ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про припинення права короткострокової оренди земельної ділянки ВАТ «Коростенський хлібозавод».

РІШЕННЯ

шоста сесія VІ скликання

від  12.05.2011 р. №216

 

            Про уточнення площ земельних ділянок  та затвердження матеріалів інвентаризації. 

 

Взявши до уваги матеріали інвентаризації  земельних ділянок,  керуючись статтями 12, 38, 39, 40, 118, Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

За матеріалами інвентаризації фактичних обмірів внести уточнення до  площ  земельних ділянок.

 

1.Внести уточнення до площі земельної ділянки - 0,0967 га фактичного користування для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Свердлова, 95-А міста Коростеня, нині покійної Борецької Марії Кирилівні.

 

2.Внести уточнення до площі земельної ділянки - 0,0908 га фактичного користування для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Древлянській, 3 міста Коростенягромадянина Виговського Василя Федоровича.

 

3.Внести уточнення до площі земельної ділянки - 0,0631 га фактичного користування для ведення садівництва в «Садово-городньому» товаристві держустанов міста Коростенягромадянина Васильчука Миколи Даниловича.

3.1 Державний акт серії ІІІ-ЖТ № 045999 зареєстрований за № 999 від 1 липня 2002 року визнати таким, що втратив чинність. 

 

4.Внести уточнення до площі земельної ділянки – 0,1422 га фактичного користування для комерційного використання по вулиці Сосновського, 29 міста Коростенягромадянки Вороніної Світлани Юріївни.

 

5.Затвердити ПП «Фармацевтична фабрика «НВО «Ельфа» матеріали інвентаризації фактичних обмірів земельних ділянок загальною площею 2,9999 га для підприємств іншої промисловості по вулиці Залізничній, 2 міста Коростеня.

5.1. Державний акт серії ЯБ № 845403 зареєстрований за № 020621000016 від 15 вересня 2006 року визнати таким, що втратив чинність. 

5.2. Державний акт серії ЯА № 425876 зареєстрований за № 020521000010 від 15 лютого 2006 року визнати таким, що втратив чинність. 

5.3. Державний акт серії ЖТ № 013790 зареєстрований за № 6 від 6 грудня 2002 року визнати таким, що втратив чинність. 

6.Затвердити матеріали інвентаризації та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки площею 0,3260 га та передачу в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяців для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційному підприємству «Інтертрансстрой» по вулиці Маяковського, 111 міста Коростень.

 

6.1.Передати  в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяців Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційному підприємству «Інтертрансстрой» земельну ділянку площею 0,3260 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Маяковського, 111 міста Коростень.

 

6.2.Встановити розмір орендної плати за використання Товариством з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційним підприємством «Інтертрансстрой» вказаної земельної ділянки: 2 578,98 грн (дві тисячі п’ятсот сімдесят вісім гривень 98 копійок) в рік; 214,92 грн (двісті чотирнадцять гривень 92 копійки) в місяць.

 

6.3.Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційному підприємству «Інтертрансстрой» в місячний термін укласти договір короткострокової оренди вказаної земельної ділянки, начальнику відділу Держкомзему у м. Коростені (Вигівській Р. П.) забезпечити зберігання та реєстрацію договора короткострокової оренди, начальнику Коростенської об’єднаної державної податкової інспекції Каленському В. П. проконтролювати своєчасне надходження орендної плати за використання вказаної вище земельної ділянки на рахунок місцевого бюджету у відповідності до Земельного кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.98 року за № 2073 «Про затвердження «Порядку державної реєстрації договорів оренди».

7. Начальнику відділу Держкомзему у місті Коростені (Вигівській Р. П.)    внести відповідні зміни в земельно-облікові документи, ф.6-зем.

 

Міський голова                                                                           В.Москаленко

 

 

Секретар міської ради                                                  В. Ходаківський

Заступник міського голови                                         В.Вигівський

Начальник відділу Держкомзему

у місті Коростені                                                           Р.Вигівська

Начальник юридичного відділу                                   Т. Камінська                           

Головний архітектор міста                                           С.Тумаш