ОГОЛОШЕННЯ

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

http://www.korosten-rada.gov.ua/zahodi-spryamovani-na-pokrashchennya-stanu-dovkillya/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/osobistiy-priyom-gromadyan-v-rezhimi-videozvyazku/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/energetichniy-menedzhment/

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/novini-mista/plan-zahodiv-13288.html

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html

https://www.auc.org.ua/

https://gromconsult.rada-kor.gov.ua/uk
Календар

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI_na_zhkp1.pdf

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

/transport-dozor
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Сучасна торговельна мережа міста Коростеня

 

       

 

Підсумки виконання Програми економічного і

соціального розвитку м. Коростеня за 2017р.

в галузі  торговельного та побутового обслуговування населення.   

 

 

        

         Роздрібний товарообіг за 2017 р. збільшився проти 2016 року на  8%, Однак, на поліпшенні споживчого ринку міста таке підвищення  відобразилось мало. В натуральному  виразі у 2017 році  продажі товарів зменшились. У 2017 році  відбулося зменшення товарообігу  підприємств торгівлі – юридичних осіб - на 9 % у порівняних цінах (мережа магазинів АТБ, Сільпо, Полісся-Продукт , тощо).

          Для ситуації на споживчому ринку міста у минулому році характерним було збільшення продажу дешевих товарів, які продаються, в тому числі, на непродовольчих ярмарках на території колишньої фабрики «Льонок».

За  2017 рік у сфері торговельного обслуговування населення створено 20 нових робочих  місць, відкрито 7  магазинів, кінотеатр та два заклади ресторанного  господарства.

Стаціонарна торговельна мережа станом на 1 січня 2018 року нараховує 470 об’єктів ( 468 на 01.01.2017р., 467 на 01.01.2016р.) 

За 2017 рік індекс інфляції склав 13, 7%,  в тому числі на продукти харчування 17,7%. Індекс  цін виробників промислової продукції  – 16, 6%. Ціни на житлово-комунальні послуги зросли, в середньому, на 26 %. Найбільше – утримання будівель та прибудинкових територій ( +40 %),
водопостачання та водовідведення ( +26 %). Тарифи на опалення та газ виростуть  ще,  а от  зростання вартості електричної енергії для населення на поточний рік не передбачено.

За минулий рік найбільше здорожчали : м’ясо на 36 % (сало + 25 грн. за 1 кг., ковбаса +14 грн, м’ясо  курки + 13 грн.), овочі +37 %, молочні продукти + 26 %, хліб +20 %. Коростенський хліб є одним з найдорожчих в області. Найбільшим попитом у 2017 році серед м’ясних продуктів користувалась курка.

Пальне у минулому році добавило в ціні 5 гривень за  один літр, і продовжує рости.

Ціни на одяг і  взуття зросли  в ціні на 1 %, але це пов’язано з тим, що  ми забагато  купуємо вживаних товарів. На кінець року кількість магазинів секонд- хенду по місту Коростеню  зросла до 24.

За захистом своїх порушених прав до виконавчого комітету звернулось  236   споживачів, що практично дорівнює кількості заяв за 2016 р. 94% звернень вирішено позитивно. У  місті проведено 34 непродовольчих  ярмарки та 7 універсальних виставок – ярмарків. Від виїзної торгівлі до міського бюджету надійшло 39,9 тис. грн., що складає 159%  до  2016  року.

     

         

Файли до розділу: