ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та про надання земельної ділянки в короткострокову оренду Дочірньому підприємству виробничої приватної фірми «Житомирліфт-1» «Коростеньліфт» для комерційного використання.

РІШЕННЯ

шоста сесія VIскликання

від 12.05.2011 р. № 213           

 Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення та про  надання земельної ділянки в короткострокову оренду Дочірньому підприємству виробничої приватної фірми «Житомирліфт-1» «Коростеньліфт» для комерційного використання.

 

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок для надання в короткострокову орендуДочірньому підприємству виробничої приватної фірми «Житомирліфт-1» «Коростеньліфт» для комерційного використаннявиготовлений ПП Земельно-кадастровим бюро м. Коростеня, відповідно до Постанови Верховної Ради України № 503-Х-IIвід 18.12.90 року «Про земельну реформу», керуючись статтями 12, 93, 118, 123, 124, п.2ст.125, Земельного кодексу України, ст. 1 Закону України «Про землеустрій» від 22.05.2003 року № 858-ІV, ст. 19 Закону україни «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» від 01.07.2004 року № 1952-ІV,  ст.3 Закону України «Про оренду землі», ст. 14, 22 Закону україни «Про плату за землю» від 03.07.1992 року № 2535-ХІІ, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням “Про оренду землі та розміри орендної плати за використання земельних ділянок у місті Коростені”, затвердженому рішенням сесії Коростенської міської ради від 14.05.2002 року, Коростенська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити проектземлеустрою щодовідведення земельнихділянокзагальною площею 0,0005 га для надання в короткострокову оренду строком на 3 (три) роки Дочірньому підприємству виробничої приватної фірми «Житомирліфт-1» «Коростеньліфт»для комерційного використанняпо вулиці Сосновського, 21 міста Коростеня.

 

2.Передати  в короткострокову оренду строком на 3(три) роки Дочірньому підприємству виробничої приватної фірми «Житомирліфт-1» «Коростеньліфт» земельні ділянки загальною площею 0,0005 га для комерційного використанняпо вулиці Сосновського, 21 міста Коростеня.

 

3.Встановити розмір орендної плати за використання Дочірнім підприємством виробничої приватної фірми «Житомирліфт-1» «Коростеньліфт»земельних ділянок: площею 0,0002 га -  47,76 грн. (сорок сім гривень 76 копійок) в рік; 3,98 грн. (три  гривні 98 копійок) в місяць;

площею 0,0003 га – 71,76 грн. (сімдесят одна гривня 76 копійок) в рік; 5,98 грн. (п’ять  гривень 98 копійок) в місяць;

 

4.Дочірньому підприємству виробничої приватної фірми «Житомирліфт-1» «Коростеньліфт»,в місячний термін укласти договір короткострокової оренди вказаної земельної ділянки, начальнику відділу Держкомзему у м.Коростені (Вигівській Р. П.) забезпечити зберігання договору короткострокової оренди, начальнику Коростенської об’єднаної державної податкової інспекції Каленському В. П. проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаних вище земельних ділянок на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.98 року за № 2073 «Про затвердження «Порядку державної реєстрації договорів оренди».

 

5.  Відділу Держкомзему у м.  Коростені (Вигівській Р. П.) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

 

 

 

Міський голова                                                                           В.Москаленко

 

Секретар міської ради                                                    В.Ходаківський

Заступник міського голови                                            В.Вигівський

Начальник відділу Держкомзему

у місті Коростені                                                             Р.Вигівська

Начальник юридичного відділу                                     Т. Камінська                          

Головний архітектор міста                                             С.Тумаш