ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про затвердження Положення про надання пільг інвалідам по зору І та ІІ груп з міського бюджету.

РІШЕННЯ

шоста сесія VІскликання

 

 

від 12.05.2011 р. №229

Про затвердження Положення про надання пільг інвалідам по зору І та ІІ груп з міського бюджету.

 

 

 

 

 

З метою впорядкування оплати за житлово-комунальні послуги громадянами, які є інвалідами по зору І та ІІ груп та ефективного використання коштів міського бюджету, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

            1.Затвердити «Положення про надання пільг на житлово-комунальні послуги інвалідам по зору І та ІІ груп за рахунок коштів міського бюджету».                                                                                                                 (Додається)

            2.Рішення міської ради від 15.02.2007 року № 17 «Про затвердження Положення про надання пільг інвалідам по зору» (10 сесія Vскликання) із змінами від 27.04.2007 року № 13 (12 сесія Vскликання ) важати таким, що втратило чинність.

            3.Дане Положення вводиться в дію з 1 червня 2011 року.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Якубовського Л. та постійну комісію міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров′я та екології.

 

 

Міський голова                                                                                  В.Москаленко                      

                                                         

 

Секретар міської ради                                                  В.Ходаківський

 

Заступник міського голови                                         Л.Якубовський

 

Начальник фінансового управління                          Л.Щербанюк

                                                                                              

Начальник управління праці   та

соціального захисту населення                                  П.Крамарчук

 

Начальник юридичного відділу                                Т.Камінська

 

Додаток до рішення VIсесії                                                                                      Коростенської міської ради VIскликання

від 12.05.2011 року № 229

 

 

Положення про надання пільг на

житлово-комунальні послуги інвалідам по зору

 І та ІІ груп за рахунок коштів міського бюджету.

 

Це Положення прийнято з метою упорядкування оплати за житлово-комунальні послуги громадянами, які мають пільги, як інваліди по зору І та ІІ груп і визначає умови призначення та порядок надання громадянам щомісячної адресної безготівкової пільги в розмірі 50 відсотків для відшкодування витрат за оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг в розмірах, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1996р. №879 «Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати», в межах коштів, передбачених міською радою на дану потребу.

Відшкодування пільг з міського бюджету за оплату житлово-комунальних послуг буде здійснюватись тільки тим інвалідам по зору І та ІІ груп, які не мають інших пільг, передбачених чинним законодавством України, що відшкодовуються з державного бюджету, крім дітей війни. 

Дітям війни, яким пільга надається за рахунок коштів державного бюджету в розмірі 25 відсотків на комунальні послуги (газ, електроенергію, водопостачання та водовідведення, теплову енергію) за рахунок коштів міського бюджету надавати пільгу 25 відсотків на комунальні послуги та 50 відсотків на оплату житла (квартплати, плати за обслуговування будинків та прибудинкових територій).

             Пільга надається незалежно від того, хто є наймачем і яка форма власності житлового фонду, з урахуванням членів їх сім′ї (чоловік, дружина, неповнолітні діти), які проживають разом з ними, виходячи із встановлених чинним законодавством норм житла та розміру плати за користування ним.

            До житлово-комунальних послуг належать: квартирна плата, плата за обслуговування будинків та прибудинкових територій, водопостачання, гаряче водопостачання, водовідведення, користування тепловою енергією, газом, електроенергією.

            Пільги щодо плати за користування електроенергією в гаражах, дачних будинках і на садових ділянках не надаються, за винятком, коли споруди знаходяться на присадибних ділянках за місцем проживання.

            Пільга призначається на одне жиле приміщення за місцем реєстрації отримувача пільг при умові фактичної оплати житлово-комунальних послуг за попередній період. У разі наявності заборгованості з платежів за житлово-комунальні послуги пільга призначається за умови укладання угоди між наймачем (власником) і надавачем послуг про погашення цієї заборгованості.

            Термін погашення заборгованості визначається за угодою сторін, виходячи з розміру боргу та середньомісячного доходу на кожного зареєстрованого у житловому приміщенні (будинку) громадянина, але не більше ніж на три роки.

            У виняткових випадках з урахуванням обставин, що склалися, термін погашення заборгованості може бути подовжений за рішенням комісії виконкому міської ради, яка розглядає питання призначення житлових субсидій. Виплата пільги не припиняється, якщо виникнення боргів за житлово-комунальні послуги підтверджується відповідними документами про затримку виплати заробітної плати, пенсії тощо у подвійному розмірі суми боргу.

            Рішення про призначення (не призначення) пільг приймається керівником організації надавача послуг протягом десяти днів після подання заяви та всіх необхідних документів.

            Рішення про призупинення надання пільги при виникненні безпідставного боргу по сплаті за житлово-комунальні послуги понад три місяці, або не виконанні графіка погашення заборгованості, приймає керівник організації надавача послуг після п′ятнадцяти днів з дня письмового повідомлення користувача послуг.

            Пільга не надається якщо:

- уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла у державному та громадському житловому фонді, член житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок, або будь-яка особа, що зареєстрована разом з ним у житловому приміщенні (будинку), здає за договором у найом або в оренду житлове приміщення (будинок);

- уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла   у державному та громадському житловому фонді, член житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового приміщення, на якого відкрито особовий

рахунок та особи які зареєстровані разом з ним у житловому приміщенні (будинку), мають у своєму володінні (користуванні) чи володінні (користуванні) дружини (чоловіка, неповнолітніх дітей) у сукупності більше, ніж одне житлове приміщення (будинок), загальна площа яких у сумі перевищує встановлені норми володіння чи користування загальною площею житла.

Відповідальність за своєчасне призначення (не призначення), призупинення ( не призупинення) в наданні пільги несе керівник організації надавача послуг.

            Витрати підприємств, установ і організацій, пов′язані з наданням пільги, передбачених цим Положенням, покриваються управлінням праці та соціального захисту населення виконкому міської ради на підставі розрахунків, поданих організаціями, шляхом перерахування коштів на їх рахунки в установах банків.

            Пільга передбачена зазначеним Положенням надається організаціями за рахунок власних коштів з наступним відшкодуванням їх з бюджету.

            Відшкодування організаціям витрат, пов′язаних з наданням пільги, провадить управління праці та соціального захисту населення виконкому міської ради за рахунок коштів міського бюджету на підставі розрахунків поданих організаціями.

            Організації в установленому порядку подають управлінню праці та соціального захисту населення виконкому міської ради відповідні документи на погоджену загальну суму витрат у чотирьох примірниках.

           

 

 

Секретар міської ради                                                              В.Ходаківський