ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду громадянці Шехтман З.О.

РІШЕННЯ

шоста сесія VIскликання

від 12.05.2011 р. № №214

            Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду громадянці Шехтман З.О.

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду громадянці Шехтман Зінаїді Олександрівні, виготовлену ПП Земельно-кадастровим бюро міста Коростень, відповідно до Постанови Верховної Ради України  № 503-Х-II від 18.12.90 року «Про земельну реформу», керуючись статтями 12, 93, 124, п.2 ст. 125 Земельного кодексу України, ст. 1 Закону України «Про землеустрій» від 22.05.2003 року № 858-IV, ст 19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» від 01.07.2004 року № 1952-IV, ст. 3 Закону України «Про оренду землі», ст. 14, 22 Закону України «Про плату за землю» від 03.07.1992 року № 2535-ХІІ, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням “Про оренду землі та розміри орендної плати за використання земельних ділянок у місті Коростені”, затвердженому рішенням сесії Коростенської міської ради від 14.05.2002 року,Коростенська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1.Погодититехнічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки площею 0,0019 га та передачу  в короткострокову оренду для розміщення та обслуговування тимчасового гаражу громадянці Шехтман Зінаїді Олександрівні по вулиці Грушевського, в районі будинку № 38 міста Коростень.

 

2.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки площею 0,0019 га та передачу в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяців для розміщення та обслуговування тимчасового гаражу громадянці Шехтман Зінаїді Олександрівні по вулиці Грушевського, в районі будинку № 38 міста Коростень.

 

3.Передати  в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяців громадянці Шехтман Зінаїді Олександрівні земельну ділянку площею 0,0019 га для розміщення та обслуговування тимчасового гаражу вулиці Грушевського, в районі будинку № 38 міста Коростень.

 

4.Встановити розмір орендної плати за використання громадянкою Шехтман Зінаїдою Олександрівною вказаної земельної ділянки: 290,34 грн (двісті дев’яносто гривень 34 копійки) в рік; 24,20 грн (двадцять чотири гривні 20 копійок) в місяць.

 

5.Громадянці Шехтман Зінаїді Олександрівні в місячний термін укласти договір короткострокової оренди вказаної земельної ділянки, начальнику відділу Держкомзему у м. Коростені (Вигівській Р. П.) забезпечити зберігання та реєстрацію договора короткострокової оренди, начальнику Коростенської об’єднаної державної податкової інспекції Каленському В. П. проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаної вище земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.98 року за № 2073 «Про затвердження «Порядку державної реєстрації договорів оренди».

 

6.  Відділу Держкомзему у м. Коростені  (Вигівській Р. П.) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

 

Міський голова                                                                           В.Москаленко

 

Секретар міської ради                                                       В.Ходаківський

Заступник міського голови                                               В.Вигівський

Начальник відділу Держкомзему

у м. Коростені                                                                    Р.Вигівська

Начальник юридичного відділу                                        Т. Камінська                          

Головний архітектор міста                                                С.Тумаш