ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI1.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
23.09.2020_III зустріч_ Зустріч з талановитою молоддю у форматі відкритого простору

Проводити зустріч у форматі відкритого простору – це цікаво, універсально та ефективно, особливо з талановитою молоддю Коростеня, яка розкриває своє бачення щодо ідентифікації міста за допомогою графічних елементів.

Так, 23 вересня 2020 року на території розважально-розвивального комплексу «Шалена PANDA», учасники презентували свої творчі ідеї для розробки та формування бренду міста Коростеня, які оцінювала робоча група у складі: Олександр Ясинецький – заступник міського голови, а також керівник робочої групи; Сергій Гераймович – директор КУ «Туристично-культурного інформаційного центру м. Коростеня»; Тетяна Кереселідзе – директор Центру позашкільної освіти; Діана Волківська – журналіст КУ «Коростеньмедіа», вона ж ведуча місцевого радіо «Коростень FM» та Тетяна Чудаківська – спеціаліст відділу місцевого економічного розвитку.

Нагадаємо, що в серпні місяці було оголошено конкурс на кращу творчу ідею для розробки бренду міста Коростеня, в якому взяло участь 8 учасників: Віктор Астапенко, Володимир Хоменко, Денис Вишневський, Олексій Пархомчук, Ірина Гошко, Анна Драч, Тінатін Бовсунівська та Тетяна Кузнецова.

За підсумками оцінювання було визначено чотири кращі авторські ідеї:

I місце – Денис Вишневський

II місце – Ірина Гошко

III місце – Віктор Астапенко та Олексій Пархомчук.

Наступний крок - проведення онлайн-опитування через google форму та за його результатами, враховуючи оцінки конкурсної комісії, буде відібрано найкращу ідею, яка стане основою для розробки брендбуку нашого міста.

Головний приз – автор кращого задуму увійде до робочої групи по розробці брендингу і зможе втілити частинку своєї ідеї в життя, а також отримає приємний подарунок від організатора конкурсу.

Учасники, які представляли свої ідеї, отримали подяки міського голови Володимира Москаленко та заохочувальні подарунки.

Дякуємо всім авторам ідей та гостям заходу за участь та небайдужість до майбутнього міста Коростень, щиро бажаємо успіхів і процвітання!

Довідково: зустріч проходила в рамках реалізації проєкту «Код міста: Люди. Культура. Інновації. Муніципальне управління», що впроваджується ГО «Місто 2025».

 

Управління економіки 

Галерея зображень