ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Архів новин
 • До завершення деклараційної кампанії залишилося менше двох тижнів
  18.04.2018
  До завершення деклараційної кампанії залишилося менше двох тижнів
 • КП "Водоканал" інформує
  17.04.2018
  КП "Водоканал" повідомляє, що 18.04.2018 року з 10 год. відбудеться призупинення водопостачання міста у зв'язку з плановою зупинкою (ремонтні роботи) !
 • 19 та 20 квітня у Коростені оголошено загальноміську толоку
  17.04.2018
  19 та 20 квітня у Коростені оголошено проведення  загальноміської толоки. Запрошуємо колективи підприємств, установ і організацій міста, активну коростенську громаду долучитись до упорядкування нашого спільного дому.
 • Запрошуємо на Всеукраїнський конкурс юних баяністів-акордеоністів в Коростені
  17.04.2018
  18-20 квітня 2018 р. у Коростені в міському Палаці культури ім. Т. Шевченка відбудеться Всеукраїнський конкурс юних баяністів-акордеоністів ім. А.Білошицького.
 • Заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України
  18.01.2018
  19 січня 2018 року о 13 год. з нагоди відзначення в Україні Дня Соборності та Свободи в центральній бібліотеці ім. М. Островського відбудеться урок єднання «Соборність рідної землі – основа нації й держави».
 • Проект просвітницької-профілактичної програми «Самозайнятість суб’єктів пробації, які мешкають на сільських територіях»
  1.08.2017
  Коростенським МРВ з питань пробації спільно з ВГО «Народний рух захисту Землі» за методичної підтримки Житомирського національного агроекологічного університету, а саме : доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри процесів, машин і обладнання Житомирського національного агроекологічного університету (ЖНАЕУ) - Грабара Івана григоровича, було розроблено проект просвітницької-профілактичної програми «Самозайнятість суб’єктів пробації, які мешкають на сільських територіях», який направлений до  проектного офісу Міністерства юстиції України на конкурс з відбору проектів корекційних та просвітницько-профілактичних програм. Згідно листа Тетяни Журавель радника з питань пробаційних програм проект Коростенського МРВ з питань пробації прийнятий до розгляду.
 • ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Коростень"
  2.06.2015
  Коростенською міською радою Житомирської області VI скликання від 03.07.2014 року за № 1536 прийнято рішення про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Коростень». Об’єкт конкурсу: Земельна ділянка загальною площею42,02 га (Кадастровий номер: 1810700000:02:038:0031), що знаходиться по вул. Жовтнева,11Д, м.Коростень, Житомирської області для створення та функціонування на даній території індустріального парку «Коростень». Територія індустріального парку «Коростень» вільна від забудови. Категорія цільового призначення: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Ініціатор створення індустріального парку: Коростенська міська рада Строк на який створено індустріальний парк: 30 років.