ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Звіт про діяльність Спілки голів окружних вуличних, будинкових комітетів

В Коростенській міській раді з 2003 року зареєстровано  орган самоорганізації населення -  Спілку голів окружних, вуличних, будинкових комітетів.

В своїй діяльності Спілка керується законом України “Про органи самоорганізації населення”, Положенням про Спілку голів  окружних будинкових комітетів та програмою діяльності.

Наше місто розбито на 40 округів. Відповідно ми маємо 40 окружних комітетів, 37 вуличних та будинкових комітетів.  Таким чином  територіальна громада міста Коростень має міні - громади, які для вирішення своїх проблем є набагато мобільнішими, члени яких тісніше пов’язані між собою і спільністю інтересів і особистими дружніми зв’язками. Часто це хороші знайомі, друзі, родичі, які мають добре відомих авторитетних в їхньому колі людей, що здатні консолідувати та організувати свій колектив на вирішення завдання або проблеми. Діяльність Спілки голів окружних, вуличних, будинкових комітетів передбачає  тісну співпрацю з депутатами міської ради. Раніше кожна міні- громада обирала свого депутата, який вів активну роботу на окрузі. Вибори депутатів до міської ради за пропорційною системою порушили цей зв’язок.

Однак співпраця з деякими депутатами традиційно продовжується Заслуговує на вивчення та поширення досвіду Пашинський окружний комітет, з яким тісно співпрацюють депутати Волківський А.М (Народна партія), Волківська Л.М. (КПУ), Шидловський В.П. (БЮТ). Кожен рік в кінці року голови вуличних комітетів звітують про пророблену роботу перед громадою, або на засіданні окружного комітету. Окружний Пашинський комітет вирішує масу соціальних проблем своїх жителів, а також питання благоустрою, охорони громадського порядку та ін.  Як приклад громадської активності - четверо з семи вишивальниць саме з вуличного комітету мікрорайону Пашини беруть участь у акції “Рушник Перемоги.”

За час свого існування Спілка показала, що робота голів окружних, вуличних, будинкових комітетів на місцях пронизана абсолютно всіма насущними проблемами: це турбота про сиріт, вдів, інвалідів, питання благоустрою, комунальної сфери, газифікації, організація культурного відпочинку і багато інших.  Так ми  допомагаємо на звернення громадян у вирішенні таких конкретних питань, як порізати чи порубати дрова, ліквідації сміттєзвалищ. Виїжджаємо разом з дільничними інспекторами для вирішення сімейних конфліктів, сприяємо у отриманні адресної матеріальної допомоги громадянами. Надаються характеристики на управління внутрішніх справ громадянам, які притягуються до відповідальності за скоєні правопорушення. Громадою було взято на поруки троє чоловік. Постійна робота ведеться з приватним сектором щодо видачі довідок  про пічне опалення.

Оскільки орган самоорганізації населення Спілка окружних, вуличних, будинкових комітетів  є дієвою структурою громадських ініціатив, для реалізації загальноміської програми Сприяння створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в м. Коростені була проведена робота по обранню голів будинкових комітетів (багатоповерхівок). Так по КВЖРЕП № 4 таких обрано 11, по КВЖРЕП №1 також 11. Це досить не просте завдання. Адже не скрізь можна знайти ініціативних людей, що готові працювати заради громади.

Зараз ми співпрацюємо з комунальним підприємством “Теплозабезпечення” по питанню сплати боргів. І знову ж постає питання щодо подальшої роботи по обранню голів будинкових комітетів (багатоповерхівок).

Спілка має тісний зв’язок з центром соціально-психологічної реабілітації для дітей “Віра, Надія, Любов”, реабілітаційними центрами наркозалежних, з підлітковими клубами.

Заслуговує на увагу участь Спілки у програмах благоустрою, конкурсах “Найактивніший учасник благоустрою міста” та “Квіти”.

Окружні, вуличні, будинкові комітети тут відіграють ведучу роль. Саме вони ведуть роз’яснювальну та заохочувальну роботу. Закуповують насіння,  вирощують розсаду квітів  у парниках. По вулицях і районах призначаються дні, коли окружні і вуличні комітети безкоштовно роздають мешканцям розсаду квітів для висадження на клумбах біля будинків, будинкові комітети розбивають та оформлюють клумби квітів біля своїх будинків.

Заслуговує уваги конкурс на кращий будинок між багатоповерхівками та приватними будинками. У визначенні дні конкурсна комісія з представників окружних, вуличних комітетів, громадських організацій, представників місцевої влади об’їжджають будинки, обійстя, вулиці, округи, які подали заявки на учать у конкурсі.

Переможцям конкурсу на День міста у вересні місяці вручають грошові премії, призи, грамоти. З кожним роком бажаючих взяти участь у конкурсах стає все більше. І все важче з року в рік визначити переможців, оскільки кожне обійстя по своєму заслуговує на увагу та відзначення.

Досвід кращих із них показується в місцевих засобах масової інформації. Однак на моє переконання варто це робити більш широко.

Вуличні та будинкові комітети не раз демонстрували приклади справжньої народної толоки: це прибирання та благоустрій парку відпочинку імені Островського, висадка дерев, кущів, квітів на вулицях.

Велику допомогу надають вуличні комітети при складанні договорів з громадянами приватних будинків на вивіз сміття.

Окружні, вуличні комітети є завжди активними учасниками та ініціаторами громадських слухань.

Також Спілка не стояла осторонь при будівництві пам’ятнику князю Малу, реставрації пам’ятника М.Островському та “Загиблим воїнам”.

Спілка бере активну участь в організації та проведенні  міжнародного фестивалю дерунів у нашому місті.

В нашій роботі при вирішенні різноманітних питань ми часто звертаємось за допомогою та тісно співпрацюємо  з КВЖРЕПами, управлінням праці та соціального захисту населення, Жіночою радою, Радою ветеранів, радою Керівників міста та ін. Хочу користуючись нагодою подякувати їм за розуміння та допомогу. Особливу вдячність хочу виразити Сатяєвій К.М., яка як координатор діяльності Спілки, сприяє вирішенню матеріальної сторони при проведенні різноманітних заходів, ініційованих вуличними, будинковими комітетами, залучаючи спонсорську допомогу на їх проведення.

Санітарна очистка міста, благоустрій і озеленення є і надалі основним завданням органів самоорганізації населення міста.

Окружні вуличні комітети готові брати участь в проектах і направленнях на вирішення вищеназваних проблем.  

(Звіт Венгловської  Валентини Степанівни - голови Спілки голів окружних, вуличних, будинкових комітетів заслухано на розширеній оперативній нараді працівників апарату виконавчих органів міської ради, керівниківбюджетних установ, підприємств комунального господарства 06.04.10р.)