ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

/index.php?page=695

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech

http://www.drv.gov.ua
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
 • Міжнародна наукова конференція «Древлянські гради: ранні міста Східної Європи»
  22.05.2019
      15-16 червня 2019 року, в Коростені, в рамках першого міжнародного історико-культурного фестивалю  «Добриня Фест -2019» відбудеться Міжнародна наукова конференція «Древлянські гради: ранні міста Східної Європи», яка проводиться під егідою  Інституту археології НАН України і присвячується 160 річчю видатному археологу    ХХ ст. С. С. Гамченку. В конференції братимуть участь 40 вчених з різних країн світу.        Сергій Спиридонович Гамченко народився в 1859 році – відомий український археолог і кадровий офіцер, був дійсним членом Трипільської комісії Всеукраїнського археологічного комітету (ВУАК) та комісії по дослідженню великокняжого Києва, віце-президентом ВУАК і керівником його археологічного відділу (з 1927 р.) За його головування було підготовлено «Схему археологічних досліджень в Україні», запроваджено плановість розкопок. Будучи фаховим військовим артилеристом, С. Гамченко використовував досконалі знання топографії для розробки методики проведення розкопок – точної фіксації археологічних об’єктів і знахідок. У 1930 р. Сергій Гамченко вийшов на пенсію та остаточно оселився в Житомирі, де й закінчив свій життєвий шлях 6 жовтня 1932 р.         Міжнародна наукова конференція «Древлянські гради: ранні міста Східної Європи» відбудеться за підтримки виконавчого комітету Коростенської міської ради  та ТОВ "ДФУ Агро" .
 • Моніторинг станом на 22 травня 2019 року.
  22.05.2019
  М О Н І Т О Р И Н Г  гама-випромінювання на території міста, рівень і температура води в річці Уж станом на 22 травня  2019  року.  
 • Підсумковий етап гри «Джура»
  22.05.2019
  17.05. та 20.05.2019 року на базі Навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» №12 відбувся міський підсумковий етап гри «Джура» серед учнів старшої вікової категорії. У грівзяли участь рої 12-тизакладів загальної середньої освіти міста, 96 учасників. 
 • Метеорологічний бюлетень погоди по Житомирській області на 22 травня 2019 року.
  22.05.2019
  Мінлива хмарність. Невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер південно-східний, 5-10 м/сек. Температура повітря: - вночі    9º - 14º  тепла; - вдень    20º -25º  тепла.  
 • Після візиту туристів не забудьте про декларацію з туристичного збору
  21.05.2019
  Після візиту туристів не забудьте про декларацію з туристичного збору
 • Яка відповідальність передбачена за несвоєчасну сплату ПДФО за наслідками поданої річної декларації про майновий стан і доходи
  21.05.2019
  Яка відповідальність передбачена за несвоєчасну сплату ПДФО за наслідками поданої річної декларації про майновий стан і доходи
 • Прямий телеефір з міським головою
  21.05.2019
  23 травня 2019 року о 19 год. на каналі "Коростень ТБ" відбудеться прямий телеефір з міським головою Володимиром Москаленком.