулася в Центрі сучасного мистецтва М17 (м.Київ). Під час проведення презентації були висловлені практичні запитання та відповіді, ознайомлення з окремими проєктами, підтриманими УКФ.
 • Вітаємо з відзнакою!
  4.12.2019
    З 29 листопада по 1 грудня в місті Дрогобичі проводився конкурс баяністів-акордеоністів "Візерунки Прикарпаття", на якому Білецький Артем, учень Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького, отримав Диплом з відзнакою. Висловлюємо вдячність викладачу Снєгірьовій Л.І.   Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!  
 • У центральній бібліотеці проведено засідання Ради при директорі
  2.12.2019
       У центральній бібліотеці було проведено засідання Ради при директорі за участю головних фахівців бібліотечних закладів міста, під час якої розглянули питання: «Проєктна діяльність як складова розвитку бібліотек ЦБС» та «Точність, повнота та єдність аналітичного бібліографічного опису для якісного виконання функції ДБА». Завідуюча відділом обслуговування ЦБ  Марина Пославська детально ознайомила присутніх з проєктною діяльністю бібліотек, починаючи з 2009 року. На сьогодні написання проєктів  є одним із важливих напрямів  інноваційної діяльності бібліотек, адже передбачає: соціальне партнерство, залучення додаткових коштів на реалізацію ідей бібліотечних працівників, сприяє іміджу бібліотек у громаді. Участь, перемога, а потім втілення у життя грантових, проєктних програм змінюють бібліотеки міста, перетворюють їх у суспільні центри, які можуть надавати жителям громади якісні інформаційні, освітні послуги.   Бібліограф ЦБС Тетяна Примаченко звернула увагу на аналітичний опис статей, бо ж від того, наскільки відповідально бібліотекарі будуть підходити до цієї ділянки роботи, залежатиме якість інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів нашої системи.   Члени Ради узгодили активно продовжувати роботу у цих напрямках та надалі здійснювати пошук нових ідей, втілення яких покращить якість обслуговування громади нашого міста.
 • Про творчість вихованців Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького
  29.11.2019
  Учениці образотворчого відділу Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького Розум Діана, Прищепа Анастасія, Тупчій Олександра, Вознюк Софія під керівництвом свого викладача Возняк Л.О. спробували себе в ролі ілюстраторів до чергового випуску «Аллочки-дошколярочки».      Також, успішно функціонує клуб юних музикантів. На черговому засіданні клубу юних музикантів Ходаківська Т.О. зі своїми  ученицями розкрила цікаву тему: «Видатні музичні діячі Житомирщини».  
 • Про методичну роботу викладачів Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького
  29.11.2019
    Викладачі Коростенської міської школи мистецтв ім.Анатолія Білошицького систематично проводять методичні заходи для удосконалення організації навчання.    Викладач Чиркіна О.В. підготувала доповідь та провела відкритий урок на тему: «Робота над художнім образом творів із залученням сучасних технологій». До уваги викладачів були продемонстровано відеофрагменти, виконання учнем різних за характером творів, використовуючи різноманітні звуки на синтезаторі, що дозволяло по іншому виконати один і той самий твір. Також, учень продемонстрував твір на роялі у фонограмному супроводі. Було узагальнено, що використовуючи сучасні технології можна урізноманітнювати уроки і більше зацікавлювати учнів під час навчання у школі мистецтв.    На засіданні методичної секції відділу народних інструментів Івасенко Л.І. прочитала методичну доповідь на тему «Сучасні методики проведення уроку з фаху в класі баяна-акордеона», Ющенко М.М. провів педагогічне читання ознайомивши всіх з творчістю сучасних композиторів.      На засіданні методичної комісії відділу фортепіано викладач Іванченко О.В. провела педагогічне читання, познайомила викладачів з творами українських сучасних композиторів.     
 • Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини»!
  29.11.2019
  В листопаді відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини». Вітаємо учнів та викладачів Коростенської міської школи мистецтв ім. Анатолія Білошицького, які виявили активну участь у заході та здобули перемоги, а саме: I місце – Безсмертний Нікіта (викл. Івасенко Л.І.) I місце – Федоренчик Вікторія (викл. Стретович Г.О.) II місце – Падун Софія (викл. Шикета О.М., Костюченко М.М.) III місце – Омельчук Олексій (викл. Базак О.М.)