ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про внесення змін до рішень.

РІШЕННЯ

шоста сесія VІ скликання

від  12.05. 2011 р. 224

 

 

                  Про внесення змін до рішень

 

Розглянувши заяви громадян про внесення змін до рішень, керуючись Постановою Верховної Ради України від 13.03.92 року № 2200 - ХІІ «Про прискорення земельної реформи та приватизацію землі», Постановою Верховної Ради України від 13.07.2000 року № 1915-IІІ «Про зміну меж міста Коростеня Житомирської області», Декретом Кабінету Міністрів України від 26.12.92 року

 № 15-92 «Про приватизацію земельних ділянок», статтями 12, 39, 40, 93, 124, 125, 116, 118, 125, 126 Земельного Кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України за № 844 від 05.08.2009 року „Про деякі питання реалізації права власності громадянами України у 2009 році ”,статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

1.Внести зміни до п. 46 рішення виконкому Коростенської міської ради народних депутатів № 78 від 16.03.1994 року«Про передачу в приватну власність земельних ділянок громадянам міста» в звязку з уточненням та викласти його в наступній редакції.

                                                    Список                                   Додаток  № 3

громадян, яким безкоштовно передаються у власність земельні ділянки для ведення садівництва в садовому товаристві «Зірка»

46. Остапчук Микола Юхимович       вул. Сосновського, 28-а, кв.26                        0,0657 га

 

2.Внести зміни до п. 157 рішення тридцять шостої сесії Vскликання Коростенської міської ради № 60 від 17 грудня 2009 року«Про внесення змін до рішень» в зв’язку з уточненням площі земельної ділянки та викласти його в наступній редакції.

                                                    Список                                   Додаток  № 3

громадян, яким безкоштовно передаються у власність земельні ділянки для ведення садівництва в садовому товаристві ім. Г. Ф. Наценко

- Проценко Віталій Сергійович         вул. Мельника, 12, кв.28                    0,0741 га

 

3. Внести зміни до п. 187 рішення виконкому Коростенської міської ради за № 51 від 16.02.1994 року  «Про передачу земельних ділянок у власність громадянам міста» у зв’язку з уточненням площі земельної ділянки та викласти його в наступній редакції.

            Передати безоплатно у приватну власність земельні ділянки, що були раніше надані громадянам в межах міста у розмірах згідно з додатком № 1.

 

 

Список                                                 Додаток № 1

громадян, яким безкоштовно передаються у власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

 

187.  Хоменко Ніна Григорівна                 вул. Л.Українки, 2              0,0319 га

 

4. Внести зміни до рішення тридцять п’ятої сесії Коростенської міської ради V-го скликання № 29 від 05.11.2009 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на зміну  цільового  призначення гр. Овчінніковій Н. А.» в звязку з уточненням нормативної оцінки земельної ділянки та виклати його в наступній редакції.

4.1.Затвердити проектземлеустрою щодовідведення земельноїділянки  площею 0,0011 га (цільового призначення:«Длябудівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівельта споруд») по вулиці Семашко, 6міста Коростеня права власності громадянкиОвчінікової Наталії Анатоліївнина зміну цільового призначення, а саме: «Для комерційного використання» по вулиці Семашко, 6 міста Коростеня.

4.2.Змінити цільове призначення земельноїділянки площею 0,0011 га (з цільового призначення:“ Длябудівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівельта споруд”) по вулиці Семашко, 6міста Коростеня права власності громадянкиОвчінікової Наталії Анатоліївнина цільове призначення “Для комерційного використання. 

4.3.Затвердити нормативну грошову оцінку вказаної земельної ділянки: 3 146,00 грн. (три тисячі сто сорок шість гривень 00 копійок).

4.4.  Встановити розмір плати за використання громадянкою Овчініковою Наталією Анатоліївною вказаної земельної ділянки у відповідності до нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

4.5.Начальнику Коростенської об’єднаної державної податкової інспекції Каленському В. П. проконтролювати своєчасне надходження плати за використання вище вказаної земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Закону України “Про плату за землю”.

4.6.Відділу Держкомзему умістіКоростені  (Вигівській Р. П.) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

 

5. Внести зміни до рішення сорок першої сесії Коростенської міської ради V-го скликання № 40 від 13.05.2010 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на зміну  цільового  призначення громадянину Прищепчуку А. П.» в зв’язку з уточненням нормативної оцінки земельної ділянки та виклати його в наступній редакції.

5.1.Затвердити проектземлеустрою щодовідведення земельноїділянки  площею 0,0290 га (цільового призначення:“Дляведення особистого селянського господарства”) по вулиці Пролісковій, 90міста Коростеня права власності громадянина Прищепчука Анатолія Петровичана зміну цільового призначення, а саме: “Для комерційного використанняпо вулиці Пролісковій, 90 міста Коростеня.

5.2.Змінити цільове призначення земельноїділянки  площею 0,0290 га                    (цільового призначення:“ Дляведення особистого селянського господарства”) по вулиці Пролісковій, 90міста Коростеня права власності громадянина Прищепчука Анатолія Петровичана зміну цільового призначення “Для комерційного використання. 

5.3.Затвердити нормативну грошову оцінку вказаної земельної ділянки: 32 774,00 грн. (тридцять дві тисячі сімсот сімдесят чотири гривні 00 копійок).

5.4.  Встановити розмір плати за використання громадянином Прищепчуком Анатолієм Петровичем вказаної земельної ділянки у відповідності до нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

5.5.Начальнику Коростенської об’єднаної державної податкової інспекції Каленському В. П. проконтролювати своєчасне надходження плати за використання вище вказаної земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Закону України “Про плату за землю”.

5.6.Відділу Держкомзему умістіКоростені  (Вигівській Р. П.) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

 

6. Внести зміни до рішення сорок першої сесії Коростенської міської ради V-го скликання № 51 від 13.05.2010 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на зміну  цільового  призначення ФОП Чичирко Т. В.» в зв’язку з уточненням нормативної оцінки земельної ділянки та виклати його в наступній редакції.

6.1.Затвердити проектземлеустрою щодовідведення земельноїділянки  площею 0,0018 га (цільового призначення:“Дляведення особистого селянського господарства”) по вулиці К. Лібкнехта, 35міста Коростеня права власності фізичної особи-підприємця Чичирко Тамари Володимирівнина зміну цільового призначення, а саме: “Для комерційного використанняпо вулиці К. Лібкнехта, 35 міста Коростеня.

6.2.Змінити цільове призначення земельноїділянки площею 0,0018 га                    (цільового призначення:“ Дляведення особистого селянського господарства”) по вулиці К. Лібкнехта, 35міста Коростеня права власності фізичної особи-підприємця Чичирко Тамари Володимирівнина зміну цільового призначення “Для комерційного використання. 

6.3.Затвердити нормативну грошову оцінку вказаної земельної ділянки:                 7 201,00 грн. (сім тисяч двісті одна гривня 00 копійок).

6.4.  Встановити розмір плати за використання фізичною особою-підприємцем Чичирко Тамарою Володимирівною вказаної земельної ділянки у відповідності до нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

6.5.Начальнику Коростенської об’єднаної державної податкової інспекції Каленському В. П. проконтролювати своєчасне надходження плати за використання вище вказаної земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Закону України “Про плату за землю”.

6.6.Відділу Держкомзему умістіКоростені  (Вигівській Р. П.) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

 

7.Внести зміни до п. 2.2 рішення четвертої сесії Коростенської міської ради VІ-го скликання № 127 від 27 січня 2011 року «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у короткострокову оренду» в зв’язку з перерахунком орендної плати та викласти його в наступній редакції.

2.2.Встановити розмір орендної плати за використання фізичною особою-підприємцем Пашинською Наталією Петрівноювказаної земельної ділянки:  671,76 грн (шістсот сімдесят одна гривня 76 копійок) в рік; 55,98 грн (п’ятдесят п’ять гривень 98 копійок) в місяць.

Фізичній особі-підприємцю Пашинській Наталії Петрівні,в місячний термін укласти додаток до договору короткострокової оренди вказаної земельної ділянки, начальнику відділу Держкомзему у м.Коростені (Вигівській Р. П.) забезпечити зберігання додатку до договору короткострокової оренди, начальнику Коростенської об’єднаної державної податкової інспекції Каленському В. П. проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаної вище земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.98 року за № 2073 «Про затвердження «Порядку державної реєстрації договорів оренди».

 

8.Внести зміни до п. 1.2 рішення п’ятої сесії Коростенської міської ради VІ-го скликання № 178 від 17 березня 2011 року «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення» в зв’язку з перерахунком орендної плати та викласти його в наступній редакції.

1.2.Встановити розмір орендної плати за використання фізичною особою-підприємцем Сичевською Галиною Олександрівною та фізичною особою-підприємцеи Клинецькою Лідією Петрівною вказаної земельної ділянки: 4 894,00 грн. (чотири тисячі вісімсот девяносто чотири гривні 00 копійок) в рік, 407,83 грн. (чотириста сім гривень 83 копійки) в місяць.

 

9.Внести зміни до п. 54 рішення тридцять шостої сесії Коростенської міської ради V-го скликання № 62 від 17.12.2009 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян» в зв’язку з уточнення та викласти його в наступній редакції.

54.Надати дозвіл гр. Ничипорук Світлані Олександрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0900 га по вулиці 1-го Травня, 14 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

10.Внести зміни до п. 6 рішення сорок першої сесії V-го скликання № 57 від 13.05.2010 року «Про надання громадянам дозволів на складання проектів землеустроющодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної житлової забудови, гаражу» в зв’язку з уточненням адреси земельної ділянки, та викласти його в наступній редакції.

6. Надати громадянину Білошицькому Леоніду Володимировичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки увласність орієнтованою площею 0,1000 га по 2-му пров. В.Котика, 13 міста Коростеня для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 

11.Внести зміни до рішення двадцять третьої сесії Коростенської міської ради ІV-го скликання від 16 грудня 2004 року«Про передачу в приватну власність земельних ділянок громадянам міста» та затвердити матеріали інвентаризації фактичних обмірів  земельної ділянки і викласти його в наступній редакції.

 

                                                    Список                                   Додаток  № 3

громадян, яким безкоштовно передаються у власність земельні ділянки для ведення садівництва в «Садово-городньому» товаристві держустанов

- Трофимчук Наталія Олександрівна         вул. Грушевського, 68-а, кв.90       0,0566 га

 

11.1 Державний акт серії ЖТ №064519 зареєстрований за № 010521000031 від 26 січня 2005 року визнати таким, що втратив чинність. 

12.Внести зміни до п. 9 рішення тридцять шостої сесії V-го скликання № 52 від 17.12.2009 року «Про надання громадянам  дозволу на збір матеріалів попереднього погодження земельних ділянок для будівництва житлових будинків, господарських приміщень та споруд, гаражів» в зв’язку з уточненням адреси земельної ділянки, та викласти його в наступній редакції.

9. Надати громадянину Єлізарову Руслану Миколайовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки увласність орієнтованою площею 0,1000 га по вул. В.Котика, 2-а міста Коростеня для будівництва житлового будинку господарських будівель і споруд.

 

13.Внести зміни до п. 20 рішення п’ятої сесії Коростенської міської ради VІ-го скликання № 175 від 17.03.2011 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян» в зв’язку з уточненням та викласти його в наступній редакції.

20.Надати дозвіл гр. Куницькій Валентині Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0030 га для будівництва та обслуговування капітального гаражу по вулиці Усенова, в районі будинку № 6-а міста Коростеня.

 

14.Внести зміни до п. 3 рішення другої сесії Коростенської міської ради VІ-го скликання від 9 грудня 2010 року«Про затвердження матеріалів коригування технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Коростеня» в зв’язку з уточненням та викласти його в наступній редакції.

3.Надати матеріали коригування нормативної грошової оцінки земельних ділянок міста Коростеня до Відділу Держкомзему у місті Коростені Житомирської області для зберігання та використання в роботі.

                                                   

15.Внести зміни до рішення виконкому Коростенської міської ради № 150 від 18 травня 1994 року«Про передачу в приватну власність земельних ділянок громадянам міста» та затвердити матеріали інвентаризації фактичних обмірів  земельної ділянки і викласти його в наступній редакції.

                                                    Список                                   Додаток  № 3

громадян, яким безкоштовно передаються у власність земельні ділянки для ведення садівництва в «Садово-городньому» товаристві держустанов

- Васильчук Микола Данилович        вул. Грушевського, 74, кв.124         0,0513 га

 

15.1 Державний акт серії ІІІ-ЖТ № 003991 зареєстрований за № 991 від 05.02.2003 року визнати таким, що втратив чинність. 

 

16.Внести зміни до п. 70 рішення тридцять п’ятої сесії Vскликання Коростенської міської ради № 40 від 05.11.2009 року«Про внесення змін до рішень» в зв’язку з уточненням площі земельної ділянки та викласти його в наступній редакції.

Передати безоплатно у приватну власність земельні ділянки що були раніше надані громадянам  в межах міста у розмірах  згідно з додатком № 1

 

Список                                                 Додаток № 1

громадян, яким   передаються   земельні ділянки у приватну власність

для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд

 

40. Гельман Хая-Гилта Аронівна                    вул. Жмаченка, 8/24                       0,0608 га

 

17.Внести зміни до п. 4 рішення другої сесії VІ скликання Коростенської міської ради № 37 від 09.12.2010 року«Про внесення змін до рішень» в зв’язку з уточненням площі земельної ділянки та викласти його в наступній редакції.

Передати безоплатно у приватну власність земельні ділянки що були раніше надані громадянам  в межах міста у розмірах  згідно з додатком № 2

 

Список                                                 Додаток № 2

громадян, яким  безкоштовно передаються земельні ділянки у власність

для ведення садівництва в садовому товаристві ім. Г.Ф. Наценко.

- Терешко Валентин Антонович      вул. Київська, 17-а, кв.52                       0,0672 га

 

18. Внести зміни до п.16 рішення другої сесії Коростенської міської ради VІ-го скликання від 09.12.2011 року «Про поновлення договорів оренди земельних  ділянок несільськогосподарського призначення», в зв’язку з проведенням інвентаризації та уточненням площі земельної ділянки, викласти його в наступній редакції.

16.  В зв’язку з закінченням строку дії, поновити договір оренди від 20.08.2007 року земельної ділянки, яка надана рішенням п’ятнадцятої сесії V-го скликання Коростенської міської ради № 22 від 07.08.2007 року в короткострокову оренду фізичній особі-підприємцю Соловйову Анатолію Федоровичу для комерційного використання  по вулиці Сосновського, 38-Т міста Коростеня.

16.1. Встановити строк короткострокової оренди фізичній особі-підприємцю Соловйову Анатолію Федоровичу земельної ділянки площею 0,0204 га для комерційного використання: 3 (три) роки.

16.2.Встановити розмір орендної плати за використання фізичною особою-підприємцем Соловйовим Анатолієм Федоровичем вказаної земельної ділянки: 2 777,10 грн. (дві тисячі сімсот сімдесят сім гривень 10 копійок) в рік, 231,43 грн. (двісті тридцять одна гривня 43 копійки ) в місяць.

 

19. Внести зміни до рішення двадцять шостої сесії Коростенської міської ради V-го скликання від 30.09.2008 року «Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо складання документів  по  встановленню    меж   земельної   ділянки  в короткострокову орендуВАТ «Укртелеком»» в звязку з уточненням та викласти його в наступній редакції.

 

1.Погодититехнічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки площею 0,0110 гата передачу  в короткострокову оренду длярозміщення автономного вагончика, в якому буде встановлена АТС відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» на розі вулиць Свердлова та Пролетарської в районі будинку № 56 міста Коростень.

 

 

2.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки загальною площею 0,0110 га та передачу в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяцівдлярозміщення автономного вагончика, в якому буде встановлена АТС відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» на розі вулиць Свердлова та Пролетарської в районі будинку № 56 міста Коростень.

3.Передати  в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяціввідкритому акціонерному товариству «Укртелеком» земельнуділянку площею 0,0110 га  длярозміщення автономного вагончика, в якому буде встановлена АТС на розі вулиць Свердлова та Пролетарської в районі будинку № 56 міста Коростень.

4. Встановити розмір орендної плати за використаннявідкритим акціонерним товариством «Укртелеком» вказаної земельної ділянки: 287,43 грн. (двісті вісімдесят сім гривень 43 копійки) в рік, 23,95 грн. (двадцять три гривні 95 копійок) в місяць.

 

5.ВАТ «Укртелеком»  в місячний термін укласти договір короткострокової оренди вказаної земельної ділянки, начальнику відділу земельних ресурсів у місті Коростені (Вигівській Р.П.) забезпечити зберігання та реєстрацію договора короткострокової оренди, начальнику Коростенської об’єднаної державної податкової інспекції Каленському В. П. проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаної вище земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.98 року за № 2073 «Про затвердження «Порядку державної реєстрації договорів оренди».

 

20. Скасувати рішення виконкому Коростенської міської ради № 57 від 06.02.2002 року. Державний акт на право приватної власності на землю серія Р2 № 240395 визнати таким, який втратив чинність.

20.1Надати дозвіл гр. Москаленко Юлії Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0032 га по вулиці Ольгінській, 4 міста Коростеня для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу.

 

21. Внести зміни до п. 75 рішення двадцять третьої сесії Коростенської міської ради V-го скликання № 81 від 12.06.2008 року «Про надання громадянам  дозволу на збір матеріалів  попереднього погодження земельних ділянок для будівництва  житлових будинків, господарських приміщень та споруд, гаражів» в зв’язку з уточненням та викласти його в наступній редакції.

75. Надати громадянину Макарчуку Миколі Лукичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки увласність орієнтованою площею 0,1000 га по 2-му пров. Звязківців, 17 міста Коростеня для будівництва житлового будинку господарських будівель і споруд.

 

22. Внести зміни до п. 6 рішення п’ятої сесії Коростенської міської ради VІ-го скликання № 173 від 17.03.2011 року «Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустроющодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної житлової забудови» в зв’язку з уточненням адреси земельної ділянки та викласти його в наступній редакції.

6. Надати громадянину Литвинюку Анатолію Сергійовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по ІІ-му пров. В.Котика, 9 міста Коростеня.

 

23. Внести зміни до п. 28.29 додатку № 1 рішення сорок четвертої сесії Коростенської міської ради V-го скликання від 07.10.2010 року «Про  погодження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян» в зв’язку з уточненням та викласти його в наступній редакції.

                                                                                                                                                                        Додаток № 1

Список

громадян, яким безкоштовно передаються у власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівельі споруд

                    

28.

Білошицька Тамара Анатоліївна Білошицька Тамара Олександрівна

вул. Воровського, 57

0,0769 га

                       

24.Внести зміни до п.1 рішення другої сесії Коростенської міської ради VI-го  скликання №53 від 09.12.2010 року “Про внесення змін до п.1.2 рішення двадцять п’ятої сесії V-го скликання від 07.08.2008 року “Про внесення змін до п.3 рішень № 32, 72, 44, 83 двадцять третьої сесії V-го скликання від 12.06.2008 “Про передачу з земель комунальної власності земельних діяльної несільськогосподарського  призначення шляхом продажу у власність”, в зв’язку з уточненням та викласти його в наступній редакції.

1.2Затвердити ціну продажу земельної ділянки:

        площею 1,4000 га, яка складає – 242 340,00 грн. (двісті сорок дві тисячі триста сорок гривень 00 копійок);

        площею 0,7258 га, яка складає –192 234,31 грн. (сто дев’яносто дві тисячі двісті тридцять чотири гривні 31 копійка); дати дозвіл фізичній особі-підприємцю Клименку Віктору Миколайовичу на відстрочку платежу до IV- кварталу 2011 року у  відповідності до графіку сплати ціни земельної ділянки.         

 

25.Внести зміни до п.23 рішення одинадцятої сесії Коростенської міської ради V-го скликання №44 від 20.03.2007 року «Про надання громадянам дозволу на збір матеріалів попереднього погодження земельних ділянок для будівництва житлових будинків, господарських приміщень та споруд» в зв’язку з уточненням адреси земельної ділянки та викласти його в наступній редакції.

23.Надати громадянину Лешку Миколі Миколайовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по ІІ-му пров.Сосновського,21-Д міста Коростеня.

 

26.Внести зміни до п.10 рішення одинадцятої сесії Коростенської міської ради V-го скликання № 44 від 20.03.2007 року «Про надання громадянам дозволу на збір матеріалів попереднього погодження земельних ділянок для будівництва житлових будинків, господарських приміщень та споруд» в зв’язку з уточненням адреси земельної ділянки та викласти його в наступній редакції.

10.Надати громадянину Загуменнову Андрію Геннадійовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по ІІ-му пров.Сосновського,23-Г міста Коростеня.

 

27.Внести зміни до п.100 рішення тридцять шостої сесії Коростенської міської ради V-го скликання №60 від 17.12.2009 року «Про внесення змін до рішень» в зв’язку з уточненням адреси земельної ділянки та викласти його в наступній редакції.

 

100.Внести зміни до рішення Коростенської міської ради від 12.06.2008 року за № 82 «Про затвердження матеріалів попереднього погодження розташування земельних ділянок громадян … Аблаєва А.Ю… для будівництва житлових будинків, господарських будівель та споруд та надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної забудови» згідно свідоцтва про смерть від 20.01.2009 року за №56 та викласти його в наступній редакції.

1.Затвердити громадянам матеріали попереднього погодження місця розташування  земельних ділянок у власність для будівництва житлових будинків, господарських будівель та споруд та надати дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва житлових будинків, господарських будівель та споруд:

 

Куліченко Марія Василівна                                       2-ий провулок Сосновського,21-Г

 

28.Відділу Держкомзему у місті Коростені (Вигівській Р. П.) внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

 

 

 

Міський голова                                                                                   В. Москаленко

 

Секретар міської ради                                                               В. Ходаківський

Заступник міського голови                                                       В. Вигівський

Начальник відділу Держкомзему

у місті Коростені                                                                        Р. Вигівська

Начальник юридичного відділу                                                Т. Камінська                          

Головний архітектор міста                                                        С. Тумаш