ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельних ділянок в короткострокову оренду ТОВ «Укрресурс-1».

РІШЕННЯ

шоста сесія VIскликання

від 12.05.2011 р. № 210

            Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельних ділянок в короткострокову оренду ТОВ «Укрресурс-1»

 

Розглянувши технічні документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1», виготовлені ПП Земельно-кадастровим бюро міста Коростень, відповідно до Постанови Верховної Ради України  № 503-Х-II від 18.12.90 року «Про земельну реформу», керуючись статтями 12, 93, 124, п.2 ст. 125 Земельного кодексу України, ст. 1 Закону України «Про землеустрій» від 22.05.2003 року № 858-IV, ст 19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» від 01.07.2004 року № 1952-IV, ст. 3 Закону України «Про оренду землі», ст. 14, 22 Закону України «Про плату за землю» від 03.07.1992 року № 2535-ХІІ, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням “Про оренду землі та розміри орендної плати за використання земельних ділянок у місті Коростені”, затвердженому рішенням сесії Коростенської міської ради від 14.05.2002 року,Коростенська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1.ПогодитиТовариству з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» технічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки площею 0,0055 га та передачу  в короткострокову оренду для комерційного використання (розміщення та обслуговування офісу) по вул. Грушевського, 35, кв. 18 міста Коростень.

 

1.1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки площею 0,0055 га та передачу в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяців для комерційного використання (розміщення та обслуговування офісу)  Товариству з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» по вул. Грушевського, 35, кв. 18 міста Коростень.

 

1.2.Передати  в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяців Товариству з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» земельну ділянку площею 0,0055 га для комерційного використання (розміщення та обслуговування офісу)  по вул. Грушевського, 35, кв. 18 міста Коростень.

 

1.3.Встановити розмір орендної плати за використання Товариством з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» вказаної земельної ділянки: 4 202,28 грн. (чотири тисячі двісті дві гривні 28 копійок) в рік; 350,19 грн. (триста п’ятдесят гривень 19 копійок) в місяць.

2.ПогодитиТовариству з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» технічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки площею 0,0056 га та передачу  в короткострокову оренду для комерційного використання (розміщення та обслуговування офісу) по вул. Грушевського, 54, кв. 20 міста Коростень.

 

2.1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки площею 0,0056 га та передачу в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяців для комерційного використання (розміщення та обслуговування офісу)  Товариству з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» по вул. Грушевського, 54, кв. 20 міста Коростень.

 

2.2.Передати  в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяців Товариству з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» земельну ділянку площею 0,0056 га для комерційного використання (розміщення та обслуговування офісу)  по вул. Грушевського, 54, кв. 20 міста Коростень.

 

2.3.Встановити розмір орендної плати за використання Товариством з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» вказаної земельної ділянки: 4 278,60 грн. (чотири тисячі двісті сімдесят вісім гривень 60 копійок) в рік; 356,55 грн. (триста п’ятдесят шість гривень 55 копійок) в місяць.

 

3.ПогодитиТовариству з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» технічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки площею 0,0041 га та передачу  в короткострокову оренду для комерційного використання (розміщення та обслуговування офісу) по вул. Грушевського, 54, кв. 26 міста Коростень.

 

3.1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки площею 0,0041 га та передачу в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяців для комерційного використання (розміщення та обслуговування офісу)  Товариству з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» по вул. Грушевського, 54, кв. 26 міста Коростень.

 

3.2.Передати  в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяців Товариству з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» земельну ділянку площею 0,0041 га для комерційного використання (розміщення та обслуговування офісу)  по вул. Грушевського, 54, кв. 26 міста Коростень.

 

3.3.Встановити розмір орендної плати за використання Товариством з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» вказаної земельної ділянки: 3 132,60 грн. (три тисячі сто тридцять дві гривні 60 копійок) в рік; 261,05 грн. (двісті шістдесят одна гривня 05 копійок) в місяць.

 

4.Товариству з обмеженою відповідальністю «Укрресурс-1» в місячний термін укласти договори короткострокової оренди вказаних земельних ділянок, начальнику відділу Держкомзему у м. Коростені (Вигівській Р. П.) забезпечити зберігання та реєстрацію договорів короткострокової оренди, начальнику Коростенської об’єднаної державної податкової інспекції Каленському В. П. проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаної вище земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.98 року за № 2073 «Про затвердження «Порядку державної реєстрації договорів оренди».

 

5.  Відділу Держкомзему у м. Коростені  (Вигівській Р. П.) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

 

Міський голова                                                                           В.Москаленко

 

Секретар міської ради                                                                   В.Ходаківський

Заступник міського голови                                                           В.Вигівський

Начальник відділу Держкомзему

у м. Коростені                                                                                Р.Вигівська

Начальник юридичного відділу                                                 Т. Камінська                          

Головний архітектор міста                                                           С.Тумаш