ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної житлової забудови.

РІШЕННЯ

шоста сесія VIскликання

від 12.05.2011 р. № 221

 

Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустроющодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної житлової забудови.

 

Розглянувши клопотання громадян щодо надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок для будівництва житлових будинків, господарських будівель та споруд, керуючись статтями 12, 38, 39, 40, 118, 151 Земельного кодексу України,статтею 21 Закону України “Про оренду землі”, ст. 19 Закону України «Про землеустрій» від 22.05.2003 року № 858-IVвід 22 травня 2003 року, ст 19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» від 01.07.2004 року № 1952-IV, ст. 14, 22 Закону України «Про плату за землю» від 03.07.1992 року № 2535-ХІІ, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням “Про оренду землі та розміри орендної плати за використання земельних ділянок у місті Коростені”, затвердженому рішенням сесії Коростенської міської ради від 14.05.2002 року,статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати громадянці Заставській Наталі Василівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаражу по вул. Кірова, в районі будинку № 72-б біля існуючих гаражів міста Коростеня.

 

2.Надати громадянці Софієнко Людмилі Петрівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Космонавтів, 48 міста Коростеня.

 

3.Надати громадянці Барановій Олені Олександрівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вулиці В.Котика, в районі будинку № 23 міста Коростеня.

 

4.Надати громадянину Скулінцю Анатолію Олексійовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Деповській, 52-а міста Коростеня.

 

5.Надати громадянці Бабін Мирославі Феофанівні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Деповській, 52-б міста Коростеня.

 

6.Надати громадянину Мостовичу Болеславу Францовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаражу по вул. Джержинського, в районі будинку №68 міста Коростеня.

 

7.Надати громадянці Горбань Ользі Анатоліївні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаражу по вул. 1-го Травня, в районі будинку № 41-б міста Коростеня.

 

8.Надати громадянину Трепацькому Олександру Миколайовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по пров. В.Котика, 1-А міста Коростеня.

 

9.Надати громадянці Хошабі Галині Миколаївні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах міста Коростеня.

 

10.Надати громадянину Теслюку Олександру Сергійовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Коцюбинського, 78-г міста Коростеня.

 

11.Надати громадянці Гонгало Ірині Миколаївні дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в межах міста Коростеня.

 

12.Надати громадянину Збаражському Петру Андрійовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Коцюбинського, 78-д міста Коростеня.

 

13.Надати громадянину Стужуку Олександру Юрійовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по І-му пров. Суворова, 8 міста Коростеня.

 

14.Надати громадянину Синицькому Олександру Вікторовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. П. Дідківських, 11 міста Коростеня.

 

15.Надати громадянину Говенку Володимиру Івановичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по І-му пров. Суворова, 10 міста Коростеня.

 

16.Надати громадянину Корнієнку Сергію Васильовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по пров. Суворова, 7 міста Коростеня.

 

 

17.Надати громадянину Кравчуку Сергію Володимировичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Жукова, в районі будинку № 2 міста Коростеня.

 

18.Надати громадянину Лісовському Валерію Адамовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаражу по вул. Крупської, на колишній території виробничої бази КП «Теплозабезпечення» міста Коростеня.

 

19.Надати громадянину Стаднікову Юрію Бориславовичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у короткострокову оренду орієнтованою площею 0,0024 га для тимчасовогоіндивідуального гаражу по вул. Шолом-Алейхема, 23-г міста Коростеня.

 

20.Надати громадянину Боженку Валентину Володимировичу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаражу по вул. Маяковського, в районі житлового будинку № 105-а міста Коростеня.

 

21. Остаточну площу встановити геодезичним способом при складанні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та короткострокову орендудля індивідуальної житлової забудови, гаражу.

 

 

22.Громадянам розроблений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та короткострокову оренду для будівництва індивідуального гаражаподати Комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою для отримання висновку щодо погодження проекту.

 

 

23.Погоджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та короткострокову оренду для індивідуальної житлової забудови, гаражуподати на затвердження Коростенській міській раді.

 

 

Міський голова                                                                           В.Москаленко

 

 

Секретар міської ради                                                                   В. Ходаківський

Заступник міського голови                                                           В. Вигівський

Начальник Відділу Держкомзему

у м. Коростені Житомирської області                                         Р. Вигівська

Начальник юридичного відділу                                                   Т. Камінська

Головний архітектор міста                                                           С. Тумаш