ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення

Про затвердження підсумків виконання Програми соціально-економічного розвитку міста Коростеня за перше півріччя 2011 року.

 

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2011 року.

 

Про затвердження доповнення до плану діяльності Коростенської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік.

 

Про внесення змін до статуту Комунального виробничо –господарського підприємства.

 

Про затвердження  ліквідаційного балансу комунального підприємства „Ювелірний магазин  „Рубін”.

 

Про  укладення    договору  з    головою   ліквідаційної     комісії  Коростенського   комунального підприємства „Ювелірний  магазин  „Рубін”.

 

Про  надання  згоди  на  прийняття  в комунальну власність територіальної громади  міста  Коростеня  будівлі туалету розташованої на території парку культури  і  відпочинку  імені  М.Островського.

 

Про  включення  до  переліку  об’єктів  комунальної власності, які підлягають  приватизації  у  2011 році,  частини нежитлового приміщення по провул. Табукашвілі,14.

 

Про погодження тексту договору  купівлі - продажу нежитлового приміщення  по вул. Кірова,66. 

 

Про  зняття з контролю договорів  купівлі-продажу № 7133 від  12.08.08 р. та № 2097 від 22.09.10р.

 

Про   надання   згоди   на  безкоштовне прийняття  в  комунальну  власність  територіальної  громади  міста  Коростеня основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів і малоцінних та швидкозношуваних предметів благодійного дитячого фонду Святого Миколая.

 

Про затвердження рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради  №480 від 17.08.11р.

 

Про надання дозволу КП “Теплозабезпечення” на списання основних засобів.

 

Про  включення  до  переліку  об’єктів  комунальної власності, які підлягають  приватизації  у  2011 році,  нежитлового приміщення по вул. Пролісковій, 111.

 

Про затвердження загальноміської програми «Диспетчерський контроль пасажирських перевезень в місті Коростені на 2011-2016 роки».

 

Про внесення змін до рішення 3 сесії VІ скликання від 30 грудня 2010 року за №59 «Про затвердження загальноміських програм на 2011 рік»

 

Про внесення змін в рішення Коростенської міської ради  від 09.12.2010р. №18    ( друга сесія VІ скликання)    „Про внесення змін в статут Комунального виробничого житлового ремонтно – експлуатаційного  підприємства № 4”.

 

Про скасування рішення Коростенської міської ради (друга сесія VI  скликання) №22 від 09.12.10р. “Про затвердження рішення виконавчого комітету Корост енської міської ради №683 від 17.11.10р.”

 

Про внесення змін до складу міської комісії з упорядкування діяльності по збиранню, заготівлі, переробці та продажу брухту   металів.

 

Про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік.

 

Про затвердження Програми розвитку  дошкільної освіти м.Коростеня на період до 2017 року.

 

Про затвердження міської Програми щодо виконання заходів Загальнодержавної Програми ,,Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини’’на 2011 – 2016 роки.

 

Про затвердження нової юридичної адреси Коростенського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

 

Про внесення змін до рішень  Двадцять сьомої сесії ХХІІІ скликання від 14.08.01р. „Про реорганізацію дитячого садка №17 і ЗНЗ І-ІІІ ступенів №12 у навчально-виховний комплекс „Дитячий садок-школа-гімназія”, п’ятнадцятої сесії Vскликання від 07.08.07р. №17 „Про реорганізацію дошкільного навчального закладу №18 в Центр розвитку дитини „Золотий півник”, тридцять третьої сесії Vскликання від 04.08.09р. №22 „Про зміну типу та назви  дошкільного навчального закладу №4 внесення змін та затвердження Статуту в новій редакції, затвердження штатного розпису”.

 

Про затвердження “Положення про порядок проведення конкурсу по  наданню житлово-комунальних послуг з вивезення та захоронення побутових відходів  з території м.Коростеня.».

 

Про створення трудового архіву.

 

Про затвердження змін в структурі апарату виконавчого комітету Коростенської міської ради.

 

Про нагородження Почесною Грамотою Коростенської міської ради Крамарчук Поліни Федорівни.

 

Про визначення окремих пунктів додатків до рішень міськвиконкому «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам міста» такими, що втратили чинність.

 

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ТОВ ВНФ «ДСВ» та надання ТОВ «ВІТАН» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду.

 

Про припинення права короткострокової оренди ФОП Семенюку В. В, ФОП БатурінуВ.Б. та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду гр. Вільчинській А. М.

 

Про припинення права короткострокової оренди гр.Палієнко О.А. та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду ФОП Міловідову А.В.

 

Про скасування рішень Коростенської міської ради.

 

Про уточнення площ земельних ділянок  та затвердження матеріалів інвентаризації. 

 

Про припинення права короткострокової оренди гр. Бессарабовій В.П. та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду ФОП Бессарабову А. М.

 

Про надання дозволунавиготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову  оренду.

 

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельних ділянок в короткострокову оренду.

 

Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної житлової забудови.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення та про передачу земельних ділянок у власність громадянам длябудівництва та обслуговування житловихбудинків,господарських будівельта споруд.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення. 

 

Про перерахунок орендної плати та внесення змін до договорів оренди на земельні ділянки несільськогосподарського призначення

 

Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення та про  надання земельних ділянок в короткострокову оренду.

 

Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

 

Про надання дозволу ФОП Фофонову О. Л. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.

 

Про надання дозволу громадянину Столпнику П.Л. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.

 

Про надання дозволу громадянину Гуськову В. В. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.

 

Про надання дозволу громадянці Вороніній С. Ю. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.

 

Про надання дозволу ФОП Мошківському О. О. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.

 

Про надання дозволу гр.Кот О. Л. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.

 

Про продаж фізичній особі-підприємцю Тихоновій Аллі Вікторівніземельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою місто Коростень вулиця Мельника, 14-Б, на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника.

 

Про продаж фізичній особі-підприємцю Білошицькому Олегу Миколайовичуземельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою місто Коростень вулиця Базарна площа, 3, на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника.

 

Про продаж фізичній особі-підприємцю Тепляковій Т. В.земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою місто Коростень вулиця Сосновського,8, на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника

 

Про продаж гр.Стельмашенку М. М.земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою місто Коростень вулиця Сосновського, 38-Н, на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника

 

Про внесення змін до рішень.

 

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

 

Про надання дозволу ВАТ “Коростенський завод хімічного машинобудування” на проведення інвентаризації фактично користування земельної ділянки.

 

Про розгляд протесту Прокуратури міста Коростеня на рішення виконкому Корост енської міської ради №184 від 24.07.1996 року.

 

Про зняття з контролю рішень  Коростенської міської ради.

 

Про хід виконання запиту депутата  Греся О.П.