ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI1.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Привітання Коростенського міського голови


Шановні коростенці та гості міста!

Дуже приємно, що саме мені випала нагода виконати цю важливу місію - представити вам надзвичайно цікавий, гарний та історично цінний куточок Українського Полісся на Житомирщині - древній Коростень, який розкинувся по обидва боки мальовничих берегів звивистої річки Уж, притоки Прип'яті. Багато чого бачив старий Уж і багато про що міг би повідати, бо його історія сягає в глибину тисячоліть і навіть згадується в "Повести временных лет".

Сьогодні Коростень впевнено крокує в новому XXI тисячолітті. Це індустріальне місто обласного підпорядкування, з 2000 року відноситься до зони пріоритетного розвитку із спеціальним інвестиційним режимом на території Житомирської області.

Незмінною залишається любов коростенців до свого краю, їх великий оптимізм і впевненість у добре майбутнє.

Славиться наше місто далеко за межами України своєю білосніжною порцеляною, бурштиновими каніфольними смолами, шляховими машинами, залізобетонними виробами, продукцією фабрик та заводів, деревообробної промисловості та інших підприємств.

Рідкої краси граніт, який видобувається на території нашого міста широко використовується як будівельний матеріал, що застосовується при оздобленні наукових, культурних центрів та пам'яток архітектури.

Завдяки вдалому географічному розташуванню, цікавій історії та сусідству з розвиненими промислово-аграрними центрами України й Білорусі, Коростень завжди приваблював ділових людей.

Ми щиро відкриті для взаємовигідного співробітництва і зацікавлені в широкому спектрі партнерських стосунків: від створення спільних виробництв, підготовки спільних проектів технічного переоснащення підприємств, розробки та впровадження нових технологій - до участі в наукових, освітніх програмах й культурних обмінах.

Головне багатство нашої Держави, славного міста - люди. Коростень завжди славився своїми високими фахівцями-професіоналами, заслуженими ветеранами, громадськими діячами, чемпіонами спортивних турнірів найвищого рівню, але основа нашої громади, сіль древлянської землі - скромні трудівники, дбайливі матері, енергійні діти, поважні пенсіонери, ініціативна молодь.

Нам є чим пишатися, і не дивлячись на труднощі сьогодення, ми впевнені в кращому майбутньому.

Минають роки, час віддаляє нас від подій минулого, але добра й світла пам'ять залишається, особливо тоді, коли її естафета передається із покоління в покоління.

Я вірю, що коростенці своєю чесною і сумлінною працею, своїми здобутками у вихованні молодого покоління на історичних та патріотичних традиціях нашого славного міста, доведуть: Коростень - Європейське сучасне місто.

Бажаю нашому прадавньому та вічно молодому Коростеню процвітання довгих років.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, щоб упевнитися, наскільки економічно перспективним і сприятливим для налагодження бізнесових та туристичних зв'язків є наш край.

Зі щирою повагою міський голова

 Володимир Москаленко