ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Проекти рішень

Про надання згоди  на безоплатну передачу  у державну  власність  нежитлової будівлі (двох гаражів)   по   вул.Табукашвілі,5-А, приміщення 1 та  нежитлової   будівлі   по   вул. Табукашвілі,5-Б  до  сфери  управління  Служби  безпеки України з послідуючою постановкою на  баланс Управління Служби безпеки України в Житомирській області.

 

Про включення до переліку об’єктів  комунальної  власності, які підлягають приватизації у 2015 році нежитлової   будівлі  по вул.Зв’язківців,7 та будівлі  бойлерної  по вул. Маяковського,16.

 

Про   погодження   тексту     договору    купівлі-продажу нежитлового підвального приміщення по вул. Сосновського,44, приміщення 2. 

 

Про   надання  дозволу відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради на списання основних засобів.

 

Про надання  дозволу комунальному  виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємства №2 на списання основних засобів.

 

Про надання дозволу  комунальному виробничому житловому  ремонтно- експлуатаційному підприємству № 2 та комунальному підприємству «Теплозабезпечення» на списання  безнадійної заборгованості з квартири № 49 будинку № 56 по вул. Свердлова в м. Коростені. 


Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянам      .

 

Додаток до рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустро щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянам.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельними ділянками, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

 

Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, індивідуального садівництва.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Дубровській З.М.

 

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради.          

                                                                 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.


Додаток до рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам".

 

Про припинення права оренди на земельну ділянку ФОП Желтухіну С.І.                                

 

Про внесення змін до окремих пунктів рішень сесії міської ради.

 

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення, договорів сервітутного землекористування.

 

Про надання дозволу ФОП Соловйову А.Ф. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.