ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про припинення права короткострокової оренди ФОП Седляр О.І. та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду ФОП Седляр В.О.

РІШЕННЯ

шоста сесія VIскликання

від 12.05.2011 р. № 211

 

            Про припинення права короткострокової оренди ФОП Седляр О. І. та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду ФОП Седляр В. О.

 

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Седляр Олени Іллівни про припинення права користування земельною ділянкою та заяву фізичної особи-підприємця Седляр Вікторії Олександрівни про надання земельної ділянки в короткострокову оренду, відповідно до Постанови Верховної Ради України № 503-Х-IIвід 18.12.90 року Про земельну реформу», керуючись статтями 12, 93, 124, п. «а» ст. 141 Земельного кодексу України, статтею 21 Закону України “Про оренду землі”, ст. 19 Закону України «Про землеустрій» від 22.05.2003 року № 858-IVвід 22 травня 2003 року, ст 19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» від 01.07.2004 року № 1952-IV, ст. 14, 22 Закону України «Про плату за землю» від 03.07.1992 року № 2535-ХІІ, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням “Про оренду землі та розміри орендної плати за використання земельних ділянок у місті Коростені”, затвердженому рішенням сесії Коростенської міської ради від 14.05.2002 року,Коростенська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Припинити право короткострокової орендифізичній особі-підприємцю Седляр Олені Іллівні на земельну ділянку площею 0,0067 га по вулиці Кірова, 78-А міста Коростеня, яка була надана для комерційного використання (розміщення та обслуговування торгівельного кіоску).

1.1Договір оренди реєстраційний № 189 від 26.07.2010 року визнати таким, який втратив чинність.

 

2. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Седляр Вікторії Олександрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документівпо встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду строком на 11 (одинадцять) місяців площею 0,0040 га по вулиці Кірова, 78-А міста Коростеня, для комерційного використання (розміщення та обслуговування торгівельного кіоску).

2.1.Земельну ділянку площею 0,0027 га зарахувати до земель не наданих у власність та постійне користування (рядок 96/Ф.6-зем).

 

3. Рекомендувати фізичній особі-підприємцю Седляр Вікторії Олександрівні замовити в землевпорядній організації, яка має право на виконання даного виду робіт, розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду.

 

4. Відділу Держкомзему у м. Коростені Житомирської області (Вигівській Р. П.) розроблену технічну документацію із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду подати для затвердження на розгляд сесії Коростенської міської ради.

 

Міський голова                                                                           В.Москаленко

 

 

Секретар міської ради                                                                   В.Ходаківський

Заступник міського голови                                                           В. Вигівський

Начальник Відділу Держкомзему

у м. Коростені Житомирської області                                        Р. Вигівська

Начальник юридичного відділу                                                   Т. Камінська

Головний архітектор міста                                                           С. Тумаш