ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI2.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Анонси подій
 • ВІТАЄМО МОЛОДИХ БАТЬКІВ З НАРОДЖЕННЯМ МАЛЕНЬКИХ КОРОСТЕНЦІВ !
  20.02.2021
  На минулому тижні працівники управління праці продовжили  видавати / БЕБІ-БОКСИ/, мамам та тутусям родини яких поповнились малечею! Всьго видано 4 пакунки малюка , зичимо міцного здоров'я, щастя та благополуччя родинам !
 • Соціальна послуга максимально наближена до наших мешканців !
  20.02.2021
  Продовжуємо надавати соціальні послуги в віддалених населених пунктах Коростенської  територіальної громади .Керівництвом  управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради   здійснено виїздний  прийом громадян  в селище Кожухівка . За місцем проживання заявників оформлено та поставлено на виплату відшкодування житлових субсидії, пільг , твердого палива , оформлено виплати багатодітним родинам , одиноким мамам , та інші соціальні виплати . Наступний виїздний прийом громадян заплановано 25 лютого в селище Михайлівка !
 • Надійний соціальний захист від народження !
  16.02.2021
  В Управлінні праці та  соціального захисту населення розпочали видавати пакунок малюка тим мамам які за будь яких життєвих обставин не отримали бебібокс в пологовому відділенні ! Сьогодні видали читири пакунки малюка зичимо батькам малечі міцнного здоров'я !
 • Підсумкова колегія Міністерства соціальної політики .
  12.02.2021
  Сьогодні, 12 лютого, відбулося засідання колегії Міністерства соціальної політики України під гаслом «Наші кроки і дії… До людей і заради людей». Учасники засідання розглянули підсумки роботи Мінсоцполітики щодо виконання завдань стосовно зростання основних державних соціальних стандартів та гарантій; підвищення пенсійного забезпечення; підтримки застрахованих осіб; соціальної підтримки громадян; надання соціальних послуг; підтримки осіб з інвалідністю; посилення захисту прав дітей; розвитку сімейних форм виховання; захисту прав і свобод людини та питання продовження проведення реформ у соціальній сфері у 2021 році. Начальники відділів управління праці та соціального захисту населення на чолі з Єсіним І.В. прийняли участь у колегії . Питання, які було винесено назагал: 1. Підведення підсумків роботи у соціальній сфері за 2020 рік та визначення основних завдань Міністерства соціальної політики України на 2021 рік. 2. Обговорення перспектив розвитку соціальної сфери в умовах децентралізації.
 • До уваги потерпілих від ЧАЕС 1 категорії Коростенської об
  12.02.2021
  Відповідно до розпорядження Міністерства соціальної політики , з понеділка 15 лютого2021  розпочинається оздоровча компанія  , одже Ви набуваєте право на проведення санаторно-курортного лікування !Просимо визначатись з закладом та з датою заїзду ! Рекомендуємо скористатись оздоровленням в зимовий період ! За додатковою інформацією звертатись в кб. 10  Управління праці !
 • І знову черговий виїзд мобільної групи працівників управління праці та соціального захисту населення до приєднаних територій Коростенського району на чолі з начальником управління Ігорем Володимировичем Єсіним.
  4.02.2021
  І знову черговий виїзд мобільної групи працівників управління праці та соціального захисту населення до приєднаних територій Коростенського району на чолі з начальником управління Ігорем Володимировичем Єсіним. 4 січня робота проводилась на базі Васьковицького старостинського округу. Злагоджено надавали кваліфіковану допомогу працівники: Гурківська Л.В.- начальник відділу призначення соціальних допомог та Лукашенко К., Михайленко О., Клименко Л., Рибка С.- працівниками відділу. Корженівський А.Г. оператор підрозділу автоматизації та програмного-технічного забезпечення надавав консультації роботи в режимі онлайн Питання,які турбували жителів села були про призначення та виплату всіх видів державних соціальних допомог, компенсацій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством України, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Не менш турбувало громадян і сфера соціального захисту осіб з інвалідністю та громадян, які згідно з чинним законодавством мають право на пільги та компенсації, потребують соціальної підтримки з боку держави, забезпечення соціального захисту осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, малозабезпечених громадян, ветеранів війни шляхом надання матеріальної допомоги, компенсацій, санаторно-курортного лікування. Особисто Ігор Володимирович спілкувався з жителями села Васьковичі і надавав роз»яснення щодо питань, які звучали на даній зустрічі. Наостанок, керманич пообіцяв всіляко допомагати жителям приєднаних сіл до міської громади.
 • Соціальний захист чорнобильців – справа честі й особливої важливості!
  4.02.2021
  3 лютого 2021 року начальник управління праці та соціального захисту населення Єсін Ігор Володимирович взяв участь в засіданні Центральної Ради Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна». Питання, які озвучувались на даному заході це: підсумки роботи ВГОІ «СЧУ» у 2020 році та завдання на 2021рік, стан реалізації заходів ВГОІ «СЧУ» до 35-роковин Чорнобильської трагедії, робота Фонду соціального захисту інвалідів, питання усунення дискримінації проти учасників ліквідації ядерних аварій та випробувань. Учасники зустрічі обговорили питання забезпечення соціального захисту людей, які ризикувати своїм здоров’ям і життям, щоб зупинити зловісне ядерне лихо, та окреслили шляхи вирішення проблем, що виникають в процесі роботи соціальних служб і громадських організацій. Належне забезпечення учасників ліквідації наслідків чорнобильського лиха – справа честі й особливої важливості для всіх органів влади та соціальних служб, – зауважили начальник управління праці та соціального захисту Єсін І.В. Тому питання про оцінку та пропозиції до Урядового законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб» звучало досить гостро. Наостанок, очільник управління соціального захисту населення зауважив, що планується продовжувати забезпечувати всебічну підтримку людей, які отримали інвалідність внаслідок Чорнобильської катастрофи. Це не лише матеріальна допомога, а й і санаторно-курортне лікування, й обстеження умов проживання людей з інвалідністю». Результатом зустрічі стала домовленість про подальше зміцнення співпраці організації чорнобильців з і соціальних служб у справі забезпечення соціального захисту людей, які брали участь у ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи, та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Попри те, що з дня тієї страшної катастрофи минуло вже понад тридцять п»ять літ, її відлуння досі відгукується в пам’яті й серцях українців. З глибокою вдячністю плекаємо пам’ять про загиблих і віддаємо шану живим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.