ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення

Про хід виконання Міської комплексної програми «Турбота» на період 2009-2012 років.

 

Про затвердження ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності на 2012 рік.

 

Про затвердження ставок по видах підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах спрощеної системи оподаткування по місту Коростеню та в межах території України на 2012 рік.

 

Про запровадження на території міста Коростеня туристичного збору на 2012 рік.

 

Про затвердження на 2012 рік розміру збору за місця для паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування в м.Коростені.

 

Про запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Коростеня.

 

Про погодження тексту договору купівлі-продажу частини нежитлового приміщення по вул..Табукашвілі,26-А.

 

Про внесення змін до договору купівлі-продажу №318 від 04.02.11р. не житлового приміщення по вул.Маяковського,105-А

 

Про внесення змін до договору купівлі-продажу №7168 від 13.08.08р. не житлового підвального приміщення по вул.Грушевського,44.

 

Про зняття з контролю договору про задоволення вимог іпотекодержателя №3795 від 17.06.09р. та договору купівлі-продажу №3751 від 26.06.02р.

 

Про надання згоди на безкоштовне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Коростеня нежитлового приміщення колишнього поліклінічного відділення по вул..Корольова,23, яке знаходиться в управлінні Міністерства інфраструктури України та обліковується на  балансі відділової лікарні станції Коростень ДТГО  «Південно-Західна залізниця».

 

Про надання згоди на безоплатне прийняття  в комунальну власність територіальної громади  міста   Коростеня   медичного   обладнання пологового  відділення  відділкової лікарні станції   Коростень  ДТГО  „Південно-Західна залізниця” з подальшою передачею на баланс Коростенській центральній міській лікарні.

 

Про надання  дозволу   на   відчуження незавершеного будівництва - залишків фундаменту  житлового будинку №  59 по вул. Жукова в м. Коростені.   

   

Про надання дозволу комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству № 1 на розірвання  з ТОВ „КВЖРЕП-1” договорів оренди нежитлових приміщень, розташованих по вул. Жовтневій, 69 та по вул. П.Комуни, 5 в м. Коростені.

 

Про   внесення змін  до   рішень сесії, виконавчого  комітету Коростенської міської  ради  та   надання   дозволу  на передачу основних засобів у господарське відання   для поповнення   статутного капіталу Коростенському  комунальному підприємству „Водоканал”.

 

Про   внесення змін до статуту Коростенського комунального підприємства  „Водоканал”.

 

Про внесення змін в статут комунального підприємства «Коростенська центральна міська аптека №1».

 

Про надання згоди на отримання овердрафту комунальним підприємством “Коростенська центральна міська аптека №1”.

 

Про затвердження доповнення до плану діяльності Коростенської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік.

 

Про звільнення від сплати державного мита (судового збору)

 

Про скасування рішення Коростенської міської ради «Про організацію роботи адміністратора з видачі документів дозвільного характеру та про затвердження Порядку взаємодії представників місцевих дозвільних органів в одному приміщення в місті Коростені»

 

Про затвердження рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради «Про зміну графіку роботи майданчиків для платного паркування на Базарній та Привокзальній площах міста Коростень» від 18.05.2011 року №330

 

Про погодження отримання спеціального дозволу /ліцензії/ на користування надрами ПАТ «Коростенський карєр»

 

Про  надання  дозволу комунальному підприємству теплозабезпечення на списання  основних засобів.

 

Про надання дозволу комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №4 на списання основних засобів.

 

Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради про зміни до міського бюджету на 2011 рік.

 

Про внесення зміндо міського бюджету на 2011 рік

 

Про прийняття частини видатків від Коростенської районної ради на виконання делегованих державних повноважень.

 

Про затвердження  нової редакції Положення  Коростенського міського центру соціально  - психологічної реабілітації дітей ,, Віри, Надії, Любові ’’

 

Про  створення  комунальної установи Територіальний центр соціального  обслуговування (надання соціальних послуг)  міста Коростень 

 

Про схвалення проектів щодо участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

 

Про внесення змін до рішення 3 сесії VI  скликання від 30.12.2010р.№67 “Про затвердження міської програми підтримки діяльності громадської організації – захисників тварин міста Коростеня на 2011-2015 роки”.

 

Про затвердження  нової  редакції  Правил розміщення зовнішньої реклами в місті Коростені.

Про затвердження тимчасових змін в структурі фінансового управління.

 

Про нагородження Грамотою Коростенської міської ради Чиколаєва В.І.

 

Про план роботи  Коростенської міської ради на ІІ півріччя 2011 року.

 

Про внесення змін до регламенту роботи Коростенської міської ради VIскликання.

Про визначення окремих пунктів додатків до рішень міськвиконкому “Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам міста” такими, що втратили чинність.

 

Про припинення права короткострокової оренди ФОП Аверкіній Д.В. та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду гр..Пригорницькій К.А.

 

Про припинення права короткострокової оренди  земельної ділянки ПАТ “Житомир-Авто”.

 

Про припинення права короткострокової оренди ТОВ “Телерадіокомпанія “Екран” та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду ФОП Опанасюк В.М.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду ПАТ “Державний ощадний банк України”.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду громадянину Околоту С.В.

 

Про скасування рішень Корост енської міської ради.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення та про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, гаражів.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду.

 

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

  

Про уточнення площ земельних ділянок та затвердження матеріалів інвентаризації.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

 

Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на зміну цільового призначення.

 

Про внесення змін до рішень.

 

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Коростенській районній спілці споживчих товариств Житомирської області та надання Коростенській районній спілці споживчих товариств дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду; Підприємству “Коопзаготпромторг” Коростенської райспоживспілки дозволу на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в короткострокову оренду.

 

Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної житлової забудови.

 

Про надання дозволу гр.Харитичу Р.Г. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.

 

Про запит депутата Греся О.П.