ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

vidkrite-misto/

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk

https://legalaid.gov.ua/
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Узагальнена інформація по дорученням на пропозиції та зауваження, подані депутатами Коростенської міської ради під час депутатських слухань щодо виконання загальноміських програм за 2017 рік, які пройшли у лютому-березні 2018 року

Узагальнена інформація по дорученням на пропозиції та зауваження,

  подані депутатами Коростенської міської ради під час депутатських слухань щодо виконання загальноміських програм за 2017 рік, які пройшли у лютому-березні 2018 року .

 

Назва  програми

Зміст доручення

Надана інформація

1

Програма розвитку земельних відносин у м.Коростень на 2017-2021 роки.

1.Налагодити систему контролю за формуванням земельних ділянок (держреєстрація) комунальними установами.

 

   Відділом архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Коростенської міської ради ведеться постійний контроль за формуванням земельних ділянок під комунальними установами, супровід та допомога щодо формування земельних ділянок.

 

2.Прискорити темпи інвентаризації  інвестиційно привабливих територій міста

 

В 2018 році інвентаризація масивів в місті не проводилась.

3.Розробити та впровадити покрокову схему формування реєстру вільних ділянок, в т.ч. для комерційного використання.

 

Добір земельних ділянок для продажу на земельних торгах здійснюється на підставі маркетингових досліджень або звернень фізичних та юридичних осіб щодо намірів забудови.

 

4.Проаналізувати діюче положення «Про виділення земельних ділянок під індивідуальну житлову забудову» та за необхідності привести у відповідність до норм діючого законодавства

 

На даному етапі проходить процес розробки нового Порядку виділення земельних ділянок під індивідуальну житлову забудову в межах міста Коростеня.

 

2

Програма  із створення, розроблення містобудівної та проектної  документації  територій м. Коростеня на період 2018-2019 роки

1.Після отримання від розробників публічних карт та планів, забезпечити до них доступ громадськості.

Програмою передбачено розробку містобудівної документації: «Внесення змін до генерального плану м.Коростеня Житомирської області».

Державне підприємство «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім..Ю.М.Білоконя» завершив роботи по коригування графічної частини містобудівної документації: «Внесення змін до генерального плану м.Коростеня Житомирської області» без внесення змін до текстової частини, згідно договору від 11.06.2018 р. №515-01-2018.

На сьогодні матеріали містобудівної документації знаходяться на комплексній експертизі ДП «Укрдержбудекспертиза». Після отримання висновку матеріали, які не мають обмеженого доступу, будуть оприлюднені на офіційному сайті Коростеня (www.korosten.in.ua).

На даний час на сайті вже розміщені «Пан зонування міста Коростень» та «Генеральний план міста Коростень».

3

Програма забезпечення техногенної та пожежної безпеки, захисту населення і території міста Коростеня від надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки

1.Внести пропозиції по удосконаленню системи оповіщення (розробити план дій)

 

       Планом заходів щодо реалізації Концепції розвитку та технічної модернізації системи централізованого оповіщення про загрозу або виникнення загрози надзвичайної ситуації, який затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України № 488-р від 11 липня 2018 року, передбачено проведення реконструкції загальнодержавної автоматизованої системи в період з 2019 по 2023 роки. Введення в експлуатацію заплановано у грудні 2023 року.

       В Плані передбачено розроблення нормативно-технічної документації, а саме, технічного завдання та технічного проекту на проведення реконструкції загальнодержавної автоматизованої системи централізованого оповіщення (надалі АСЦО).  В зв’язку з тим що вказане Розпорядження видано пізніше ніж  надано відповідь відділом з питань цивільного захисту  на доручення міського голови від 28.03.2018 року (18-11/75 від 25.04.2018р.), вважаємо що концепцію, та план реконструкції місцевої системи оповіщення м. Коростеня доцільно розробляти та впроваджувати після прийняття загальнодержавної  Концепції та видачі технічних завдань на створення місцевих АСЦО.

       Розбудова системи окремо, від територіальної та загальнодержавної, може привести до невиправданих витрат міського бюджету у разі невідповідності стандартів прийому-передачі інформації та невідповідності технічних характеристик апаратури  можливостей взаємодії  місцевої систем в державній АСЦО створених на різних програмних та апаратних засобах.

      Відповідно постанови  Кабінету Міністрів України №733 від 27 вересня 2017 року « Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту» перспективний  напрямок що потребує вивчення та опрацювання,  можливості міського бюджету та способи розбудови і вдосконалення систем оповіщення на об’єктах  з масовим перебування людей міста Коростеня, в тому числі комунальної форми власності, що передбачено п. 25 зазначеного документу ( Керівники … підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, власники об’єктів з масовим перебуванням людей зобов’язані встановлювати … у місцях масового перебування людей сигнально-гучномовні пристрої, електронні інформаційні табло…),  об’єктові системи оповіщення, яких, в подальшому, будуть включені до реконструйованої місцевої системи.

 

2.Забезпечити необхідний мінімум власного запасу матеріального резерву (матеріали та обладнання) та надійну систему договорів постачання з суб'єктами  господарювання

 

      На даний час рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.12. 2017 року № 563  «Про місцевий матеріальний резерв міста для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних  ситуацій» затверджено Порядок про створення місцевого матеріального резерву, Номенклатура та обсяги місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в м. Коростені відповідно до цього рішення, та затверджений графік накопичення матеріального резерву на період 2017-2021 роки.

     Рішенням 11 сесії Коростенської міської ради VII скликання від 22.12.2016 року № 503 «Про затвердження Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки, захисту населення і територій міста Коростеня від надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки» та відповідно до рішення 20 сесії Коростенської міської ради від 22. 02. 2018 року № 981 «Про внесення змін до Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки, захисту населення і територій міста Коростеня від надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 11 сесії Коростенської міської ради від 22.12.2017 року №503» передбачено орієнтовні обсяги фінансування  на придбання матеріального резерву на загальну суму – 244100 грн. на 2018-2021 роки.

      На постачання продовольчих товарів, будівельних матеріалів та речового майна, які неможливо зберігати силами відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Корорстенської міської ради, заключні договори (№ 86 від 09.06.2014 р. ДП «Коростенське лісопромислове господарство»; № 20 від 04.04. 2015 р. ПП Піскова О.М.; № 47 від 01.04.2014р. ПрАТ «Коростенський завод ЗБШ»» № 46 від 10.06.2013 р. ПАТ «Коростенський хлібозавод»; № 30 від 14.02.2008 р. ТОВ ТК «Ділер»). Надійність системи постачання визначається договірними зобов’язаннями відповідних суб’єктів господарювання та законодавством України.

      У 2018 році відповідно до рішення 20 сесії Коростенської міської ради від 22. 02. 2018 року № 981 «Про внесення змін до Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки, захисту населення і територій міста Коростеня від надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 11 сесії Коростенської міської ради від 22.12.2017 року №503» закуплені та закладені на зберігання у відділі з питань цивільного захисту  відповідно до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 20.12. 2017 року № 563  «Про місцевий матеріальний резерв міста для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних  ситуацій» - обігрівачі повітря Aftoron Aftor - 2 шт. потужністю 2.5 кВт. кожен, подовжувачі електричні  – 2 шт. довжиною 10м. кожен, респіратори вугільні – 15 шт., респіратори противо пилові – 5 шт. На загальну суму 4 202 грн. відповідно до договору №62 від 01.08.2018 року.

 

3.Запропонувати механізм (програму, план дій, порядок фінансування) усунення та попередження локального підтоплення в незалежності від його походження.

 

Запропонувати механізм усунення та попередження локального підтоплення в незалежності від його походження.

Основною проблемою локальних підтоплень окремих домогосподарств є те, що на багатьох вулицях нашого міста відсутні мережі зливової каналізації. Для їх будівництва необхідно замовляти проектно-кошторисну документацію та виділяти з міського бюджету кошти на будівництво нових мереж зливової каналізації.

В 2018 році на замовлення КП «Водоканал» за рахунок коштів міського бюджету підрядною організацією проводились роботи з гідродинамічного очищення ділянок каналізації, каналізаційних колекторів, колодязів на суму 149,990 тис.грн.

4.Вивчити питання про необхідність розробки окремої програми забезпечення захисту населення в особливий період (сховища, тренінги, плани евакуації, тощо).

 

      Відділом з питань цивільного захисту виконавчого комітету Коростенської міської ради відповідно до чинного законодавства України розроблено План цивільного захисту міста Коростеня на особливий період, який затверджений міським головою 07.09.2017 року, та погоджений Управлінням цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Житомирської області 12.09.2017 року.

       План цивільного захисту міста на особливий період  є документом з обмеженим доступом та має гриф «Для службового користування».

 

5

Програма розвитку освіти м.Коростеня на 2017-2021 р.

 Визначення пріоритетів  при розподілі  коштів міської громади:

1.Забезпечення безпеки дітей (в т.ч. кронування та зрізка аварійних дерев   на територіях закладів освіти).

2.Забезпечення енергоефективності (проведення аудиту ефективності використаних коштів на енергозбереження (перевірка тепловізарами  встановленні вікна, двері, тощо).

3.Забезпечення збереження комунального майна.

4.Розвиток технічної та матеріальної бази забезпечення учбового процесу з використанням сучасних технологій.

5.Забезпечення витрат на утримання ДНЗ. Комплексне забезпеченя товаро-матеріальними цінностями всіх ДНЗ, ЗОШ.

Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради інформує, що враховуючи пропозиції та зауваження, подані депутатами міської ради під час депутатських слухань щодо виконання Програми розвитку освіти м.Коростеня на 2017-2021 роки, які пройшли у лютому-березні 2018 року, вжито ряд заходів щодо виконання доручень по визначенню пріоритетів при розподілі коштів міської громади.

З метою забезпечення безпечних умов життєдіяльності всіх учасників освітнього процесу у 2018 році на протипожежний захист використано 108,8 тис.грн.: проведено перезарядку вогнегасників, заміри опору ізоляції, опору контуру заземлення, ремонт блискавкозахисту, придбано пожежний інвентар. Проведено поточний ремонт евакуаційного виходу з ІІ поверху ЦРД №4 на суму 30 089,73 грн. та облаштування евакуаційного виходу з ІІ поверху ДНЗ №2 на суму 75 000,00 грн.

З метою безпечного перебування дітей на територіях закладів освіти проведено видалення зелених насаджень на суму 445,0 тис.грн. На сьогоднішній день розпочато ще одну процедуру закупівлі послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (знесення зелених насаджень) на видалення дерев у кількості 58 штук на загальну суму 345 тис.грн.

Вжито заходів із забезпечення енергоефективності. Проведено капітальний ремонт будівлі №1 ДНЗ №3 на суму 1 141 772,05 грн. та завершуються роботи по капітальному ремонту приміщень на суму 929 150,00 грн. Продовжуються роботи по термосанації ЦРД №18 на суму 2 799 720,00 грн. Проведено капітальний ремонт приміщень (заміна віконних блоків) ДНЗ №12, НВК №12 на загальну суму 177 900,00 грн. Розпочато підготовчі роботи по проведенню капітального ремонту приміщень (заміна віконних блоків) ДНЗ №10 на суму 75 900,00 грн. Завершено капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №8,11 на загальну суму 1 248 000,00 грн. Триває процедура закупівлі по проведенню капітального ремонту приміщень (заміна вікон) ДНЗ №8 на суму 20 000,00 грн.

Проведено поточні ремонти:

-     електромережі та зовнішніх віконних укосів ДНЗ №16 на суму 48 944,40 грн.;

-     заміна вікон ЗОШ №11 на суму 45 343,00 грн.;

-     зовнішніх укосів ДНЗ №8,10,11, ЦРД №17 на загальну суму 43 800,00 грн.;

-     електромережі та системи теплопостачання ДНЗ №9 на суму 49 827,00 грн.;

-     електромережі та заміна дверей ДНЗ №8 на суму 48 504,00 грн.;

-     системи освітлення ЦРД №17 на суму 49 902,00 грн.;

-     приміщення та електромережі ДНЗ №7 на суму 29 976,81 грн.;

-     приміщень (заміна вікон, дверей) ЦПО на суму 69 000,00 грн.

З метою забезпечення збереження комунального майна в закладах дошкільної освіти додатково введено 8,5 ставок сторожів для організації цілодобової охорони. Станом на 01.09.2018 року відповідно до штатних розписів у закладах дошкільної освіти 55 ставок сторожів, у закладах загальної середньої освіти 25,0 ставок.

Відділ освіти активно працює над розвитком матеріально-технічної бази закладів освіти міста.

У 2018 році для закладів дошкільної освіти придбано:

-     меблі (дитячі столи, стільці, шафи, вішаки для рушників, ліжка, офісні стільці, письмові столи) на суму 1 155 673,00 грн.;

-     електротехнологічне обладнання (6 електричних плит, 4 жарові шафи, 4 електросковороди, 11 електром’ясорубок, 18 водонагрівачів) на суму 544890,00 грн.;

-     22 ноутбуки на суму 277 332,00 грн.;

-     дитячі майданчики на суму 424 100,00 грн.

Для закладів загальної середньої освіти закуплено:

-     9 електроплит на суму 164 158,00 грн.;

-     шкільні меблі (учнівські столи, стільці) на суму 303 189,00 грн.;

-     комп’ютерну техніку (системні блоки, монітори, принтери, клавіатури, миші, ноутбуки), акустичні системи, телевізор на загальну суму 703 820,64 грн.;

-     аудиторні дошки на суму 22 584,00 грн.;

-     31 водонагрівач на суму 70 176,00 грн.;

-     підручники на суму 156 075,50 грн.;

-     спортивний інвентар для полів та кортів для КМГ №7 на суму 123 000,00 грн.

З метою створення освітнього середовища відповідно до Концепції Нової української школи придбано шкільні меблі та дидактичні матеріали для комплектування кабінетів початкових класів на суму 1 552 893,00 грн. Закуплено 30 стаціонарних класних дошок (за кількістю 1-х класів) на загальну суму 84 690,00 грн. та приладдя для навчальних закладів на суму 479680,00 грн.

Для центру позашкільної освіти закуплено комп’ютерне обладнання на суму 18 300,00 грн., іграшки LEGO базовий набір на суму 68 296,00 грн.

Повторно проводяться тендери на закупівлю для ЦПО іграшок LEGO на суму 35 60,00 грн., комп’ютерного обладнання (ноутбуків 4 шт. до LEGO) на суму 46 800,00 грн.

З метою якісної підготовки закладів освіти до нового навчального року, забезпечення належних умов перебування дітей для проведення ремонтних робіт було придбано фарбу на суму 327 821,00 грн., кахель на суму 580 777,00 грн., лінолеум на суму 40000,00 грн.

6

Програма «Молодь і родини міста Коростеня» на 2017-2021 роки

1.Розробка та впровадження заходів по попередженню насильства в родині (по відношенню до жінки, до дитини)

 

На виконання Закону України ,,Про запобігання та протидію домашньому насильству”, відповідно до Інструкції щодо порядку взаємодії управлінь (відділів) у справах сім`ї, молоді та спорту, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім`ї, з метою впровадження системної роботи щодо раннього виявлення насильства в сім`ї або його загрози та запобігання проявам насильства, а також удосконалення системи надання допомоги потерпілим від насильства, підвищення ефективності методів впливу на осіб, які вчиняють насильство в сім`ї, рішенням виконавчого комітету Коростенської міської ради № 520 від 07.09.2011р. створено мультидисциплінарну групу протидії насильству в сім`ї, яку очолює заступник міського голови. На даний час ведуться переговори з ГО ,,Інститут Місто” щодо підписання договору про партнерство з метою організації та забезпечення проходження корекційних програм особами, які вчинили насильство в сім’ї, а також надання психологічних послуг членам сімей, в яких було вчинено насильство. На базі КУ ,,Територіальний центр соціального обслуговування” м.Коростеня облаштовані 2 кімнати для жінок з дітьми, які стали жертвами насильства в сім`ї. Станом на 01.10.2018р. опрацьовано 46 повідомлень Коростенського ВП ГУ НП, з’ясовані обставини вчинення насильства в сім`ї, а родинам рекомендовані варіанти вирішення проблеми. Щомісяця у підліткових клубах Коростенського міського ЦФЗН ,,Спорт для всіх” проводяться заходи з тематики профілактики насильства в сім’ї. У травні 2018 року, спільно з центром вторинної правової допомоги, на базі Коростенського міського ЦСССДМ було проведено захід для членів сімей, у яких було зафіксовано випадки вчинення домашнього насильства.

8

Міська програма розвитку охорони здоров’я на 2017-2019 роки

1.Висвітлення в ЗМІ   етапів реформування закладів  охорони  здоров’я  в місті   з метою інформування   мешканців  міста що робиться і  що очікується.

 

Висвітлення в ЗМІ етапів реформування закладів охорони здоров’я  в місті здійснюється постійно, інформація надається в друкованих виданнях (Газета №9 від 03.03.18; №21 від 29.05.18; №33 від 22.08.18), телебачення  ( ефіри 23.03; 20.06; з повторенням через місяць ); радіо 22.03; 18.04; 04.07.

Зараз реформа охорони здоров’я перебуває в активній фазі, ми і надалі будемо інформувати наших мешканців  що робиться і що очікується в медицині.

2.Організація  виїзного   ознайомлення  депутатів  міської ради із  закладами охорони здоров'я з метою   вивчення  потреб у  поліпшення комунального майна та  потреби в  матеріальному забезпеченні

 

07.06.18р. відбулась ознайомча поїздка депутатів з робото ЦМЛ.

9

Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

1.Будівництво спортивного майданчику у районі Коростень-Подільський (загальнодоступного).

 

03.09.2018р. відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика на території ЗОШ № 8. Об’єкт є загальнодоступним для усіх мешканців мікрорайону Коростень-Подільський.

2.Організація виїзду спортивних команд у  "літні тренувальні табори" .

 

У міському бюджеті на 2018 рік коштів на організацію роботи спортивно-оздоровчого табору не передбачалось. Проте, в рамках реалізації Програми ,,Молодь і родина міста Коростеня” на 2017-2021 роки, у 2018 році було забезпечено відпочинком разом з тренерами вихованців Коростенської філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби, відділення дзюдо ДЮСШ Житомирської обласної організації ФСТ ,,Україна”, відділень легкої атлетики, футболу, баскетболу і волейболу Коростенської ДЮСШ. Крім того, відповідно до статистичних даних, близько 30% від загальної кількості дітей, забезпечених послугами відпочинку та оздоровлення за рахунок бюджетних коштів, це спортсмени міста.

 

3.Здійснення контролю за підготовкою необхідної документації до початку будівництва оздоровчо-спортивного комплексу (басейну)

На даний час проведенні громадські обговорення, як складової розробки проекту будівництва басейна вул.С.Кемського,11-б. Вже проведенні геологічно-вишукувальні роботи.

10

Міська програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017 – 2020 роки.

1.Подальше піклування щодо максимального забезпечення житлом дітей-сиріт.

 

На виконання міської Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2020 роки,  забезпечується збереження житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, піклування, в прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, державні заклади.  Із загальної кількості дітей, які перебувають на первинному обліку на праві приватної власності має житло 19 дітей,  на праві користування – 74 дітей. Не мають житла – 5.

Служба у справах дітей веде реєстр наявного майна, житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проводить моніторинг інформації, яка в ньому міститься по мірі необхідності.

В особових  справах дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування  обов’язково зберігається рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради про збереження житла чи встановлення опіки над майном дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування. 

Протягом 2018 року придбано соціальне житло для  особи з числа дітей-сиріт – Волівецькому Івану Сергійовичу за адресою: м. Коростень, вул. Маяковського, 105-В, кв.24, за кошти обласного (100 тисяч грн.) і міського бюджетів (125 тисяч грн..)   та залишилися невикористані кошти в сумі 374 700 гривень, передбачені    міською  Програмою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2020 роки у зв’язку з продовженням навчання двох осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яким заплановано придбання соціального житла. 

11

Комплексна програма реалізації культурно-масових заходів, розвитку туризму та збереження культурної спадщини  в м.Коростеня на 2017-2021 роки

1.Пошук нових видів платних послуг для збільшення  власних доходів Міського Палацу культури ім..Т.Г.Шевченка.

 

Відділом культури і туризму використовуються всі види платних послуг, в результаті яких на даний час отримано власних доходів більше 100.0 тис.грн. ( за 9 місяців 2018р.)

2.Покращення оповіщення населення про заходи які мають відбуватися  у  Міському  Палаці культури.  Розміщення інформаційного  екрану на центральній площі .

 

Про заходи, які мають відбуватись в міському Палаці культури ім.Т.Шевченка населення дізнається з місцевих засобів масової інформації (КП ТО «Коростеньмедіа» та інші місцеві видання) та соціальні мережі.  Крім того вирішено щомісячно розміщувати оголошення про  заходи, які планується проводити в Палаці культури ім.Т.Шевченка.

3.Організація  виїзного ознайомлення депутатів з бібліотечними закладами, з наявним бібліотечним  фондом  та  вивчення доцільності  організації збору книг  для поповнення  бібліотечного фонду

 

16.08.18р. відбулась ознайомча поїздка депутатів з робото ЦБС.

12

Комплексна програма профілактики злочинності в місті Коростені на 2017-2020 роки

1.Розробити план дій щодо розгортання у місті цифрової  системи відеоспостереження із підключенням до єдиної міської мережі максимальної кількості камер спостереження (комунальних, корпоративних та приватних).

 

      На виконання пропозиції заплановано внесення зміни до Програми розвитку міської автоматизованої інформаційної системи у місті Коростені на 2018-2020 роки, а саме: до напрямку діяльності щодо створення і розвитку системи відеоспостереження в місті ,,Безпечне місто”.

    Також, заключено договір між ТОВ «Телефонні системи і мережі «АНФЕР» та ГО «Агенція регіонального розвитку» щодо виготовлення проекту системи відеоспостереження у місті.

13

Програма впровадження системи енергетичного менеджменту в місті Коростень на 2017-2019 роки.

1.Заходи по школах, які не виконані у 2017, запланувати та  здійснити в  2018 році.

 

Заходи, які були заплановані в 2017 році в рамках Днів сталої енергії із залученням учнівської молоді, виконані за виключенням двох пунктів: підготовки відеоролику та проведення анкетування. Аби уникнути перевантаження учнів та не відволікати їх від навчального процесу, в 2018 році кількість заходів із залученням учнів переглянуті і будуть проведені в рамках Днів сталої енергії наприкінці жовтня 2018 року (розпорядження міського голови №276 від 25.09.2018 року).

2.Вивчити питання доцільності дольової участі у встановленні лічильників для малозабезпечених

 

У відповідності до Закону України «Про комерційний облік комунальних послуг» функції з встановлення споживачам приладів обліку у визначені терміни покладені на надавачів послуг.

3.Розробити програму "Енергоефективність" (не лише контроль, але й  аудиту, розробка проектів, система фінансування, виконання робіт по забезпеченню максимальної енергоефективності з метою зменшення витрат енергоносіїв комунальними установами та мешканцями міста взагалі)

Проект Програми з енергоефективності в місті Коростені підготовлено і буде винесено на розгляд сесії міської ради в грудні 2018 року. Вартість впровадження енергозберігаючих заходів лише в закладах бюджетної сфери становить 29,6 млн. грн.  Приватний сектор та багатоквартирні будівлі до розрахунку не брався.

 

4.Розробити систему стимулювання виконавців (розпорядників коштів) які здійснюють контроль за енергоефективністю.

 

Положення про матеріальне стимулювання ощадного використання (економію) паливно-енергетичних ресурсів у закладах бюджетної сфери міста Коростеня, затверджено рішенням 24 сесії Коростенської міської ради від 30.08.2018 року №1158.

 

14

Програма залучення інвестицій та просування позитивного іміджу міста Коростеня на 2017-2019роки

1.Пошук джерел підведення комунікацій на територію Індустріального парку.

 

Проект «Будівництво інженерних мереж індустріального парку «Коростень» по вул. Жовтнева, 11д, м. Коростень Житомирської області» в 2016-2018 роках подавався для реалізації до ДФРР. Однак, проект жодного разу не був підтриманий Житомирською ОДА для фінансування з ДФРР. В 2018 році даний проект взагалі не прийнятий до розгляду у зв’язку з відсутністю у пріоритетах регіонального розвитку Житомирської області напрямку – індустріальні парки (далі – ІП).

В липні 2018 року керуючою компанією ІП «Коростень» визначено ПрАТ «Коростенськийи завод МДФ». Підприємство взяло на себе зобов’язання щодо облаштування території ІП інженерними мережами, а міська рада застосувала найменшу ставку оренди землі цієї території.

 

2.Визначення (проведення маркетологічних досліджень) інвестиційно привабливих вільних земельних ділянок для комерційного використання та оприлюднення цієї інформації через Інтернет.

 

Маркетологічних досліджень інвестиційно-привабливих земельних ділянок в 2018 році не проводилось. Натомість розпочато формування загальноміського он-лайн реєстру вільних земельних ділянок.

 

3.Проведення, спільно с власниками промислових зон, що не використовуються, заходів по залученню інвесторів,  зміні цільового призначення, викупу коштами громади та інш. з метою їх ефективного використання ( в першу чергу у житлових районах міста).

 

Старі промислові зони в місті Коростені, які не використовуються, знаходяться в занедбаному стані та, в переважній більшості, не є інвестиційно-привабливими. Знайти власників складно через їх неодноразову зміну. На сьогодні сформовано реєстр промислових зон та надіслано запит до Коростенського МБТІ про надання будь-якої існуючої інформації про ці зони.

4.Розробка та  затвердження нової редакції Положення Про пайову участь   замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста  з метою збалансування  розміру  дольової участі

Рішенням 22 сесії від 24.05.18р. №1080 затверджено Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м.Коростень.

5.Розробка та впровадження системи підготовки професійних кадрів на потребу потенційних інвесторів.

 

Підготовку професійних кадрів для потреб потенційних інвесторів можливо буде здійснювати у разі, коли в місті почне функціонувати деревообробний кластер, перемовини про який вже розпочато  за ініціативи Коростенської міської ради та керуючої компанії ІП «Коростень».

 

15

Програма по підтримці розвитку малого підприємництва в місті Коростені на 2017-2019 роки.

1.Збільшити коло учасників програми відшкодування відсотків по кредитах для суб’єктів малого і середнього підприємництва

З метою збільшення кола учасників програми відшкодування відсотків по кредитах, рішенням Коростенської міської ради №969 від 22.02.2018 року «Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів» збільшено максимальний розмір відшкодування одному суб’єкту з 40 до 100 тис. грн. Також, з переліку документів, які подаються на конкурс, виключено витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

На офіційному сайті міста в розділі «Підприємництво» розміщено поради, як написати бізнес-план. З даної теми проводяться навчальні семінари Коростенським міським центром зайнятості.

Інформацію про здійснення відшкодування відсотків доведено до відома банківських установ міста. Оголошення про проведення конкурсів розміщувались на офіційній інтернет-сторінці міста та в газеті «Іскоростень».

Проте, в 2018 році в конкурсі по відшкодуванню відсотків по кредитах  взяло участь двоє підприємців, та лише один відповідав вимогам конкурсу.

3.Розробити формат бізнес-плану для укладання угоди на відшкодування відсотків суб’єктам малого і середнього підприємництва (Управління економіки спільно  з  Центром підтримки підприємництва).

2.Вивчити питання щодо впровадження факультативного курсу в старших класах загальноосвітніх закладів міста  щодо започаткування власних прав (основи бізнесу).

Протягом травня-липня 2018 року управлінням економіки спільно з ГО «Агенція регіонального розвитку» та відділом освіти реалізовано проект «Школа підприємництва в місті Коростень», який став переможцем конкурсу серед пілотних міст проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії. Бюджет проекту склав 198,11 тис. грн., в тому числі 177,28 тис. грн. за рахунок коштів проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні».

В ході проекту тренерами Західноукраїнського регіонального навчального центру проведено тренінг з розвитку підприємницької компетентності для 26 вчителів загальноосвітніх шкіл міста. За результатами тренінгу вчителі шкіл міста отримали сертифікати.

13 загальноосвітніх шкіл міста отримали фліпчарти з наборами паперу, магнітів та маркерів.

12 червня 2018 року відбувся конкурс бізнес-проектів серед шкільних команд міста. В конкурсі прийняли участь 13 загальноосвітніх шкіл міста, які представили 16 бізнес-проектів. Переможці, які зайняли 1-3 місця отримали цінні подарунки, а також, за 1 місце - сертифікат на ознайомчу поїздку в місто Львів.

Реалізація заходів «Школи підприємництва в місті Коростень» дала можливість учням міста отримати нові знання в сфері підприємництва, забезпечила альтернативний вибір їх дій в майбутньому та сприятиме збільшенню кількості самозайнятих осіб і зменшенню рівня безробіття серед молоді.

В продовження проекту в новому навчальному році в 2 загальноосвітніх навчальних закладах міста впроваджено факультатив «Шкільний клуб підприємництва» та гурток «Підприємництво». Програми даних курсів спрямовані на вивчення основ підприємництва, складання бізнес-планів, та включають ознайомчі екскурсії на підприємства міста та навчальні ігри.

Управлінням економіки продовжується робота в даному напрямку.

16

Програма по реалізації Стратегічного плану розвитку міста  Коростеня  на 2017-2019 роки.

1.По результатах моніторингу внести зміни до Стратегічного плану розвитку міста до 2025 року та у текст анкети до жовтня 2018р.

Рішення 21 сесії від ь05.04.18р. №1026 затверджено моніторинг виконання за 2015-2017рр. Стратегічного плану розвитку міста Коростеня до 20125 року та затвердження завдань Стратегічного плану в новій редакції.

На даний час координаційною радою з реалізації Стратегічного розвитку міста  визначається організація, яка буде проводити громадський моніторинг реалізації плану та розгляне питання про необхідність внесення змін до анкети.

17

Програма благоустрою та покращення стану  довкілля міста Коростеня на 2017 -2021 роки

1.Посилити   відповідальність за санітарний стан закріплених територій (впершу чергу керівників комунальних підприємств та бюджетних установ).

Інспекцією з благоустрою міста постійно проводяться рейди з метою контролю за санітарним станом території міста. У разі виявлення порушень правил благоустрою виписуються попередження про необхідність їх усунення, у разі невиконання складаються протоколи на адмінкомісію.

2.Врегулювати питання закріплення контейнерних майданчиків  з вивозу твердих  побутових відходів.

На даний час проводиться процедура передачі всіх контейнерів для ТПВ на баланс КВГП. Що стосується закріплення контейнерних майданчиків, то відповідно до ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій» контейнерні майданчики для збирання побутових відходів є обов’язковим елементом благоустрою прибудинкових територій.

Тому контейнерні майданчики мають перебувати на балансі підприємств-надавачів житлових послуг. Відповідно балансоутримувач зобов’язаний забезпечувати утримання контейнерних майданчиків в належному санітарному стані.

3.Розробка  концепції взаємовідносин між міською радою і громадськими  організаціями міста щодо зменшення безпритульник  собак на  вулицях міста з напрямками  фінансової підтримки  з міського бюджету  на   організацію стерилізації, відлову  і т.д. Розробка та затвердження відповідного плану дій (в т.ч. утримання притулку) за участю громадські організації з визначенням та розподілом організаційних заходів між виконавцями.

 

 

4.Запропонувати шляхи зменшення забруднення річки Уж , шляхом обладнання фільтрувальних об'єктів на дренажній каналізації

 

На даний час на території міста з обох берегів річки є 7 основних місць зливу стоків з мереж зливової каналізації. В умовах забудови, що склалась, не в усіх місцях зливу стоків є можливість будівництва локальних очисних споруд. Там, де така можливість є, необхідно будувати локальні очисні споруди мереж зливової каналізації. Для їх будівництва необхідно виділяти з міського бюджету кошти та замовляти проектно-кошторисну документацію. Орієнтовна вартість такого будівництва може складати 15-20 млн. грн.

5.Вирішення питання  лівнеприймачів  в місцях розташування  приватного сектору з метою запобігання підтоплень та передбачати  в  кошторисі витрат кошти на  виконання  робіт по проблемним  місцям, які  перебувають на обліку і  рахуються роками  в  плані робіт;

 

Як вже було зазначено, основною проблемою локальних підтоплень окремих домогосподарств є те, що на багатьох вулицях нашого міста відсутні мережі зливової каналізації. Для їх будівництва необхідно замовляти проектно-кошторисну документацію та виділяти з міського бюджету кошти на будівництво нових мереж зливової каналізації.

6.Обстежити територію міста на предмет відсутності люків на колодязях та зробити розрахунок  потреби в коштах на 2018 рік щодо виконання робіт  по приведенню у відповідність люків, які розташовані на дорогах та тротуарах ї з метою забезпечення безпеки руху, недопущення травматизму та  трагічних наслідків.

 

На виконання наказу управління ЖКГ «Про проведення інвентаризації колодязів інженерних мереж та забезпечення накриття їх кришками встановленої форми» комунальними підприємствами було проведено інвентаризацію колодязів інженерних мереж, які обслуговуються та перебувають на балансі підпорядкованих підприємств.

За результатами проведення інвентаризації проведені орієнтовні розрахунки коштів, необхідних для забезпечення накриття всіх колодязів люками встановленої форми.

Щоб запобігти випадкам травмування, виявлені відкриті колодязі огороджуються і тимчасово накриваються бетонними кришками та підручними матеріалами до виконання робіт по повній заміні обойми колодязя з кришкою встановленої форми.

Протягом 2018 року під час проведення капітальних ремонтів доріг і тротуарів було встановлено 33 нових люка та 9 решіток. Під час проведення поточних ремонтів доріг КВГП було встановлено 32 нових люка та 10 решіток.

Крім того, КП «Водоканал» в 2018 році з місцевого бюджету виділено 300 тис.грн. на капітальний ремонт колодязів. Роботи заплановано виконати до кінця поточного року.

7.Напрацювати заходи по річці Уж та напрямки роботи по  покращенню її стану

 

В 2017 році з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища були виділені кошти в сумі 95,0 тис.грн. на виготовлення проектно - кошторисної документації «Паспорт р. Уж» з метою визначення екологічного та санітарного стану річки. Замовником виступало управління екології  та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації. Науковцями Житомирського державного технологічного університету був наданий звіт науково-дослідної роботи з визначення основних екологічних проблем басейну річки Уж в межах Коростенського району та м. Коростень, встановлення причин деградації природного середовища басейну, обґрунтування рекомендацій щодо вирішення встановлених проблем.

Заходи, пов’язані з екологічним станом річки Уж, є складовою заходів у сфері охорони навколишнього природного середовища, що включені окремим розділом до складу «Компексної програми з благоустрою та покращення стану довкілля м. Коростеня на 2018-2021 роки», затвердженої рішенням Коростенської міської ради від 30.11.2017 № 888.

В рамках виконання цих заходів видатками міського бюджету на 2018 рік на розчищення русла р. Уж передбачені кошти в сумі 2150 тис.грн. На даний час розробляється проектно-кошторисна документація цього проекту.

18

Програма розвитку житлово-комунального господарства міста Коростеня на 2017 - 2021 роки.

1.Напрацювати заходи по фінансовій допомозі розвитку ОСББ

 

З метою фінансової підтримки ОСББ рішенням 21 сесії VІІ скликання від 05.04.2018 року № 1025 був затверджений «Порядок відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими ОСББ міста Коростеня» Станом на 01.09.2018 року відповідно до Порядку було укладено 8 Компенсаційних угод з наступними ОСББ: «Грушевського, 70», «Залізничник-74», «Сосновського 52-А», «Маяковського 107», «Шевченка, 5», «Грушевського, 64», «Золоте коло», «Маяковського, 39».

Крім того, ОСББ міста мають можливість подавати заявки на проведення реконструкції, капітального ремонту покрівель та ліфтів своїх багатоквартирних житлових будинків в рамках «Положення про дольову участь співвласників у фінансуванні робіт з реконструкції, капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків», затвердженого рішенням 20 сесії Коростенської міської ради VІІ скликання від 22.02.2018 р. № 980.

 

2.Визначення та встановлення прибудинкових територій житлових будинків.

 

Питання щодо визначення та встановлення меж прибудинкових територій житлових будинків не належить до компетенції виконавчого комітету міської ради. Цими питаннями на платній основі займаються землевпорядні організації. Співвласники будинків можуть звернутись з листом про надання дозволу на розробку проекту землеустрою і виготовити такий проект за власні кошти.

 

3.Вирішити питання майна  територіальної громади міста, яке  закріплене за підприємством  Теплозабезпечення на праві оперативного  управління  у зв’язку із великою збитковістю   та ознаками очікуваного  банкрутства. Пропозиція: Створити комунальну установу "Фонд комунального майна територіальної громади міста" з функціями балансоутримувача та замовника будівельних робіт, капітальних ремонтів  на об'єктах  нерухомості  комунальної власності.

На даний час створювати таку установу недоцільно, оскільки КП Теплозабезпечення включено до Реєстру теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання та водовідведення, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії суб’єктів господарювання згідно Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» від 3 листопада 2016 року № 1730-VIII. В зв’язку з цим на весь період включення підприємства до Реєстру, згідно п. 10 частини 1 ст. 34 та ст. 35 Закону України «Про виконавче провадження» по двом відкритим виконавчим провадженням зупинено вчинення виконавчих дій, в тому числі і реалізація майна. Інших підстав арешту майна на сьогодні не існує.

З іншого боку, вилучення майна із статутного фонду підприємства ставить під загрозу чинність ліцензій на виробництво, постачання та транспортування теплової енергії, які отримувались під наявну у підприємства матеріально-технічну базу.

Окрім того, створення нової установи не вирішує питання заборгованості КП Теплозабезпечення, і засновник (міська рада) все рівно несе відповідальність за її погашення.

19

Програма розвитку органів самоорганізації населення в місті Коростені на 2017 -2020 роки

1. Організація роботи по стимулюванню та підтримці будинкових та вуличних комітетів. Залучення до самоорганізації  вуличних комітетів  у всіх районах міста.

 

Будинкові та вуличні комітети працюють безкоштовно, на добровільних засадах. На даний час проводиться робота по організації зборів для переобрання частини голів будинкових та вуличних комітетів. Взагалі, цю роботу мають очолювати депутати міської кожний по своєму виборчому округу.

20

Програма створення міської автоматизованої інформаційної системи на 2017-2019 роки .

 

1.Структурним підрозділам виконкому проаналізувати наявне наповнення  інформаційної  бази на сайті  міської ради та  розмісти всі  діючі нормативні документи на  сьогодні які приймались міською радою, виконавчим комітетом. Особливу увагу  звернути  на  розділ "Регуляторна  політика", щоб користувачі могли знайти  всі  діючі Порядки, Положення та дату їх прийняття.

На виконання доручення повідомляємо, що постійно проводиться моніторинг розділів офіційного сайту міста Коростеня http://korosten-rada.gov.ua/ на наявність застарілої або неактуальної інформації. Відповідно до розпорядження міського голови за кожним розділом закріплено особу, яка відповідає за наповнення, оновлення та редагування інформації.

Рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради оприлюднювались  на  офіційному сайті міста в розділі доступ до публічної інформації. На даний час  розміщення нових рішень в даному розділі припинилось і вони розміщуються на офіційному сайті Коростенської міської ради в єдиному кабінеті мешканця м. Коростень в розділі нормативні документи.

            В зв’язку із зміною адреси сайту виконавчим комітетом Коростенської міської ради вирішуються технічні питання щодо  перенесення архіву рішень виконавчого комітету Коростенської міської ради   з розділу доступ до публічної інформації до розділу  єдиний кабінет мешканця м. Коростень.

21

Програма підтримки розвитку засобів масової інформації комунальної форми власності Коростенської міської ради на 2017-2019 роки

 

1. Висвітлення в ЗМІ роботи депутатів в  постійних комісіях, робочих комісіях та групах. Надавати в ЗМІ  інформацію про засідання комісій, робочих комісій та груп, питання  які розглядались та результати їх вирішення.

У відповідності до Положення роботи комісій всі засідання транслюються в онлайн-режимі та є  загальнодоступні.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                                                                                           В.Вигівський