ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Економіка
 • Опитування мешканців міста Коростень
  8.07.2020
  В рамках участі в Європейській ініціативі «Угода мерів» та з метою формування сталої міської енергетичної та кліматичної політики розпочато розробку стратегічного документу Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Коростень до 2030 року. Запрошуємо усіх коростенців до розробки заходів з адаптації до змін клімату міста Коростень та пропонуємо заповнити наступний опитувальник (необхідно обрати найбільш зручний для Вас спосіб): паперовий варіант google-форма https://forms.gle/3Uu8UyfA3f3yYzXQ9. Опитування триватиме до 22.07.2020 р. Опитувальник в паперовому вигляді просимо надсилати на електронну адресу управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради kor.ekonom@rada-kor.gov.ua.                        
 • Часткове відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами для реалізації бізнес-проєктів
  6.07.2020
  Часткове відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами для реалізації бізнес-проєктів
 • Коростень презентував свій досвід на семінарі щодо створення дієвих стратегій ОТГ та міст України
  3.07.2020
  Стратегія та стратегічне планування – не нові для Коростеня поняття. 
 • До відома суб
  2.07.2020
  Перевірки суб'єктів господарювання  в умовах адаптованого карантину, а саме: режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції. 
 • Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися в квітні та травні 2020 р.
  2.07.2020
    Оперативна інформація про стан виробничого травматизму та професійні захворювання  у м. Коростень та Коростенському районі, які сталися в квітні та травні  2020 р.        
 • Європейський тиждень сталої енергії в Коростені
  22.06.2020
  Європейський тиждень сталої енергії (EUSEW) – найбільший захід, присвячений відновлюваним джерелам енергії та ефективному використанню енергії в Європі та за її межами. Він об'єднує державні органи, приватні компанії, неурядові організації та споживачів для просування ініціатив з енергозбереження та популяризації відновлюваних джерел для отримання чистої, безпечної та ефективної енергії. Починаючи з 2006 року у червні місяці Європейська комісія організовує та проводить Європейський тиждень сталої енергії. Цього року, в зв'язку з пандемією COVID-19, Європейський тиждень сталої енергії проходить з 22 по 26 червня в новому онлайн-форматі під гаслом: «За межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення та зростання». Головною складовою Європейського тижня сталої енергії є організація та проведення Днів сталої енергії. Це різноманітні заходи організовані місцевими державними та приватними організаціями для просування екологічно чистої енергії та питань енергоефективності.  Місто Коростень не є виключенням і щороку проводить Дні сталої енергії адже це є одним із зобов’язань як підписанта Європейської ініціативи «Угода мерів», до якої ми долучились у 2010 році. В поточному році в зв’язку з пандемією COVID-19 організація та проведення Днів сталої енергії в місті Коростень перенесені на вересень-жовтень місяці. Одним із попередньо запланованих заходів є проведення щорічного міського конкурсу енергоефективних проєктів серед закладів загальної середньої освіти. Разом з тим, місто Коростень приєднується до Європейського тижня сталої енергії та проводить наступні заходи. Протягом тижня на місцевому телебаченні відбуватиметься трансляція відеороликів з питань енергоменеджменту, енергозбереження та енергоефективності, а в дошкільних навчальних закладах міста пройдуть заняття з переглядом мультфільмів з питань бережного ставлення до природи, економного споживання ресурсів, забруднення навколишнього середовища, сортування сміття та виконанням тематичного малюнку або аплікації. Проведення Днів сталої енергії – це не лише виконання зобов’язань перед європейською комісією, це, перш за все, вимога часу та відповідальність перед майбутніми поколіннями, що сприяє підвищенню обізнаності містян з питань обмеженості енергетичних ресурсів, змін клімату та екології!   Управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради
 • Про завершену приватизацію
  22.06.2020
  Виконавчий комітет Коростенської міської ради  інформує про завершену приватизацію шляхом проведення електронного аукціону з умовами овочесховища, нежитлової будівлі  загальною площею 1363,9 кв.м  по        вул. Шатрищанська,61-В, ціна продажу  разом  з ПДВ складає 150005,00 (сто п’ятдесят тисяч п’ять) гривень,00 коп., покупець- юридична особа.