ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

                                                             РІШЕННЯ                   

шоста сесія VІ скликання

 

від 12.05.2011 р. №220                                                                                

 

            Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

 

            Розглянувши заяви громадян  про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельні ділянки, керуючись статтями 12, 81, 118, 121, Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Коростенська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл гр. Сингаївській Світлані Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0618 га по вулиціКарбишева, 89 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

2. Надати дозвіл гр. Жигадлу Валентину Філіповичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0050 га по вулиці Грушевського, 13-А міста Коростеня для будівництва та обслуговування капітального гаражу.

 

3.Надати дозвіл гр. Ярошенко Люсі Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1000 га по вулиці  Герцена, 14/20 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

4.Надати дозвіл гр. Клименко Валентині Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0170 га по вулиці Карла Маркса, 9-А, кв. 3 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

5. Надати дозвіл гр. Клименку Віталію Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0420 га по провулку Базарному, 13, кв. 1 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

6.Надати дозвіл гр. Ткаченко Ользі Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0145 га по вулиці Карла Маркса, 9-А, кв. 1 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

7. Надати дозвіл гр. Гаврилюку Петру Анатолійовичу, Гаврилюк Валентині Володимирівні та Гаврилюку Андрію Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0618 га по вулиці Черняховського, 57 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

8. Надати дозвіл гр. Тарасенку Сергію Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1200 га по вулиці Грушевського, 233-А міста Коростеня для ведення садівництва.

 

9. Надати дозвіл гр. Дзюбиній Вірі Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0675 га по вулиці Сакко і Ванцетті, 38, кв. 1 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

10. Надати дозвіл гр. Карпану Павлу Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0612 га по вулиці Ніни Сосніної, 19 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

11. Надати дозвіл гр. Мосейчук Галині Олександрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0500 га по вулиці Підпільників Дідківських, 11 міста Коростеня для ведення садівництва.

 

12.Надати дозвіл гр. Ніколаєнку Адаму Кириловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0695 га по вулиці               Лізи Чайкіної, 11-А міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

13.Надати дозвіл гр. Ярмолюк Ірині Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0729 га по провулку Парковому, 10 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

14.Надати дозвіл гр. Башинській Ользі Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1000 га по вулиці Пархоменко, 28 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

15. Надати дозвіл гр. Лудченко Ірині Вікторівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1000 га по вулиці Грушевського, 245 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

16. Надати дозвіл гр. Лудченко Ірині Вікторівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0254 га по вулиці Грушевського, 245 міста Коростеня для ведення садівництва.

 

17. Надати дозвіл гр. Чечет Майї Данилівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0460 га по вулиці Жори Кудакова, 9, кв. 2 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

18. Надати дозвіл гр. Чечет Ярославу Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0771 га по вулиці Лозовій, 4 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

19. Надати дозвіл гр. Строїнському Олександру Анатолійовичу, Строїнській Руслані Борисівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1000 га по вулиці Грушевського, 163 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

 

20. Надати дозвіл гр. Барановському Василю Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0370 га по вулиці Черняховського, 35-Б, кв. 1 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

 

21. Надати дозвіл гр. Барановській Ірині Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0370 га по вулиці Черняховського, 35-Б, кв. 2 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

 

22. Надати дозвіл гр. Бондаренку Юрію Вікторовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0606 га по вулиці Лермонтова, 22 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

 

23. Надати дозвіл гр. Клименко Ользі Валентинівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0515 га Котовського, 30 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

 

24. Надати дозвіл гр. Субіну Михайлу Семеновичу, Субіній Тетяні Юріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0828 га по вулиці Сакко і Ванцетті, 48/16 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

25. Надати дозвіл гр. Костюченку Андрію Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1000 га по провулку Базарному, 11  міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

26. Надати дозвіл гр. Гудіній Галині Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0635 га по вулиці Усенова, 6-А, кв. 2  міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

27. Надати дозвіл гр. Рижовій Ірині Андріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0680 га по вулиці Древлянській, 14 кв. 3 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

28. Надати дозвіл гр. Мельниченко Ганні Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0910 га по вулиці Олега Кошового міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

29. Надати дозвіл гр. Заєць Миколі Олексійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0350 га по вулиці Ломоносова, 8, кв. 1 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

 

30. Надати дозвіл гр. Болсунівському Сергію Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1000 га по вулиці Південній, 36, кв. 2 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

31. Надати дозвіл гр. Шахрайчуку Юрію Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1000 га по вулиці Космонавтів, 81, кв. 1 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

32. Надати дозвіл гр. Заліван Галині Олександрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1000 га по вулиці Шолом Алейхема, 66 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

33. Надати дозвіл гр. Селезньовій Валентині Євгеніївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0646 га по вулиці  Селезньова, 138 міста Коростеня для ведення садівництва.

 

34. Надати дозвіл гр. Жубінському Юрію Федоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1200 га по вулиці  Ольги Кобилянської, 28-А міста Коростеня для ведення садівництва.

 

35. Надати дозвіл гр. Білошицькій Ларисі Джаванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1000 га по вулиці Заводській, 38 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

36. Надати дозвіл гр. Яремчуку Юрію Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1200 га на території садового товариства «Дружба» міста Коростеня для ведення садівництва.

 

 

37.Надати дозвіл гр. Гусь Володимиру Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0060 га по вулиці Селезньова, в районі будинку № 124 міста Коростеня для будівництва та обслуговування капітального гаражу.

 

 

 

38.Надати дозвіл гр. Левковцю Юрію Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0025 га по вулиці Войкова, 11 міста Коростеня для будівництва та обслуговування тимчасового гаражу.

 

39. Надати дозвіл гр. Струпинській Юлії Вікторівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1000 га по вулиці Пацаєва, 6 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

40. Надати дозвіл гр. Моргун Андрію Борисовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,1000 га по вулиці Пролісковій, 36 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

41. Надати дозвіл гр. Заїці Дмитру Володимировичу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку орієнтованою площею 0,0293 га по 1-му провулку Шатрищанському, 22, кв. 2 міста Коростеня для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

 

42.Остаточну площу встановити геодезичним способом при складаннi технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки.

 

43. Рекомендувати громадянам замовити в землевпорядній організації, яка має право на виконання даного виду робіт, розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельну ділянку.

 

 

44. Відділу Держкомзему у місті Коростені Житомирської області (Вигівській Р.П.) розроблену технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності подати для затвердження на розгляд сесії Коростенської міської ради.

 

 

Міський голова                                                         В. Москаленко

 

Секретар міської ради                                               В. Ходаківський

Заступник міського голови                                      В. Вигівський

Начальник відділу Держкомзему

у місті Коростені Житомирської області                 Р. Вигівська

Начальник юридичного відділу                               Т. Камінська                          

Головний архітектор міста                                       С. Тумаш