ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про скасування рішень Коростенської міської ради.

РІШЕННЯ

шоста сесія VІ скликання

від  12.05.2011 р. №218                                                                                                 

 

Про скасування рішень Коростенської міської ради  

 

У зв’язку з невиконанням рішень Коростенської міської ради, керуючись статтями 140, 141, 144,  Земельного кодексу України, ст. 1 Закону України «Про землеустрій» від 22.05.2003 року № 858-IV, ст 19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» від 01.07.2004 року № 1952-IV, ст. 3 Закону України «Про оренду землі», ст. 14, 22 Закону України «Про плату за землю» від 03.07.1992 року № 2535-ХІІ, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням “Про оренду землі та розміри орендної плати за використання земельних ділянок у місті Коростені”, затвердженому рішенням сесії Коростенської міської ради від 14.05.2002 року,Коростенська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Розглянувши договір купівлі-продажу житлового будинку № 6402 від 03.09.2005 року, скасувати п. 6 рішення виконкому  Коростенської міської ради № 318 від 25.11.1993 року, щодо передачи у приватну власність земельної ділянки площею 0,0600 га по вулиці Л.Українки, 18-а, 3 міста Коростеня, для ведення особистого підсобного господарства.

2. Скасуватирішення другої сесії Коростенської міської ради VІ-го скликання від 09.12.2010 року  «Про надання дозволу громадянину Стельмашенку М. М. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу».

2.1.Договір Про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки № 26 від 14.12.2010 року визнати таким, який втратив чинність.

3. Скасувати рішення шостої сесії Коростенської міської ради V-го скликання від 26.09.2006 року «Про підготовку та проведення земельного аукціону в м. Коростень».

4. Скасувати рішення двадцять першої сесії Коростенської міської ради V-го скликання від 18.03.2008 року «Про підготовку земельних ділянок для продажу права на оренду на земельному аукціоні в місті Коростені».

5. Скасувати рішення двадцять першої сесії Коростенської міської ради V-го скликання від 18.03.2008 року «Про підготовку земельних ділянок для продажу на земельному аукціоні в місті Коростені».

6. Скасувати рішення двадцять третьої сесії Коростенської міської ради V-го скликання від 12.06.2008 року «Про затвердження матеріалів попереднього погодження щодо місця розташування земельних ділянок для продажу права оренди на земельному  аукціоні  в місті  Коростені».

 

7.Скасувати рішення двадцять третьої сесії Коростенської міської ради V-го скликання від 12.06.2008 року «Про  підготовку  земельних ділянок для продажу на земельного аукціону  в місті  Коростені».

8.Скасувати рішення двадцять третьої сесії Коростенської міської ради V-го скликання від 12.06.2008 року «Про затвердження матеріалів попереднього погодження щодо місця розташування  земельних ділянок для продажу на земельного аукціону  в місті  Коростені».

9. Скасувати рішення двадцять п’ятої сесії Коростенської міської ради V-го скликання № 60 від 07.08.2008 року «Про підняття клопотання перед ДТГО «Південно-Західна залізниця» щодо надання згоди на вилучення земельної ділянки з постійного користування».

10. Начальнику відділу Держкомзему у місті Коростені (Вигівській Р. П.)             внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

Міський голова                                                                           В.Москаленко

 

Секретар міської ради                                                        В. Ходаківський

Заступник міського голови                                                В.Вигівський

Начальник відділу Держкомзему

у місті Коростені                                                                 Р.Вигівська

Начальник юридичного відділу                                         Т. Камінська                          

Головний архітектор міста                                                 С.Тумаш